Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Milyon Kere Ayten Sözleri

1. Milyon Kere Ayten Ben bir Ayten’dir tutturmuşum oh ne iyi Ayten’li içkiler içip sarhoş oluyorum ne güzel Hoşuma gitmiyorsa rengi denizlerin Biraz Ayten sürüyorum güzelleşiyor Şarkılar söylüyorum Şiirler yazıyorum Ayten üstüne Saatim her zaman Ayten’e beş var Ya da Ayten’i beş geçiyor Ne yana baksam gördüğüm o Gözümü yumsam aklımdan Ayten geçiyor Bana sorarsanız.
2. Milyon Kere Ayten
Thank you for watching!
3. Ayten’i övecekseniz ne ala, oturabilirsiniz Bir kadeh de sizinle içeriz Ayten’li İki laf ederiz Onu siz de seversiniz benim gibi Ama yağma yok Ayten’i size bırakmam Alın tek kat elbisemi size vereyim Cebimde bir on liram var Onu da alın gerekirse Ben Ayten’i düşünürüm, üşümem Üç kere ….
4. Cumartesi sabahı erken kalkmak için bir neden 22.
5. Uluda S zl k
q5
6. Ahmet Selçuk İlkan sanatçısının ‘Milyon Kere Ayten’ şarkısının Türkçe dilinden Almanca diline çevirisi.
7. Dailymotion
q7
8. Ahmet Selçuk İlkan Şarkı Sözleri – Milyon Kere Ayten : Ben bir Ayten’dir tutturmuşum oh ne iyi Ayten’li içkiler içip sarhoş oluyorum ne güzel Hoşuma gitmiyorsa rengi denizlerin Biraz Ayten sürüyorum güzelleşiyor Şarkılar söylüyorum.
9. Head Topics
q9
10. Milyon kere ayten sen gidersen ümit yaşar oğuzcan beni unutma Ümit Yaşar Oğuzcan Sözleri zara beni unutma.
11. Gamze nin Kitap G nl
q11
12. L l Gibi Sessiz
q12
13. İyi günde kötü günde mutlulukda ve hüzünde beraber gülmek beraber ağlamak.
14. M zik klipleri
q14
15. KizlarSoruyor
q15
16. Www.sozcu.com.tr
q16
17. Talim Terbiye Kurulu Ba kanl – MEB
q17
18. Hayalcinin g nl
q18
19. Sözü uzatmadan, kısaca söyleyeyim: Bülent Bey, Ümit Yaşar Oğuzcan’ın bir zamanlar oldukça meşhur olan “Milyon Kere Ayten” şiirinin bir mısraını biraz değiştirerek okudu, o kadar.
20. Cyberspaceandtime.com
q20
21. Ahmet selcuk ilkanın milyon kere ayten şiiri lazım yardım lütfen sözleri lazım.
22. Yeni Mersin Gazetesi
q22
23. KizlarSoruyor
q23
24. Moda Evi – RSSing.com
q24
25. Kartal Belediyesi
q25
26. En Son Haber
q26
27. ResearchGate
q27
28. Galatasaray niversitesi
q28
29. Ben bir Ayten’dir tutturmuşum oh ne iyi Ayten’li içkiler içip sarhoş oluyorum ne güzel Hoşuma gitmiyorsa rengi denizlerin Biraz Ayten sürüyorum güzelleşiyor.
30. Www.pdfkitapciniz.com
q30
31. Milyon kere Ayten :) / Ümit Yaşar Oğuzcan Ben bir Ayten’dir tutturmuşum oh ne iyi Ayten’li içkiler içip sarhoş oluyorum ne güzel Hoşuma gitmiyorsa rengi denizlerin Biraz Ayten sürüyorum güzelleşiyor Şarkılar söylüyorum Şiirler yazıyorum Ayten üstüne Saatim her zaman Ayten’e beş var Ya da Ayten’i ….
32. Aşk/Sevgi forumunda bulunan Milyon Kere Ayten konusunu görüntülüyorsunuz.
33. Antalya Kad n M zesi
q33
34. Resimli iirler
q34
35. Bir akşam gözünde aşk tüterse Geçmiş günler aklından geçerse Kalbin bomboş, ümitler biterse Sen üzülme ben varım Neler geçti kimbilir başından Sevgi umdun hep başkalarından Ağlama gidenlerin ardından O giderse ben varım Zaman durdu sanki Beklerken seni Ben bir tek sevgiye.
36. The Holy Ghost Electric Show
q36
37. MiLYON KERE AYTEN Ben bir Ayten’dir tutturmuşum Oh ne iyi Ayten’li içkiler içip Sarhoş oluyorum ne güzel Hoşuma gitmiyorsa rengi denizlerin Biraz Ayten sürüyorum güzelleşiyor Şarkılar söylüyorum Şiirler yazıyorum Ayten üstüne Saatim her zaman Ayten’e beş var Ya da Aytenli beş geçiyor Ne ya.
38. Milyon Kere Ayten Yazar: Resimli Şiirler ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN – MİLYON KERE AYTEN Ümit Yaşar Oğuzcan‘ı bu şiirle tanımıştım.
39. 2012 · MİLYON KERE AYTENSöz : Ümit Yaşar OğuzcanBen bir Ayten’dir tutturmuşumOh ne iyiAyten’li içkiler içipSarhoş oluyorum ne güzelHoşuma gitmiyorsa rengi denizlerinBiraz Ayten sürüyorum güzelleşiyorŞarkılar söylüyorumŞiirler yazıyorumAyten üstüneSaatim her zaman ya Ayten’e beş varYa da Ayten’i beş geçiyorNe yana baksam gördüğüm OGözümü yumsam aklımdan Ayten.
40. En yeni Ümit Yaşar Oğuzcan – Milyon Kere Ayten kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz.
41. Halkla ilişkiler müdür yardımcısı görevinde iken hizmette otuz yılını doldurunca kendi isteğiyle Haziran 1977’de emekliye ayrıldı.
42. Websiteme Ho geldiniz – WordPress.com
q42
43. The Holy Ghost Electric Show
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: