Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Mevki Makam Sözleri

1. En yeni Makam ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa.
2. Mevlana’nın anlattığı bir hikâye. Dostluk ve vefa üzerine… Manevi ayna olabilmek…
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. S zler ve Mesajlar
q5
6. İnsanın en büyüğü, en yüksek mevkide iken tevazu gösteren, kudret sahibi iken affeden ve kuvveti olduğu vakit adaletle hareket edendir.
7. Mevki makam hırsı Mevki ve şöhret sahibi olmak arzusu, insanlarda üç şeyden hasıl olur: Birinci sebep, nefsin arzularına kavuşmaktır.
8. Uyanan Gen lik
q8
9. SAYFA İÇERİĞİ: İbrahim Tenekeci Sözleri, En Güzel İbrahim Tenekeci Sözleri , İbrahim Tenekeci Sözleri ve Alıntıları, İbrahim Tenekeci Kitap Alıntıları, İbrahim Tenekeci Kitap Sözleri,.
10. Resimli S zler
q10
11. Sevilen S zler
q11
12. Zl S zler Anlaml ve G zel
q12
13. Makam Ve Mevki ile ilgili güzel sözler ve kısa mesajlar, Makam Ve Mevki hakkında özlü kapak sözler, Makam Ve Mevkiye dair söylenmiş güzel ve anlamlı sözler, Ünlülerin Makam Ve Mevki ile ilgili sözleri, Makam Ve Mevki ile ilgili sözler, Makam Ve Mevki ile ilgili anlamlı sözler, Makam Ve Mevki ile ilgili kısa sözler, Makam Ve Mevki sözleri vb.
14. G zel S zler
q14
15. Şu an buradasınız: Makam Mevki Haberleri | Makam Mevki Haber – Haberler – Sayfa 10 – Makam Mevki haberleri, son dakika makam mevki haber ve gelişmeleri burada.
16. (Hadis-i Şerif) Mevki sahibi olmak zor ama insanı yönetmek daha zor.
17. Ok G zel S zler
q17
18. Tümü Aile sözleri Aldatma Sözleri Anlamlı Güzel Sözler Anlamlı sözler Anonim Sözler Arabesk sözler Aşk Sözleri Aşkı bulmak Ayrılık Sözleri Bilim Sözleri Doğayla ilgili sözler Dostluk ve düşmanlık Sözleri Düğün Davetiyesi.
19. Bandedegosses
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. Zl S zler Anlaml ve G zel
q21
22. G zel S zler
q22
23. G zel S zler
q23
24. Burada cebrail ile birlikte bütün gökleri aşarak ”sidretül münteha” denilen makama yükselmiş ve ALLAH ile görüşmüştür.
25. Bandedegosses
q25
26. Hadis-i Şerif Bilgisizlerin geçtikleri mevkiye yaptığı fenalığı, yüzlerce aslan bir araya gelse yapamaz.
27. Bandedegosses
q27
28. Makam ile ilgili sözler,mevki ile ilgili sözler,makamla ilgili sözler,Makam mevki ile ilgili özlü sözler,Makam mevki ile ilgili güzel sözler,Makam mevki ile ilgili özdeyişler 1.
29. Resimli S zler
q29
30. Ya Müteali ismini devamlı zikreden kişi salaha erdiği gibi, her bakımdan güçlenir ve kuvvetlenir Bunun yanı sıra makam ve mevkisi de yükselir, istekleri geri çevrilmez.
31. A k S zleri 2019, G zel S zler, A k Mesajlar
q31
32. Resimli S zler
q32
33. G zel ve Anlaml S zler
q33
34. Juvenal “Yüksek bir makama erişmek insanları değiştirmez, sadece yüzdeki maskeleri sıyırır.
35. G zel S zler
q35
36. Resimli S zler
q36
37. Makam, mevki ve koltuğa değil, çalışmaya talibim TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Genel Kurula saatler kala, Anadolu’dan gelen 2 binin üzerinde seyahat acentesi temsilcisiyle buluştu.
38. Insan Ile Ilgili Sözler Kısa Insanla Insanlarla Ilgili Güzel Sözler.
39. Makam İle İlgili Sözler, Mevki İle İlgili Sözler, Makam Ve Mevki Hakkında Sözler, Mevlana’nın Makamla İlgili Sözleri, Makam Ve Mevki Üzerine Sözler, Makam İle.
40. SlidePlayer
q40
41. Bandedegosses
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: