Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tıp Sözleri

1. İbni Sina mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.
2. Patates Adam – Eğlenceli Çocuk Dans Şarkısı
Thank you for watching!
3. Ge mi Gazete
q3
4. İşte Tıp Bayramı mesajları ve sözleri Her yıl 14 Mart tarihinde kutlanan Tıp Bayramı.
5. En azından Tıp Bayramı sözleri sayesinde, senede bir defa dahi olsa hatırlanmak, yoğun mesailerinin arasında onlar adına büyük bir moral olacaktır.
6. İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın.
7. Atarl Giderli Kapak Al nt S zler – Sessiz Nota
q7
8. Ulusal Kanal
q8
9. Stanbul niversitesi stanbul T p Fak ltesi
q9
10. 14 Mart TIP Bayramı resimli mesajları ve Whatsap Facebook sözleri TIP Bayramı güzel SMS mesaj ve sözleri Türkiye de tıp alanında çalışanlar için bir anma ve kutlama günü olarak yer.
11. Sevilen S zler
q11
12. Sevilen S zler
q12
13. Www.aa.com.tr
q13
14. Nternet Haber
q14
15. En yeni g zel s zler 2020
q15
16. Üst kısımda bulunan harflerden ve ya aşağıdaki arama motorunu kullanarak istediğiniz tıp ve sağlık teriminin anlamını bulabilirsiniz.
17. G zel S zler
q17
18. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q18
19. Lider Haber
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. Anlamını merak ettiğiniz kelimeleri arama kısmına isterseniz ilk bir kaç harfini yazarak isterseniz de kelimenin tamamını yazarak aratabilirsiniz.
22. H seyin Demirta
q22
23. Adli tıp şükela: tümü | bugün sorunsallar (1) sürekli adliye etrafında dolanan, neğdüü belirsiz tiplere denir, bunlar her an içeri bomba koyabilirler ya da sivil polistirler ama acaip tikkat çekerler.
24. Sevilen S zler
q24
25. Muhte em S zler
q25
26. Personel Sa l k Personeli Haber net
q26
27. Açıktır ki, önce var oImayıp sonra var oIan her şey, kendinden başka bir şeyIe beIirIenir.
28. G zel s zler ve mesajlar
q28
29. Resimli S zler
q29
30. Sevilen S zler
q30
31. Türk tıp tarihinin efsane isimlerinden birisi olarak dikkat çeken ve bulduğu ilaçlar ile olduğu kadar aynı zamanda sözleri ile de insanların hafızasında yer eden efsane bir isim olarak dikkat çeker.
32. Nulla res tam necessaria est quam medicina – hekimlikten daha gerekli bir şey yoktur omnium artium medicina nobilissima est – tüm sanatlar içinde hekimlik en.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: