Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Özlü Kelimeler

1. Türkçenin bütün söz varlığını bir veri tabanına aktarma çalışmasının bir parçası olan Bilim ve Sanat Terimleri Ana Sözlüğü Türk Dil Kurumunun kuruluşundan bu yana yayımladığı terim sözlükleri ile yakın dönemde kurulan çeşitli terim çalışma gruplarında hazırlanan terim sözlüklerinden oluşmaktadır.
2. Turabi Mevlana’nın Sözüyle Durumu Özetledi – Survivor All Star (6.Sezon 91.Bölüm)
Thank you for watching!
3. Sendeyim.net
q3
4. Arkadaşa Güzel Sözler Kısa, Arkadaşa Güzel Sözler Facebook, Arkadaşa Güzel Sözler Uzun, Arkadaşa Güzel Sözler Tumblr, Arkadaşa Söylenecek Güzel Sözler, Arkadaşa Özlü ….
5. G zel S zler
q5
6. EToplum.com
q6
7. Ebrar Medya
q7
8. Almanca kelimeler adlı bu konumuzda gruplara ayırdığımız bu kelimeleri iyice öğrenmeniz, en azından günlük hayatta çok kullanılan kelimeleri artikelleri ile birlikte ezberlemeniz Almanca konuşma ve yazma becerinizi artıracaktır.
9. G zel S zler Ansiklopedisi
q9
10. Okulda kullanılan Almanca kelimeler ve cümleler, Almanca okul ile ilgili kelimeler ve cümleler, Almanca sınıf ile ilgili kelimeler, Almanca Dersler, Almanca okulla ilgili kelimeler, Almanca eğitimle ilgili kelimeler, Almanca okul diyalogları, Almanca okul kelimeleri, Almanca okul cümleleri, Almanca eğitim kelimeleri, Almanca eğitim öğretimle ilgili kelimeler, Almanca sınıf.
11. Ebrar Medya
q11
12. İnsanların size ne söyledikleri önemli değil, kelimeler ve fikirler dünyayı değiştirebilir.
13. Ebrar Medya
q13
14. Mesajlar mVar G nayd n Mesajlar
q14
15. Friedrich Nietzsche Sözleri Özlü Sözler.
16. 33 anlamlı ve düşündüren kısa özlü sözü bu sayfamızda bulabilirsiniz.
17. Sayfamızda güzel kelimeler, güzel sözler ve güzel laflar ı bulabilir facebook, twitter ‘de paylaş abilirisiniz sms olarak sevdikleriniz ve arkadaşlarınıza gönderebilirisiniz.
18. “malımı it yesin, sırtımı bit yesin” gelinlerine “sanki sadrazam doğuracak” “çok gezen terlik bok getirir” “ağlasın, gözünden inci mercan mı dökülecek” “yolda bulunan ayakkabı ayağa olmaz” “allah kızımı oğluma, oğlumu kızıma muhtaç etmesin” “paran varsa oğlunun evine git, gücün varsa kızının evine git, aklın varsa evinde kal”” oğlun evlenene kadar oğlun.
19. En G zel zl S zler
q19
20. Ebrar Medya
q20
21. Ebrar Medya
q21
22. Ebrar Medya
q22
23. Van Rehberi ve Van Halk k lt r
q23
24. Bu sayfada yer alan resimli sözleri sosyal paylaşım siteleri instagram, facebook, twitter gibi sitelerde paylaşabilirsiniz.
25. Alevi, inanc Din bilgileri sayfas – WordPress.com
q25
26. SlidePlayer
q26
27. Ne G zel S zler
q27
28. Bir de başında özlü olan kelimeler listesine ya da Sonu özlü ile biten kelimeler listesine gözatmak isteyebilirsiniz.
29. Ebrar Medya
q29
30. Özlü Sözler, Tarihin farklı dönemlerinde, birbirinden çok uzak mekânlarda yaşayan bilgelerin türlü olaylar karşısında söyledikleri ve tüm insanlığın benimsediği yüzlerce.
31. Resimli S zler
q31
32. KİŞİSEL GELİŞİM ÖZLÜ SÖZLERİ VE ÖZDEYİŞLERİ (En Yeniler) kişisel gelişim sözleri, kişisel gelişim özdeyişleri, kişisel gelişim motivasyon özlü sözleri, kişisel gelişim yazıları, kişisel gelişim başarı sözleri, kişisel gelişim anlamlı sözler, kişisel gelişim kısa özdeyişler, kişisel gelişim özgüven sözleri, kişisel gelişim cesaret özlü.
33. Ebrar Medya
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: