Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Espirili Mesajlar

1. Biliyorum herkes üzgün ülkemizin hali ne olacak diye kaygılı durumda ama yapacak bir şey yok her ş.
2. #noel#yeniyil#2020#yeniyılmesajları#resimliyıl Yeni yıl umutları… :) Komik yeni yıl videosu… :)
Thank you for watching!
3. Sayfamızda Espirili Sözler, Espirili Laflar, Espirili Mesajlar yer almaktadır.
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. G zel s zler ve mesajlar
q5
6. Okuduğunuzda güleceğiniz sms ile ya da facebook twitter gibi sosyal medyadan paylaştığınızda da sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı güldürmeyi başaracağınız çok komik mesajlar hazırladık.
7. Espirili-sozler-mesajlar-300×247 ~ Kuaza Espirili Sözler – şevval5835 – Wattpad Espirili Sözler Kısa 2017 Tugbam.
8. Espirili sözler kısa 2020 sayfası – Sayfamızda sizleri güldürecek ve yazdığınız kişide de tebessümler oluşturacak espirili sözlerimiz bulunmaktadır.
9. Sayfamızda Birbirinden Komik Espirili Sözler Kısa, Espirili Sözler Yeni, En Güzel Espirili Sözler 2019, Espirili Sözler Facebook Twitter Bulabilirsiniz.
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Larutadelsorigen
q12
13. Haz r Mesajlar
q13
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. Seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark oglum müjde sana is buldum – nasil is – büfede yedigün vereceksin Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapiyorlarmis.
16. Ne G zel S zler
q16
17. Sessiz Nota
q17
18. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q18
19. Espirili Mesajlar, En Komik Espiri Mesajları, Güzel Espirili Sözler, Güldüren Espirili SMS Mesajları, Kısa Espirili Mesajlar, Esprili Cep Mesajları Gönder, Espirili Smsler, Espiri Yazıları.
20. 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları Resimli – Sevgililer Günü Mesajları sayfamızda sevgilinizle, eşinizle ya da birliktelikleri mutluluk saçan çiftlerle paylaşılmak üzere en yeni ve en güncel 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları siz değerli misafirlerimiz için bir.
21. Bu yazımızda espirili mesajlar sevgiliye uzun olanlarını yayınladık.
22. A k S zleri, G zel S zler, Anlaml G zel Mesajlar, Resimli S zler
q22
23. Sizler de en komik en eğlenceli resimli mesajları sevdiklerinize göndererek onların da mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.
24. Espirili Sözler – Esprili Mesajlar – Güzel Sözler.
25. İyi Geceler’ diyen bir sevgilimiz olmasa da, ‘Yat Zıbar’ diyen bir annemiz var çok şükür.
26. Www.posta.com.tr
q26
27. Bandedegosses
q27
28. Hafif esprili, tebessüm ettiren ve yüz güldüren bir günaydın mesajına kimse hayır diyemez diye düşünüyorum.
29. Do um G n Tebrik
q29
30. Komik Mesajlar, Komik Mesajlar Yeni, Komik Mesajlar Kısa, Komik Mesajlar Facebook, Komik Mesajlar Twitter, En Güzel Komi.
31. Okumaktan kendinizi almadığınız okudukça kahkalar attığınız,sevdiklerinize gönderebileceğiniz,size laf atanlara anlamlı mesaj atabileceğiniz resimli mesajlar.
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
33. İsterseniz Komik sözleri Twitter’da paylaş, Espirili sözleri Facebook’ta paylaş ve ya Komik mesajları Instagram’da paylaş yaparak sevdiklerinizi mutlu edebilir misiniz.
34. Espirili sözler kısa sayfamızda sizleri gülmekten kırıp geçirecek kadar güzel ayrıca sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız için de bu espirili sözleri resimli olarak hazırladık.
35. Greetings Images
q35
36. Ya meraktan
q36
37. G zel S zler
q37
38. Fotogaleri – Haberler
q38
39. Greetings Images
q39
40. Espirili Mesajlar 2015, Espirili Mesajlar Sevgiliye, Espirili Mesajlar Kısa, Espirili Mesajlar Facebook, Espirili Mesajlar Twitter, En Güzel Espirili Mesajlar Yeni.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: