Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Aamir Khan Sözleri

1. Tharki Chokro PK Aamir Khan, Sanjay Dutt sözleri, Tharki Chokro PK Aamir Khan, Sanjay Dutt şarkı sözü, Tharki Chokro PK Aamir Khan, Sanjay Dutt lyrics, Tharki Chokro PK Aamir Khan, Sanjay Dutt şarkı sözleri.
2. Manzoor-e-Khuda Full Song | Thugs Of Hindostan | Aamir, Katrina, Fatima, Ajay-Atul, A Bhattacharya
Thank you for watching!
3. Hayatlar ve hayata ho seda
q3
4. Aamir khan fan
q4
5. Aamir Khan’ın Sözleri, Aamir Khan’ın En Güzel Sözleri, Aamir Khan’ın En Güzel Resimli Sözleri, Aamir Khan’ın Müslümanlık Hakkındaki Sözleri, Aamir Khan’ın Film Sözleri, Aamir Khan’ın Kadınlarla İlgili Sözleri, Aamir Khan’ın Özlü Sözleri, Aamir Khan’ın Dhoom 3 Sözleri.
6. G zel S zler
q6
7. Aslen Afgan olan Aamir Khan, oyunculuk kariyerine ilk adımını, 8 yaşındayken amcası Nasir Hussain’in filmi Yaadon Ki Baaraat’da rol alarak atar.
8. S zc Gazetesi
q8
9. Aayo re aayo re bhaaya rangeelo mehmaan Chora chori fark na samjhe Maare sab pe chalang (x2).
10. “Game Changer Aamir” – Karan Johar Dharma Productions ile birçok başarılı filme imza atan Karan Johar, geçtiğimiz günlerde Dangal için düzenlenen başarı partisine katıldı.
11. Aamir Khan Sözleri, Aamir Khan tarafından söylenmiş ve kayıtlara geçmiş kaynaklı özlü sözler.
12. Harddisk dolumu
q12
13. En Son Haber
q13
14. Aamir Hussain Khan, 14 Mart 1965 yılında Hindistan’ın Maharaştra eyaletinin başkenti olan Mumbai ya da Türkçe ismiyle bilinen adıyla Bombay’da, Mumbai Bandra Holy Aile Hastanesi’nde Müslüman bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.
15. Aamir Khan’ın yapımcılığını yaptığı filmler, kendi yapım şirketi olan “Aamir Khan Productions”un elinden çıkmıştır.
16. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q16
17. Filmlerden ve dizilerden Aamir Khan ile ilgili en güzel ve anlamlı sözler.
18. E itimci Yazar ve airler
q18
19. S zc Gazetesi
q19
20. S zc Gazetesi
q20
21. Dizi ve film replikleri
q21
22. Ok G zel S zler
q22
23. Uluda s zl k
q23
24. Read Peekay (PK) from the story AAMİR KHAN SÖZLERİ by altinkaya78 with 514 reads.
25. Dizi ve film replikleri
q25
26. Aamir Khan’ın Filmlerinden En Güzel Replikleri, En İyi Aamir Khan Replikleri, Aamir Khan’ın Filmlerinden Sözler, Aamir Khan’ın Filmlerinden En Güzel Replikler, 3 Idiots Filmi Replikleri, 3 Aptal Filminden Replikler, Ghajini Filminden Replikler, Fanaa Filminden Replikler, Kalbin Arzusu Filminden Replikler, Dil Chahta Hai Filminden Replikleri, Taare Zameen Par Filminden Replikler.
27. D nbil Portal
q27
28. Milli Gazete
q28
29. Aamir Khan,Aamir Khan Fan T rkiye
q29
30. Hint sinemasında yaptığı radikal ve yenilikçi değişimlerle adından söz ettiren dünyaca ünlü aktör, yönetmen ve senarist Aamir Khan yaptığı filmlerle ‘Bollywood’ sinemasının 1 numarası konumuna geldi.
31. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q31
32. Ki isel Ba ar
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: