Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Atatürkün Adalet Ile Ilgili Sözleri

1. Sayfamızda Adalet Sözleri, Adalet ile İlgili Hadisler, Haksızlık Sözleri,Adalet ile İlgili Sözler,Hak Arama Sözleri ve İlahi Adalet Sözleri yer almaktadır.
2. Edip Akbayram – Sarı Saçlım Mavi Gözlüm
Thank you for watching!
3. S zlerin En G zeli
q3
4. Atatürk’ün Eşitlik Sözleri, Atatürk’ün Eşitlik İlkesi, Atatürk’ün Eşitlik Anlayışı, Atatürk’ün Eşitlik İle İlgili Sözleri nelerdir.
5. İşte Cumhuriyet’in kuruluşuna kadar olan süreçte Atatürk’ün yaşadığı zorluklara ışık tutan ölümsüz eseri Nutuk’tan 17 Alıntı.
6. HD Images g zel s zler
q6
7. Tarih boyunca tartışılan konuların içerisinde yer alan adalet kavramının varlığını tanımladıktan sonra siz değerli okurlarımıza Adalet İle İlgili Özlü Sözleri sunuyoruz.
8. Haziran’da Ankara Güven Park’ta başlattığı Adalet Yürüyüşü ile birlikte ADALET ülke gündeminde 1.
9. Www.sozcu.com.tr
q9
10. Adaletli olmak ve adalet hakkında düşündüklerinizi anlatabileceğinizi resimli adalet ile ilgili sözleri aşağıdan bulabilirsiniz.
11. Acımak adaletin şanındandır, bunu yalnızca zorbalar acımasızca kullanırlar.
12. Adil Olmak İle İlgili Sözler, Adil Olmakla İlgili Sözler, Adil Olmak İle İlgili Güzel Sözler, Adil Olmak Hakkında Söylenmiş Sözler, Adil Olmayanlara Sözler.
13. Bu konunun linki : Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada.
14. Www.sozcu.com.tr
q14
15. Atatürk’ün resimli sözlerini facebook, twitter yada pinterest gibi sitelerde paylaşmak için her resmin üzerindeki ikonlara basmanız yeterli.
16. Eskimeyen Kitaplar
q16
17. Adalet ile ilgili Sözler Yazar Sibel 23/12/2012 Yorum yapılmam ış.
18. Bu sayfamı zda Atatürk’ün özgürlük ile ilgili sözleri, atatürk ün hürriyet ve bağımsızlık ile ilgili sözleri, atatürkün bağımsızlık ile ilgili sözleri, atatürkün özgürlük ve bağımsızlık hakkında sözleri, atatürk’ün.
19. SlidePlayer
q19
20. Resimli iirler
q20
21. Resimli iirler
q21
22. Mustafa Kemal Atatürk Kısa Sözleri – Atatürk Kısa Sözleri – Türk Büyükleri Sözleri – Güzel Sözler – Güzel Mesajlar – İnce Sözler.
23. Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Adalet Sözleri ve Adalet İle İlgili Mesajlar bölümünün Sayfa 6 kısmıdır.
24. Hediye Sepeti
q24
25. B lge G ndem
q25
26. Independent T rk e
q26
27. Resimli iirler
q27
28. Uluda s zl k
q28
29. S zc Gazetesi
q29
30. Sizler de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Sözleri ile ilgili bu yazımızı okuyarak Atatürkün sözleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
31. S zc Gazetesi
q31
32. S zc Gazetesi
q32
33. Resimli iirler
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: