Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Abdülhamid Sözleri

1. Abdülhamid sözlerini sizin için derledik ve size özel güzel görsel şekilde çalışmalar yaptık.
2. Parvus’un son sözleri. – Payitaht Abdülhamid 48.Bölüm
Thank you for watching!
3. Abdülhamid, Balkan Harbi´nin patlak vermesi üzerine İstanbul´a geri getirildi.
4. Abdülhamid’e bu yüzden diplomasi politikasının en iyisi deniyor) 26 Kas 2017 Yanıtla Beğen (10) Şikayet Et Engelle.
5. Abdülhamid Sözleri FacebookHer türden ünlü sözleri de bulacağınız sitemizde şimdi de sizler için bu güzel sayfada II.
6. Ger ek Hayat
q6
7. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
8. Zl S zler Anlaml ve G zel
q8
9. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q9
10. E e G zel S zler
q10
11. Arkasından da vakit geçirmeden, bir ültimatom mahiyetindeki meşhur mektubu yazdırır: “Venedik’ten cülûs tebriki için gelen elçi Françesko Guirino’nun küstahça söylediği bazı sözler üzerine Padişah Yıldırım Bayezid “Bizi kızdırmasınlar, kızdırırlarsa Roma’ya kadar gidip Saint-Pierre Kilisesi’nin mihrabında atımıza yem yediririz.
12. Abdülhamid, saray doktoru Hüseyin Âtıf Bey´in verdiği ilâçları kullanınca akşama doğru iyileşir gibi oldu.
13. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
14. Abdülhamid Han tahttan indirilirken şu sözleri söylemiştir: “33 sene millet ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım.
15. Slam Ansiklopedisi
q15
16. Stanbul un Fethi
q16
17. G zel S zler
q17
18. Tarih Dersleri
q18
19. MalumatFurus.org
q19
20. Şair Rıza Tevfik Bölükbaşı isimli şaire ait Sultan Abdulhamid Han’in Ruhâniyetinden Istimdat adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
21. Abdülhamid Sözleri ( 1 adet ) Özi’nin düştüğü takriri âlimallah beni yeniden kederlendirdi.
22. Abdülhamid han bedduası zalimlerin milleti üzerinde ve onu kötüleyen özelliklede Allaha ve Peygambere olan bağlılığını kötü görüp düşman olan kişilere edilmiştir.
23. Abdülhamit son kez alçak bir ses tonuyla şunları söyleyebildi: “Meclisimizin huzurumda küşadından ve sizi cümleten burada gördüğümden dolayı fevkalade memnun oldum.
24. Babası Sultan Abdülmecid Han, annesi Tirimüjgan Sultan’dır.
25. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.
26. Bandedegosses
q26
27. Www.sozcu.com.tr
q27
28. Www.sozcu.com.tr
q28
29. Abdülhamid Han’ın Sözleri Bölüm Göreceksiniz yüzbaşım.
30. S zc Gazetesi
q30
31. 2018 · Siyonist güçler tarafından Sultan Abdülhamid’e götürülen bu teklifin cevabı, Yahudiler için büyük bir hayal kırıklığına sebep olacaktı.
32. Medyafaresi
q32
33. Abdülhamid Sözleri Haziran 4, 2018 Haziran 13, 2018 Sozadresi 0 yorum Abdülhamid han özlü sözler , Abdülhamid sözleri anlamlı , En Güzel Abdülhamid sözleri kısa , Facebook , ….
34. Tarih Dersleri
q34
35. Bu sayfada film replikleri kategorisinden Payitaht Abdülhamid Sözleri ve Payitaht Abdülhamid Repliklerini bulabilir sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
36. Ne Zaman Ba l yor?
q36
37. Tarih Dersleri
q37
38. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q38
39. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Mehteran Marşları – Abdülhamid Han Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
40. Sultan İkinci Abdülhamid Han, Osmanlı’nın son devrinde devletinde önem teşkil etmiş padişahlardan biridir.
41. G nboyu Gazetesi
q41
42. 33 yıllık hükümdarlığı boyunca Osmanlı topraklarına birçok hizmette bulunmuş, o yıllarda dâhili ve harici birçok saldırıya göğüs germişti.
43. (Çanakkale Savaşı sırasına her ihtimale karşı saltanatı Eskişehir’e taşımaya hazırlanan ve Abdülhamit’i İstanbul’da bırakmayıp yanında götürmek isteyen Sultan V.
44. Www.aa.com.tr
q44
45. Www.sozcu.com.tr
q45
46. Osmanlı İmparatorluğu’ndan onlarca padişah gelip geçti ama Sultan II.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: