Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dosta Teşekkür Mesajı

1. Arkadaş dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde, arkadaş dediğin yalanların arkasına saklanmamalı 5 kuruş için, sende böyle.
2. Dost Sözleri
Thank you for watching!
3. Dosta Arkadaşa İyi Geceler Mesajları Whatsaap, Twitter, Facebook, Line, Bip ve Sms paketleriniz için iyi geceler mesajlarını sizler için hazırladık.
4. G zel S zler
q4
5. Sevapları günahlarından çok olsun, inşallah mekânı cennet olsun başınız sağolsun… Allah’ım mekânını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin, acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına….
6. Arkadaşa dosta Günaydın mesajları, Arkadaşlarınızın Dostlarınızın sabahları güne yüzlerinde bir gülümsemeyle başlamasını sağlayan kısa, özlü ve sımsıcak içten etkileyici komik mesajlardır.
7. Ne G zel S zler
q7
8. Dostkelimeler
q8
9. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q9
10. Edebiyat Defteri
q10
11. Phaistos.corteva.com
q11
12. Senin varlığını hissetmek günün güzel ve anlamlı geçmesi için yeterli benim için.
13. Güzel sözler kategorisinde de yer alan teşekkür sözleri içeriğimizde anneye, babaya, emeğe, patrona, doğum günü kutlamasına ve sevgiliye söylenecek en güzel teşekkür sözlerini bulabilirsiniz.
14. İçimden geldiği gibi yazmaya başlayalım bakalım ne çıkacak:)) Dedimya karışığım diye, işte biraz duygusal, biraz neşeli, biraz kendini beğenmiş (sabah rüzgarda uçuşan saçlarımla bile kendimi güzel hissettim.
15. Sevdiklerimize, onları ne kadar sevdiğimizi, ne derece değer verdiğimizi anlatmanın en güzel fırsatlarından olan yeni yıl mesajları, yakınımızdaki insanların daha mutlu olmasına vesile olabileceğimiz aracılardır.
16. Yeni bir yıla daha girmek üzereyken tüm dostlarımıza, arkadaşlarımıza yeni yıl mesajları göndererek onları mutlu edebiliriz.
17. Sayfamızda aileye teşekkür mesajları 2020,anneye teşekkür mesajları,hediye için teşekkür mesajı,emeği gecenlere teşekkür mesajları,İle İlgili Sözleri bulabilir, facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilir dost ve arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.
18. Senin gibi bire dosta sahip olduğum için gerçekten çok mutluyum daha ne isteyebilirim ki iyi geceler gecen iyi olsun kanka.
19. Özellikle erkek çocuklarında görülen bu durum, çocuğun da kısa süre içerisinde soğuk ve uzak bir karaktere sahip olabilmesini sağlamaktadır.
20. Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayı da unutma.
21. Sevgiliye Teşekkür Sözleri Kısa Sayfası Arkadaşa ve Dosta Seni o kadar çok seviyorum ki kanım damarlarımdan çekilsede, ilik ilik adını yazdım vücüduma sevgilim, benden ….
22. Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.
23. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q23
24. Bandedegosses
q24
25. Top Resimler
q25
26. Sosyete S zler
q26
27. Dostluk sözleri yazabilmek için edebiyatı yalayıp yutmaya ya da iyi bir yazar olmaya gerek yok, dostluk sözleri yazabilmek için gerçek bir dostunuzun olması.
28. Ne G zel S zler
q28
29. Medyafaresi
q29
30. S rpriz Hediye Fikirleri
q30
31. Dostluk Mesajları, En Güzel Dostluk ve Arkadaşlık Mesajları, Kısa Dostluk SMS Mesajları, Hazır SMS Mesajları, Dost Mesajı, Arkadaşlık Mesajları, Arkadaş Mesajı, Eşe Dosta Arkadaşa Mesajlar.
32. G zel S zler
q32
33. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q33
34. Dostkelimeler
q34
35. Teşekkür Sözleri Bir insana hediye edebileceğiniz, duygularınızı anlatabileceğiniz ve karşınızdaki insanları mutlu edecek sözler eksikleri kapatacaktır.
36. Dertlerim seninle huzur bulur, huzurum seninle mutluluğa kavuşur, her adını andığımda yüzümde tebessüm oluşur gözlerin gözlerimde olduğu sürece yaşamak için bir duruşum olur sevgilim teşekkür ediyorum sana ….
37. Anlaml A k S zleri
q37
38. G zel s zler ve mesajlar
q38
39. G zel s zler ve mesajlar
q39
40. Dilek Mektubu
q40
41. Sosyal medyada doğum günümüzü kutlayanlara ya da eşimize ve sevgilimize varlığından ötürü teşekkür mesajı aradınız ve bu sayfaya geldiniz.
42. Dilek Mektubu
q42
43. S rpriz Hediye Fikirleri
q43
44. Sayfamızda, Teşekkür Mesajları, Arkadaşa Teşekkür Mesajı, Sevgiliye Teşekkür Sözleri, yer almaktadır.
45. Birisine, düşüncelerini, davranışlarını veya desteğini takdir ettiğinizde o kişiyi gülümsetmek için tasarlanmış çeşitli mesajlardan birini seçerek gönderebilirsiniz.
46. Sayfamızda yer alan sözleri gerçek dostum, arkadaşım dediğiniz kişilere sosyal medya veya mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
47. Ne G zel S zler
q47
48. Sayfamızda teşekkür sözleri 2020,arkadaşa teşekkür mesajları,hediye için teşekkür mesajı arkadaşa,teşekkür ve minnat yazısı,İle İlgili Sözleri bulabilir, facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilir dost ve arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: