Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Depresyon Sözleri

1. Depresyon stayla 2011, olmuyor sensiz olmuyor, gözlerimden yaşlar dinmiyor, yanıyor yüreğim yanıyor, kalbim açıyor(x2) Yoww ye ben seni deli gibi severken yarim, sonunu da bilmedim beni heder ettin….
2. Norm Ender – Depresyon Oteli ( Lyrics )
Thank you for watching!
3. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q3
4. MeoEdebiyat
q4
5. Sevilen S zler
q5
6. Depresyondaki kişiler uyumadıkları halde yatmaya eğilimlidir ki bu da söz konusu rahatsızlığın sürmesinde dikkat çekici bir özelliktir.
7. 2012 · Depresyon Styla – Olmuyor Sensiz Olmuyor – Şarkı Sözü Olmuyor Sensiz Olmuyor Gözlerimde Yaşlar Dinmiyor Yanıyor Yüreğim Yanıyor Kalbim Acıyor , Kalbim Acıyor Ben Seni Deli Gibi Severken Yarim Sonunuda Bilemedin Beni Heder Ettin Çağırmasanda Ben Yine Geldim Seni Ben Sevdim Sana Yemin Ederim Gözlerim Ağlar Bedenim Sızlar.
8. Sanki yavaş yavaş her şeyden ve herkesten vazgeçiyorum.
9. Depresyon Şarkı Sözleri – Şanışer Günlerim geçiyo’ dostum, her gün geçmişi arıyorum mumla Var gücümle yürüyorum, hep aynı mesafede kalıyo’ ufuklar Unufak oluyo’ ….
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. Songaah.com
q11
12. APKPure.com
q12
13. Rus a Dersler
q13
14. Sevilen S zler
q14
15. Zg r Hip Hop
q15
16. Resimli S zler
q16
17. G zel S zler
q17
18. Özellikle büyük kentlerde iş stresi, trafik ve geçinme derdi farkında olmadan insanların depresyon geçirmesine neden oluyor.
19. Asi Styla Depresyon Şarkı Sözleri: Ben hayata sallanan bi gayri zardım ezelden Duygularımı çaldırlar yenik düşerken anne ben Bir kadın var hayatımda melek sandı her gören Bir tat almadım.
20. Sessiz Nota
q20
21. 2018 · Depresyon Lyrics: Günlerim geçiyo’ dostum, her gün geçmişi arıyorum mumla / Var gücümle yürüyorum, hep aynı mesafede kalıyo’ ufuklar / Unufak oluyo’, yanıyo’ umutlar, acım kuruma.
22. Ki isel Geli im
q22
23. Ben o zamanlar okuldan arkadaşlarımla abuk subuk fikirlerle girişimcilik hayalleri kuruyor, şebnem ferah, teoman, haluk levent dinliyor olmayan dertlerimin acısını çekiyorum.
24. Depresyon sözü günlük hayatımızda çok fazla duyduğumuz ve kullandığımız bir ifade olmasına rağmen depresyonun farklı çeşitleri olduğunu biliyor muydunuz.
25. MeoEdebiyat
q25
26. Depresyon Oteli Şarkı Sözleri Birkaç gerçek önündeyim, yine çıktı bak tansiyon Bir depresyon otelindeyim adı Dünya tam pansiyon.
27. Sayfamızdaki en anlamlı depresyon sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
28. MeoEdebiyat
q28
29. Ya at lan S zler
q29
30. Depresyon, toplumumuzda en sık karşı karşıya kalınan problemlerden bir tanesidir.
31. Depresyon başlamadan önce, ağır kaza ya da ameliyat, ağır ve sürekli bir hastalığa yakalanma, sakat kalma, eş ya da çocuk kaybı, iflas, iş kaybı, aile içi sürekli ve şidetli geçimsizlik, şiddete maruz kalma, aldatılma gibi bir neden bulunabileceği gibi hiçbir gösterilebilir neden olmadan da depresyon ….
32. G zel S zler
q32
33. Uluda s zl k galeri
q33
34. APKPure.com
q34
35. Sanki yavaş yavaş her şeyden ve herkesten vazgeçiyorum.
36. Ne G zel S zler
q36
37. G zel s zler ve mesajlar
q37
38. Ne G zel S zler
q38
39. Sevilen S zler
q39
40. Sayfamızdaki en anlamlı depresyon sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
41. For Dummies T rkiye
q41
42. Songaah.com
q42
43. G zel s zler ve mesajlar
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: