Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sevgilim Sözleri

1. Yeni bir güne seninle yaşamanın vericeği moralle başlıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçirecegim bebeğim günaydın.
2. Çok Güzel Hareketler 2 | Atakan Çelik – Burulay
Thank you for watching!
3. Pinhani – Günaydın Sevgilim şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
4. 2018 · Bahadır Sağlam – Sevgilim Şarkı Sözü Sen benim ömrüme katık sevdam Dinlencem güzel cumartesim.
5. Aşk Sözleri yazımızda en güzel aşk sözleri, aşk sözleri kısa, aşk sözleri 2019, en güzel aşk sözleri resimli, etkileyici aşk mesajları, sevgilinize söyleyebileceğiniz anlamlı aşk sözleri, romantik aşk sözleri ve sevgiliye güzel sözler bulabilirsiniz.
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Hediye Sepeti
q7
8. Hediye Fabrikas Blog
q8
9. İyi kilerim oldu benim çünkü bana keşke dedirtmeyen bir centilmen sevgilim var bu hayatta.
10. Asksozleri03.tumblr.com
q10
11. Hediye Fabrikas Blog
q11
12. S rpriz Hediye Fikirleri
q12
13. G zel S zler
q13
14. Resimli S zler
q14
15. Sevgiliye G zel S zler
q15
16. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q16
17. Sendeyim.net
q17
18. Geçmesin günümüz sevgilim yasla O güzel başını göğsüme yasla Birleşebilir mi âh aşk ihtirasla O güzel başını göğsüme yasla Elâ gözlerinde menevişler var Kor gibi dudaklar ve kızıl saçlar.
19. Şarkı Sözü Sevgilim saçlarını tarayıp gerdanını okşayıp Ninniler söyleyip dizlerimde uyutsam seni Sevgilim kadere aldanmayıp Kâğıt olup kalem olup Mutlulukla bir son bulup En sonuma yazsam seni Hiç….
20. A k iirleri
q20
21. Bu sabah yerini kimler almış Diye düşündüm kalktığımda Hiçbiri seni, hiçbiri beni Hiçbiri bizi anlamamış Bu sabah telefonu hiç açmadım Çaldı durdu aldırmadım Hiç bir şey seni, seni düşünmemi Engellemez ben anladım bu sabah Gül ki sevgilim, gül ki gözlerin.
22. Hediye Sepeti
q22
23. Sevilen S zler
q23
24. Ok G zel S zler
q24
25. Hediye Sepeti
q25
26. Murat Boz Öldür Beni Sevgilim Şarkı Sözleri: Senin hünerIi gönIüne, düsmem suç mu Bir düşün bu gözIerim ısIak mı kuru mu UfaIanır canım hasatı acıydı bu ….
27. Bir şarkının sözünde, bir şiirin dizesinde, bir melodinin tınısında, bir rüzgarın esintisinde, bir aşkın en derininde.
28. Ark S zleri
q28
29. G zel S zler
q29
30. Oğuzhan Koç – Gül Ki Sevgilim sözleri, Oğuzhan Koç – Gül Ki Sevgilim şarkı sözü, Oğuzhan Koç – Gül Ki Sevgilim lyrics, Oğuzhan Koç – Gül Ki Sevgilim şarkı sözleri.
31. Herkes bilmez inan ki ayrılık nedir niye Tuzak kurmak isteyenler evimden uzak yine.
32. Zlesene.com
q32
33. G zel S zler
q33
34. Hatırla sevgilim o mesut geceyi Çamların altında verdiğin bûseyi Beni mecnûn ettin sen de olasın Aşkımı inkâr edersen Allâh’tan bulasın.
35. 2019 · Derya’nın (Deniz Baysal) şüphelerinin farkında olan Yavuz (Tolga Sarıtaş), depoda vurulan kişinin kendisi olmadığına Derya’yı ikna etmek zorundadır.
36. Bu sayfamızda yer alan en iyi sevgi sözlerini ve en iyi aşk sözlerini sevdiğinizle facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
37. Sevgiliye uzun mesajlar 2019 yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, etkileyici sevgiliye uzun yazılar, uzun aşk sözleri, sevgiliye en uzun mesajlar ve sevgiliye uzun sözler yazılarını bulabilirsiniz.
38. Değdi saçlarıma bahar gülleri nazende sevgilim yâdıma düştün sevenin bahtına bir güzel düşer.
39. S zlerin En G zeli
q39
40. En iyi Hediye Fikirleri
q40
41. G zel s zler ve mesajlar
q41
42. G zel s zler ve mesajlar
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: