Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gayri Meşru Sözler

1. Marckx/Belçika (1979) davasında (Doğru, 2011/h) evlilik içi/dışı olma yönünden ayrımcılık söz konusu edilmiştir.
2. Bay Trapist – The Mafia Zurna
Thank you for watching!
3. Resimli S zler
q3
4. Gayrı Meşru Şarkı Sözleri – Cash Flow Evet benim cado sokaklarin içinden gelen kano sapık düşünceler beynimden geçer sanki pano yolunda koşar yüzlerce yobazdır adı haro birgün sonun gelir çünkü yukardaki var O karo elimde kumar masası kimin önünde.
5. Mavi Marmara Derne i
q5
6. SeVipte nE BUlduk iÇİPTE Ne olDUK SevERKen iSYankAR İÇerkEN SarhOŞ OLduk aŞK DedİK SEwda DEdik seWİLMedeN ŞEVkAT BEklEDik vuRGun yEDik iSYan ETTik hAyatı kendiMİze zeHİR Ettik.
7. ” “DEVRAN DÖNER AYNI SÖZLER SİZİN İÇİN SÖYLENİR” “Sayın Erdoğan bir gün devran döner aynı sözler sizin için söylenir, aynı hakaretler sizlere söylenir.
8. Sözü edilen Kürt sorunu, müttefiklerimizin peydahladığı gayrı meşru bir çocuktur” dedi.
9. Sheikh Nazim al-Haqqani
q9
10. Gözleri Kanlı, Kolları Façalı, Delikanlılar Oldukçaa.
11. [Bölüm 1] Yine günlerden bir gün ben kaldım harman Boş kafayı kaldıramam lazım sarmam Çağırsam kankaları lazım yardımlaşma Koal koal koal koal koal koal (ey) Ararım telefondan ama hep çaldı meşgul (ah) Kankalarım kovalıyor gayri meşru (ey) Kankalar kova alıyor hayri mesut (ah) Kankalar sanıyor Ezhel hayli meşhur (ey) Koal koal koal koal koal koal ….
12. Ark S zleri
q12
13. Www.sozcu.com.tr
q13
14. Yassıada savcıları tarafından delil kabul edilen bir gazete manşeti üzerine, adnan menderes hakkında açılan onlarca davadan biri.
15. Al-Fetâvâ, al-Kâmiliye şöyle diyor: Akile, bâliğa olan kızın evlenmesi için “Kadı”nm izni şart değildir.
16. Zg r Hip Hop
q16
17. Www.merhabahaber.com
q17
18. Www.aa.com.tr
q18
19. Antalya’da, 19 yaşındaki bir genç, gayri meşru hamile kalan ablasını 13 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü.
20. Hasan Öztürk isimli köşe yazarının PKK gayri meşru çocuktur ve bu eve ait değildir başlıklı yazısı.
21. Başbakan’ın gençlerin kaldığı evlere yönelik söylediği, bence tamamen “gayri meşru” sözler (yasalara, hukuka, insan hak ve özgürlüklerine aykırılık) gerçi partisi içinde.
22. Zg r Hip Hop
q22
23. S zc Gazetesi
q23
24. B lge G ndem
q24
25. ” “DEVRAN DÖNER AYNI SÖZLER SİZİN İÇİN SÖYLENİR” “Sayın Erdoğan bir gün devran döner aynı sözler sizin için söylenir, aynı hakaretler sizlere söylenir.
26. Sevilen S zler
q26
27. S zler ve Replikler
q27
28. ” “DEVRAN DÖNER AYNI SÖZLER SİZİN İÇİN SÖYLENİR” “Sayın Erdoğan bir gün devran döner aynı sözler sizin için söylenir, aynı hakaretler sizlere söylenir.
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. 2018 · #mafya #fatihbucak #sedatpeker #sedatşahin #racon #alaattinçakıcı #dündarkılıç #kabadayı #ezel #çukur #söz #çukuryenibölümfragmanı YÜREKLERİ YETİYORSA ÇEKSİNLER İPİMİ.
31. Cash Flow – Gayrı Meşru şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
32. Yeni a Gazetesi
q32
33. Antalya’da, 19 yaşındaki bir genç, gayri meşru hamile kalan ablasını 13 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: