Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Mahalle Sözleri

1. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı.
2. MERO – OLABILIR (OFFICIAL VIDEO)
Thank you for watching!
3. Elaz Yeni Ufuk Gazetesi
q3
4. Mahalle Sözleri Kısa, Mahalle Sözleri Atarlı, Mahalle Sözleri Küfürlü, Kenar Mahalle Sözleri, Arka Mahalle Sözleri, Mahalle Abisi Sözleri, Mahalle Sözleri Facebook, Mahalle Sözleri Damar, Mahalle Duvar Yazıları.
5. Anlaml G zel S zler
q5
6. Ahmet Kaya dinleyenlerin çok sevdiği ve sıklıkla dinlediği bu harika şarkı, büyük ustanın mükemmel yorumuyla muhteşem bir hale.
7. Turkulerimiz.biz
q7
8. En Son Haber
q8
9. Yakar beni hayat dediğin bu ne biçim, benim işim sadece senin için.
10. Çünkü ayrılıklarda sevdaya dahil, çünkü ayrılanlar hala sevgili.
11. Tilki Kitap
q11
12. Sözleri Ahmet Kaya’ya ait olan bu güzel eseri Koray Avcı yorumu ile sizlerle buluşturuyor, Arka Mahalle sözleri hakkında ki yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.
13. G zel S zler
q13
14. Ahmed Kaya arka mahalle şarkı sözleri Ağladım göz yaşlarım döndü denîze Ben derdîmî kîmseye söyleyemedîm Kurşunlara gelîrken arka mahlede Düştüm de yerlere bîr of demedîm.
15. Adnan Şenses Şarkı Sözleri – Bizim Mahalle : Bizim mahalle aşağıki mahalle, Sizin mahalle yukariki mahalle, Bizim mahalle goygoycu mahalle, Sizin mahalle yapıştır mahalle, Hadi gidelim karakola, merkeze, Canım istiyor her.
16. Sevilen S zler
q16
17. S rpriz Hediye Fikirleri
q17
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. Grup Yorum – Bu Mahalle Bizim şarkı sözü, Grup Yorum – Bu Mahalle Bizim şarkı sözleri, Grup Yorum – Bu Mahalle Bizim sözleri.
20. Sevilen S zler
q20
21. Etiketler» güzelsözler » Mahalle Sözleri Anlamlı Mahalle Sözleri.
22. Bolu Takip Gazetesi
q22
23. Sevilen ark s zleri
q23
24. Sosyete S zler
q24
25. Ahmet Kaya Şarkı Sözleri – Arka Mahalle : Ağladım gözyaşlarım döndü denize Ben derdimi kimseye söyleyemedim Kurşunlara gelirken arka mahallede Düştüm de yerlere bir of demedim.
26. AĞladim gÖzyaŞlarim dÖndÜ denİze ben derdİmİ kİmseye sÖyleyemedİm kurŞunlara gelİrken arka mahlede dÜŞtÜm de yerlere bİr of demedİm baŞima neler geldİ sana dİyemedİm.
27. Arka Mahalle Sözleri, Sanatçı: Ahmet Kaya, sitede Ahmet Kaya şarkı sözleri, akorları, sekmeler, zil sesleri için arama nomorelyrics.
28. Bandedegosses
q28
29. Düz Mahalle İçinde türküsü, Düz Mahalle İçinde türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Ordu.
30. Posta Gazetesi
q30
31. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q31
32. Sevilen S zler
q32
33. Şebnem Ferah – Mahalle Şarkı Sözleri Kalbimin topraklarına mezarlar kazdın Her birinin üstüne gökdelenler koydun Aklımın yapraklarını bir bir kopardın Binaların üst katlarına süslü teraslar yaptın Geçer gider sandım Geçmedi gitti Kurduğun bu mahalle Haritadan silindi Kurduğun bu mahalle Haritadan silindi Aklımın sokaklarını arar sorarken Kim bilir ben kaç kalp.
34. S zler ve Replikler
q34
35. Biri tav olacak paraya binecek o arabaya biri takılıp köşe göze gidicek hep araya garibanı düşecek gece sokağa gelecek bağıra bağıra kapına gelip üzülecek.
36. Bandedegosses
q36
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: