Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Grup Isimleri

1. Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Havalı Grup İsimleri adlı yazımızla internet üzerinden derlediğimiz grup isimlerini paylaşıyoruz.
2. Grup Abdal – Bağlandı Yollarım Kaldım Çaresiz [ Ozanca © 2013 Kalan Müzik ]
Thank you for watching!
3. Bilkent Moodle
q3
4. Ege de Sons z
q4
5. Birde sayısız grup açtığımızda, bunlara güzel bir isim koymak gerekiyor, peki sizin tarzınız havalı grup isimleri olarak yansıtılıyorsa yada etkileyeci grup ismi istiyorsanız, buna normal WhatsApp grup ismi koymanın manası yoktur, sizler için araştırdığımız isimleri gelin birlikte inceleyelim.
6. Abdullah ALI
q6
7. Gitarist Brian Jones, diğer gitarist Keith Richards’ın da en sevdiği blues şarkılarından birisi olan Muddy Waters’ın Rolling Stone şarkısını grup ismi olarak önerir.
8. Uluda S zl k
q8
9. Mit E rio lu
q9
10. Www.star.com.tr
q10
11. Farklı tarzları ve ilginç şarkı isimleri ile dikkat çeken grubun güncel kadrosunda Okan Işık, Can Temiz ve Kerem Sede bulunuyor.
12. SlidePlayer
q12
13. Grup İsimleri Haberleri, Güncel Haber, Fotoğraf ve Videoları, En Yeni, Son Dakika Grup İsimleri Gelişmeleri.
14. Grup İsimleri Haberleri, Güncel Haber, Fotoğraf ve Videoları, En Yeni, Son Dakika Grup İsimleri Gelişmeleri.
15. Uluda s zl k galeri
q15
16. Www.sozcu.com.tr
q16
17. Ek i eyler – Ek i S zl k
q17
18. 18 X 4 = 72 Bunu deneyebilirsiniz değişik olur 72 de gizeminiz olur herkes merak eder sorduklarında söylemezsiniz ya da değişik gizemli.
19. Çünkü koyacağınız isim takımı sembolize edecektir ve güzel bir takım ismi takıma çekicilik katar ve ….
20. Eğer sizde grubunuzun ismini bulmakta zorlanıyorsanız istediğiniz grup kategorilerine göre isimlerinizi tercih edebilirsiniz.
21. Uluda S zl k
q21
22. Arkadaş , okul ,iş , aile , eğlence grupları olmak üzere neredeyse her alanda kullanabileceğiniz grup adlarını aşağıda bulabilirsiniz.
23. 2013 · Arawn (Yunan mitojolisinden bir isim) NoThing2Lose (Kaybedicek birşey yok) Lykia (Yunan mitolojisinden bir isim) YouAreMyCure (İlacımsın) LiveYourLife ( hayatını yaşa) CrawL (Sürünmek) DePiedra (Bir grup) TheNightMare (Kabus) ChromeSitar (Bir şarkıcı) YouNeverKnow (Hiç belli olmaz) MyLittleKnight (Benim küçük şövalyem).
24. MaksatBilgi
q24
25. Larutadelsorigen
q25
26. Guzel resimler
q26
27. Sosyete A k
q27
28. Bettermattress.net
q28
29. En G zel S zler, En G zel Mesajlar , Kalptensozler.com
q29
30. Whatsapp Grup Bul
q30
31. Hafzullah YILDIRIM # Ki isel Blog
q31
32. Bu grubun isminin gruptaki tüm arkadaşların, ortak zevklerini yansıtması bakımından en güzel grup isimleri öne çıkıyor.
33. Belkide 5 talebide aynı kişi yollamış olabilir ama ben yine o arkadaşımızı kırmayıp internette sizin yerinize aşağı yukarı 20 kadar siteyi gezip whatsapp grup isimleri ….
34. Listede yer alan, bazı çevrelerce “Üçüncü Yeniler”(karıştırılmasın edebiyat akımı değil, müzikteki alternatif.
35. Whatsapp haberleşme sistemine bizde katkımız olması amacıyla arkadaş gruplarına Dini Watsapp Grup İsimlerini hazırlamaya çalıştık.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: