Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Teoman Boşu Boşuna

1. Boşu boşuna boşu boşuna isa Meryem’e mi kalmış musa asadan ne bulmuş süleyman bir sultan oldu saltanatı boşu boşuna su akar deryaya varır deryadan mayi çıkarır gökyüzünde yağmur olur damlaları boşu boşuna söz – müzik: mahzuni şerif.
2. Kaan Tangöze – Boşu Boşuna (Aşık Mahzuni Şerif) (Eskişehir SPR PUB)
Thank you for watching!
3. Limon Film imzalı, Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı , Şebnem Dönmez ve Rüçhan Çalışkur başrollerinde oynadığı ve Yüksel Aksu’nun yönettiği “Avlu”nun 31 Mayıs Perşembe akşamı Star’da ekrana gelen 10.
4. Open.spotify.com
q4
5. Photos.Edu.Pl
q5
6. Posta Gazetesi
q6
7. Open Spotify
q7
8. Seyredelim.com
q8
9. Boşu boşuna boşu boşuna isa Meryem’e mi kalmış musa asadan ne bulmuş süleyman bir sultan oldu saltanatı boşu boşuna su akar deryaya varır deryadan mayi çıkarır gökyüzünde yağmur olur damlaları boşu boşuna söz – müzik: mahzuni şerif.
10. Boşu boşuna boşu boşuna İsa Meryem’e mi kalmış Musa asadan ne bulmuş Süleyman bir sultan oldu Saltanatı boşu boşuna Su akar deryaya varır Deryadan mayi çıkarır Gökyüzünde yağmur olur Damlaları boşu boşuna.
11. Posta Gazetesi
q11
12. Teoman Boşu Boşuna Şarkı Sözleri: Tanrım bana ömür vermiş Ömür vermiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna Vücuduma bir can girmiş Bir can girmiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna ….
13. Retroplak.com
q13
14. M zik Mp3 ndir
q14
15. Dizi Haberleri, Dizi Fragmanlar
q15
16. M zik Onair
q16
17. Aşık Mahzuni Şerif – Boşu Boşuna (Teoman) şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
18. Teoman Boşu Boşuna Sözleri Mevlam bana ömür vermiş Boşu boşuna, boşu boşuna Bedenime bir can girmiş Boşu boşuna, boşu boşuna Gelmişim ben boşu boşuna İsa.
19. Open.spotify.com
q19
20. Teoman’ın “Mahzuni’ye Saygı” albümünde seslendirdiği “boşu boşuna” isimli şarkı “avlu” dizisinde.
21. Apple – Trendolizer
q21
22. M zik Mp3 ndir
q22
23. Al Jazeera T rk
q23
24. Apple Music
q24
25. Sacit Aslan
q25
26. M zik Onair
q26
27. Teoman Boşu Boşuna Mp3 İndir Dinle , Teoman Boşu Boşuna Şarkı Sözleri , Teoman Albümleri , Teoman Boşu Boşuna Cep Telefonuna Mp3 İndir,Boşu Boşuna bedava mp3 indir ,Boşu Boşuna ….
28. Avlu Teoman-Boşu Boşuna Mp3 indir dur müzik yükle Teoman-Boşu Boşuna dinle sözleri oku, Teoman-Boşu Boşuna cepten mobil indir.
29. Mahzuni Şerif Teoman-Boşu Boşuna Mp3 indir dur müzik yükle Teoman-Boşu Boşuna dinle sözleri oku, Teoman-Boşu Boşuna cepten mobil indir.
30. Boşu Boşuna – Mahzuni’ye Saygı (2017) – Teoman şarkı sözleri, sanatçı biyografisi ve çok daha fazlası karnaval.
31. Open.spotify.com
q31
32. 2017 · 50+ videos Play all Mix – Cansu Koç – Boşu Boşuna – Official Audio – Esen Müzik YouTube Aydın Sarman – Boşu Boşuna – Duration: 7:26.
33. Mevlam bana ömür vermiş / Boşu boşuna, boşu boşuna / Bedenime bir can girmiş / Boşu boşuna, boşu boşuna / Gelmişim ben boşu boşuna / İsa Meryeme’mi kaldı.
34. Tanrım bana ömür vermiş Vücuduma bir can girmiş Boşu boşuna boşu boşuna İsa Meryem’e mi kalmış Musa asadan ne bulmuş Süleyman bir sultan oldu Saltanatı boşu boşuna Su akar deryaya varır Deryadan mayi çıkarır Gökyüzünde yağmur olur Damlaları boşu boşuna.
35. Müzik aramak istiyorsanız, kenar çubuğundaki MP3 arama alanını kullanın.
36. Uluda s zl k galeri
q36
37. Televizyon Gazetesi
q37
38. Nternet Haber
q38
39. Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı , Şebnem Dönmez ve Rüçhan Çalışkur yer aldığı ve Yüksel Aksu’nun yönettiği Limon Yapım’ın sevilen dizisi “Avlu”nun 31 Mayıs Perşembe akşamı Star’da yayınlanan onuncu bölümünde Teoman‘ın seslendirdiği “Boşu Boşuna” isimli şarkı kullanıldı.
40. Posta Gazetesi
q40
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: