Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Votka Sözleri

1. Bu eşsiz eseri zibilyon kez dinleyerek deşifre ettiğim sayıklamalar şu şekildedir: ooh sarhoşum, aah sarhoşum ölmüşüm ben be abi.
2. Джаро & Ханза – Королева танцпола (Официальное видео 2019)
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q4
5. Sevilen S zler
q5
6. Sevilen S zler
q6
7. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
8. Içilmesinden bile çok rahatsız oluyorum ama ne yalan söyleyeyim kendim dahi içebilmek isterdim.
9. 2019 · #maryjane #akustik #cover Mary Jane – Her Akşam Vodka Rakı Şarap (Akustik Cover) Herkese merhaba 5.
10. I wonder.. a lot…
q10
11. Votka portakal tercih sebebi ve evde külliyatli miktarda portakal mevcutsa, portakal suyu votkaya, suyu çikarilmis portakal posasi bir tabak içinde tüketime sunulur.
12. Sayfanın aşağısına doğru Ömer Hayyam ve diğer yazar ve şairlerden şarap ile ilgili sözler bulacaksınız.
13. HD Images g zel s zler
q13
14. M zik Mp3 ndir
q14
15. Sevilen S zler
q15
16. Bu sayfamızda kelebek ile ilgili sözler,kelebek sözleri,kelebekle ilgili güzel sözler,kelebekle ilgili sözler,kelebeklerle ilgili sözler,kelebek ile ilgili güzel sözler.
17. Songaah.com
q17
18. Sevilen S zler
q18
19. Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Vodka İle İlgili Sözler bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik.
20. En Kapak S zler
q20
21. Netd ark S zleri
q21
22. 2013 · Barlas – Her Akşam Votka Rakı (Sözleri) Sarhoşum ben ah düşünmekten Öldüm ben ah hep sevmekten Her akşam votka rakı ve şarap İçtikçe delirir insan olur harap Kurtar beni.
23. Us’a hoşgeldiniz, Sitemizde bulunan güzel sözler hergün güncellenmektedir ve diğer kategorilere hergün en güncel yazılar eklenmektedir, sitemizde dilediğiniz her kategoride en yeni güzel sözleri, mesajları, msn nicklerini, aşk sevgi üzerine yazıları ve ….
24. Zg r Hip Hop
q24
25. Mesaj S zleri
q25
26. Votka su yerine kullanıldığı hamurda, hamurun daha esnek bir yapıya sahip olmasını sağlar bu sayede daha rahat açabilirsiniz.
27. Ok G zel S zler
q27
28. Rakı Sözleri ( Rakı ve Rakı Masası ile İlgili En Etkileyici Sözler) Rakı içenler bilirler ki rakı masası sözleri rakı içmeyi bir.
29. Her Akşam (Votka, Rakı ve Şarap) Lyrics: Sarhoşum aaaah / Düşünmekten / Öldüm ben aaaah / Hep sevmekten / Her aksam / Votka, rakı ve şarap / İçtikçe delirir insan olur harap / Kurtar.
30. HD Images g zel s zler
q30
31. Ben Fero – Akalım Sözleri Nakarat: Hava kapalı, ama akalım Arabaya bindim yürü bakalım Tabi radyomuzda yine Demet Akalın Bi kez olsun bizi çalmadın adamım Hava kapalı (BUZ) ama akalım (YES) Arabaya bindim yürü bakalım (SKRT) Tabi radyomuzda yine Demet Akalın (SEPET) Bi kez olsun bizi çalmadın adamım (NO) Verse: Baba çal.
32. Rakı Sözleri ( Rakı ve Rakı Masası ile İlgili En Etkileyici Sözler) Rakı içenler bilirler ki rakı masası sözleri rakı içmeyi bir ayrı anlamlı kılar.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: