Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ergen Sözleri

1. GÜLBEN ERGEN OGUZHAN KOÇ 2015 DÜETİ Gülben Ergen Feat Oğuzhan Koç Aşkla Aynı Değil şarkısı sözleri Senin adın aşkla aynı değil Kimseye bitene değin ….
2. Efsane Olmuş Ergenlik Sözleri
Thank you for watching!
3. Zlesene.com
q3
4. Ne sen bana kıy, ne ben sana Yazık olur… Bi daha da denk düşer sanma, Sonradan vurur.
5. Radyo Ritm 88.8
q5
6. ŞARKI HAKKINDA BİLGİ Gülben Ergen 2015 yılında yayınladığı Kalbimi Koydum albümünde yer verdiği Panda şarkısına bir sene sonra 2016 yılında Nihat Odabaşı yönetmenliğinde harika bir klip çekti.
7. Gülben Ergen Kusura Bakma Şarkı Sözleri: Gemileri yaktım birer birer Zaten umut yoktu Kaç yerinden koptu İlişkimiz olmayınca olmuyor işte Zorlamamak lazım Artık uzak dursak biz ikimiz Duvar olsa.
8. APKPure.com
q8
9. Kimi hayalini yaşar Kimi kapılır akıntıya gider imi direnir hayata Kimi son durduğu yerde biter.
10. Gülben Ergen Kalbimi Koydum 2015 Albümü Bütün Şarkı Sözleri 4 Yıl aradan sonra çıkardığı “Kalbimi Koydum” albümüyle büyük sürpriz yapan Gülben Ergen yeni albümüyle karşımızda.
11. Korkusuz Medya-Korkusuz
q11
12. Alem oyuncu olmuş sokaklar sahne, bir kız sevdim o da çıktı kahpe.
13. Uluda S zl k
q13
14. SlidePlayer
q14
15. Alacak nefesimiz olduğu sürece, soracak hesabımızda olacaktır elbet bir gün.
16. Ne G zel S zler
q16
17. Bu sayfada yer alan bu anlamlı ergen sözleri kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz yapın.
18. Sevilen S zler
q18
19. S zler ve Replikler
q19
20. Gülben Ergen isimli sanatçının seslendirdiği Kandıramazsın Beni’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Kandıramazsın Beni’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
21. Sevilen ark s zleri
q21
22. Uluda S zl k
q22
23. Bir defa aşktan soğuyunca muhtemelen çok zor, Bir daha sevmek istemiyorsun.
24. Gülben Ergen – Müsaadenle (Akustik) şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
25. Posta Gazetesi
q25
26. Posta Gazetesi
q26
27. Gülben Ergen Yansın Bakalım şarkı sözleri baktığımızda fazlasıyla depresif ve bir o kadar da tarzına yakışır olmuş diyebiliriz.
28. En Son Haber
q28
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. Gülben Ergen Şarkı Sözleri – Güncel ve popüler 111 şarkı sözüne ulaşabilirsiniz.
31. Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Havalı Sözler ve Hava Atan Mesajlar bölümünün Sayfa 1 kısmıdır.
32. KizlarSoruyor
q32
33. APKPure.com
q33
34. Www.sozcu.com.tr
q34
35. G zel s zler ve mesajlar
q35
36. Aşk Sözleri ve Aşk Mesajlarının yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Güzel Aşk Sözleri Etkileyici Aşk İle İlgili Sözler Sevgiliye Harika Aşk Sözleri’ni sevdiklerinle paylaşabilir, yorum ve söz ekleme bölümlerinden sayfamıza katkına bulunabilirsiniz.
37. Duygusal müzik denildiği zaman akla ilk gelen sanatçılardan Gülben Ergen uzun bir süredir müzik yapmadı ve bugün ilk kez Oğuzhan Koç ile birlikte seslendirdiği Aşkla Aynı Değil adlı herkesi etkileyen parçasını dinleyicileri ile paylaştı.
38. Aşk Sözleri ve Aşk Mesajlarının yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Güzel Aşk Sözleri Etkileyici Aşk İle İlgili Sözler Sevgiliye Harika Aşk Sözleri’ni sevdiklerinle paylaşabilir, yorum ve söz ekleme bölümlerinden sayfamıza katkına bulunabilirsiniz.
39. Gülben Ergen tarafından 14 Şubat sevgililer gününde yayınlanan Esasen, sosyal medyanın gündeminde oturdu diyebiliriz.
40. Gülben Ergen’in 2015 yılında çıkardığı single parçası Kalbimi Koydum yayınlandığı andan itibaren hem Gülben Ergen hayranları hemde dinleyenler tarafından oldukça beğenildi.
41. Sevilen S zler
q41
42. Ateslimesajlar.blogspot.com
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: