Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Anonim Sözler

1. Alçak gönüllü insan, karşısındaki kim olursa olsun, onun hakkını kabul edendir.
2. Oxu.TV AZ-Dili V sinif Omonimler I hisse
Thank you for watching!
3. Onları her zaman göremezsiniz ancak orada olduklarını hep bilirsiniz.
4. Sevilen S zler
q4
5. Ne G zel S zler
q5
6. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q6
7. Sevilen S zler
q7
8. ANONİM SÖZLER * Akıllı olmak da bir şey degil, mühim olan o aklı yerinde kullanmaktır.
9. Www.pinterest.co.kr
q9
10. Anonim Sözler Her sinirli kadının arkasında neyi yanlış yaptığıyla ilgili hiçbir fikri olmayan bir erkek vardır.
11. Ne G zel S zler
q11
12. Kapak sözler yazımızda birbirinden anlamlı kapak sözler, en güzel kapak laflar ve laf koyan kapak mesajlar bulabilir ve paylaşabilirsiniz.
13. N G z l S zl r
q13
14. G zel S zler
q14
15. Motivasyon ve gelişime dair özlü sözler, anonim özdeyişler, başarı sözleri, cesaret özdeyişleri, aforizmalar, özgüven geliştiren özlü sözler ve özdeyişler.
16. (Saint Exupery) Geçmişin kayıplarını ve başarısızlıklarını harekete geçmek için kullanın, hareketsiz kalmak için değil.
17. Anonim Sözler sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.
18. Motivasyon ve gelişime dair özlü sözler, anonim özdeyişler, başarı sözleri, cesaret özdeyişleri, aforizmalar, özgüven geliştiren özlü sözler ve özdeyişler.
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. G zel S zler
q21
22. G zel S zler
q22
23. G zel s zler ve mesajlar
q23
24. Anonim Sözler Namık Arıcı , 1 sene ago 0 4 min read Aşkın her halini gördüm, artık ne hali varsa görsün.
25. Bir insan hayranlık duyup sevebildiği sürece sonsuza kadar genç demektir.
26. Sayfa İçeriği: Anonim Sözler, Anonim Sözleri, Güzel Anonim Sözler, Anonim Sözler Kısa, Anonim Sözler Uzun, Anonim Sözler 2019, Anonim Sözler Facebook, Anonim Sözler Twitter, Anonim Sözler Güzel, Etkileyici Anonim Sözler Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz en güzel, en özlü, en etkileyici anonim sözleri sizler için derleyip topladık Siz de güzel anonim sözleri.
27. İçerisinde Anonim geçen, Anonim temalı, Anonim tarafından söylenmiş veya Anonim hakkında sözler ve kitap alıntıları listelenmektedir.
28. Zdeyi .Net
q28
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. Muhte em S zler
q30
31. En yeni anonim sözler, anonim sözler, anonim mesajlari sözleri, kısa anonim sözler, çoğu zaman düşündüren anonim sözler, hayatınıza yön veren anonim sözler, anonim sözler-mesajlar ile ilgili anekdotlar, 2015 anonim mesajlari sözleri, 2016 anonim mesajlari sözleri, anonim sözler ile ilgili her aradığınızı sayfamızda.
32. S zler ve Replikler
q32
33. Sevilen S zler
q33
34. Alanya zg r Medya
q34
35. Şair Murat Erbil isimli şaire ait Duvar Yazıları Anonim ve Güzel Sözler adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
36. G zel S zler
q36
37. Zdeyi .Net
q37
38. Anlamlı sözler arıyorsanız anlamlı sözler yazımızda en güzel anlamlı yazılar, en harika anlamlı mesajlar, kısa ve uzun sözler bulabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: