Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Lise Sözleri

1. Taylan Kaya Lise Bir Çağlarında Şarkı Sözleri Lise 1 çağlarında hoşlanmıştım ben kızdan tanışmak istemiştim utanmıştım ondan kantin sırasındayken denk getirmiştim ben biran elinde tostu vardı gülüyordu her an merhaba nasılsınız iyimisiniz siz hanfendi kantinde çok sıra var yardım edeyimmi beni birden tersledi çekil git başımdan dedi çok sinirli biriydi.
2. Ömer Öz – Yandım Ben (Lise Kafası Dizi Müziği)
Thank you for watching!
3. 2013 · Sayfamızda En Güzel Komik Öğrenci Sözleri, Çok Komik Öğrenci Sözleri, Komik Öğrenci Sözleri Facebook, Twitter Komik Öğrenci Sözleri yer alır.
4. Sayfa İçeriği: Yıllık Yazıları, Yıllık Sözleri, Kısa Yıllık Sözler, Uzun Yıllık Yazıları, Yıllık Yazıları 2018, Yıllığa Yazılabilecek Yazılar, Yıllık Mesajları Yıllığınıza yazabileceğiniz birbirinden güzel ve birbirinden farklı yazıları sizler için hazırladık Siz de bu güzel sözleri yazarak yıllığınıza değer katın.
5. Taylan Kaya Mektup (Mahkeme Yolunda) Şarkı Sözleri: Ellerim kelepçeli Jandarma kolumda Mahkeme yolunda Yazmışsın bir mektup Açtım zarfı bir kez tutup Ring ….
6. Mezuniyet tebrik sözleri dışında değerlendirebileceğimiz bu sözler, daha çok birlikte yıllarınızı geçirdiğiniz kişilerden ayrılırken hissettiklerinizi, hüznünüzü anlatır.
7. Risale Haber
q7
8. Sevilen S zler
q8
9. 🙂 Hayat sana bir limon verdiyse, limonata yapmasını bileceksin şekerim.
10. Zl S zler Anlaml ve G zel
q10
11. Atasözleri ve anlamları, atasözleri ve deyimler, alfabetik Türkçe atasözlerimiz ve konularına göre kısa açıklamalı atasözü sözlüğü sitesi.
12. Komik öğrenci sözleri 2020 sayfamızda öğretmen ve öğrenciler için söylenmiş en güzel öğrenci sözlerini kısa yazılarını bulabilirsiniz.
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. Eylül ayında başlayan 2019-2020 eğitim öğretim yılı çerçevesinde yer alan 1.
15. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q15
16. Sayın Öğretmenlerimiz.
17. Zl S zler Anlaml ve G zel
q17
18. Ne G zel S zler
q18
19. Mudurnu anadolu imam hatip lisesi
q19
20. Ne G zel S zler
q20
21. Öğrenci görüşleri için yazılacak yazı bulmakta zorluk yaşıyorsanız değerli öğretmenlerimiz bu sayfayı kullanarak zorluk çekmeden öğrencileri hakkında görüş bildirebilirler.
22. 5 10 Aşağıda 1,500,000’dan fazla şiir başlıkları arasından “Lise aşkı” terimini içeren şiirler listelenmektedir.
23. Kimi öğrenciler liseye, kimi öğrenciler ise üniversiteye adım atmak için bulundukları okullardan son kez karnelerini ve diplomalarını alacaklar.
24. G zel S zler
q24
25. Bandedegosses
q25
26. Okul Haberleri
q26
27. Ve lise demek, geriye kalan hayat boyunca lise yıllarına özlem duymak demektir… Tüm o rahatlık, tek derdin okula gitmek olduğu zamanlar bitince lise yıllarının değeri anlaşılır.
28. Fakat arkadaşınıza farklı bir şeyler yazmak isterseniz mesela laf sokan sözler gibi o zaman arkadaşa laf sokan sözler yazımıza bakabilirsiniz.
29. Taylan Kaya – Lise Bir Çağlarında şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
30. Kamu G ndemi
q30
31. 2017 · Asosyalliğin dibine vurduğu, herkesin onunla dalga geçtiği, hayatının en kötü dönemidir onun için lise yılları… Yiğit, kendisi için son derece zor olan bu sıradışı görevi.
32. Uluda s zl k galeri
q32
33. Türkiye’nin Rehberlik Sitesi – Tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimiz için hazırladığımız sitemizde, rehberliğe dair aradığınız bir çok şeyi bulabilirsiniz.
34. Hediye Sepeti
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: