Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Benim Sadık Yarim Sözleri

1. Benim Sadık Yarim Kara Topraktır – Aşık Veysel Dost Dost Diye Nicesine Sarıldım Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Beyhude Dolandım Boşa Yoruldum Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Nice Güzellere Bağlandım Kaldım Ne Bir Vefa Gördüm Ne Faydalandım Her Türlü İsteğim Topraktan Aldım.
2. Betül Haydın – Kara Toprak [ Single © 2019 Kalan Müzik ]
Thank you for watching!
3. Cevap: Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Türküsünün Hikayesi “Her kim ki olursa bu sırra mazhar Dünyaya bırakır ölmez bir eser Gün gelir Veysel’i bağrına basar.
4. M zik Mp3 ndir
q4
5. Resimli S zler
q5
6. Bi Soru Bi Cevap
q6
7. Bi Soru Bi Cevap
q7
8. Uzun nce Bir Yolday m
q8
9. T rk Sitesi
q9
10. İlahiler isimli sanatçının seslendirdiği Benim Sadık Yarim Yüce Allah’tır’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Benim Sadık Yarim Yüce Allah’tır’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
11. Turkulerimiz.biz
q11
12. Tarkan Şarkı Sözleri – Kara Toprak : Dost dost diye nice nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım (ey yar) boşa yoruldum Benim sadık yarim kara topraktır.
13. 2014 · Home Aşık Veysel – Kara Toprak – Benim Sadık Yarim Kara Toprak – Şarkı Türkü Sözleri Aşık Veysel – Kara Toprak – Benim Sadık Yarim Kara Toprak – Şarkı Türkü Sözleri April 15, 2014.
14. Resimli S zler
q14
15. SlidePlayer
q15
16. Zlesene.com
q16
17. Aşık Veysel Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Şarkı Sözü Dost Dost Diye Nicesine Sarıldım Benim Sad.
18. ( * ) Aşık Veysel Şatıroğlu – Benim Sadık yarim Kara Topraktır – Tamer Kaya videosu’dur ,,, Dost dost.
19. Aşık Veysel Şatıroğlu’nun hayatı ve sözleri Aşık Veysel olarak bilinen Veysel Şatıroğlu 1894 yılında Sivas’ta doğmuştur.
20. SlidePlayer
q20
21. Benim sadık yârim yüce Allah tır Onsekiz bin alemleri yaratan Hepsine şekil verip donatan Yerleri gökleri direksiz tutan Benim sadık yarim yüce Allah tır Üstündağ ım canlı cinli ölünce Mahşerde meydanlar taşıp dolunca Bin bir ayak bir araya gelince Benim sadık yârim yüce Allah tır.
22. Dünyadaki ilk Telefon Rehberinde Kaç İsim Kaydedilmiştir.
23. Tarkan – Benim Sadık Yarim Kara Topraktır,Tarkan – Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Dinle,Tarkan – Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Şarkı.
24. Dost dost diye nice nicesine sarıldım Dost dost diye nice nicesine sarıldım Benim sadık yârim kara topraktır Beyhude dolandım (ey yar) boşa yoruldum Benim sadık ….
25. Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Türkü Hikayesi Aşık Veysel, hayatini anlattığı bir siirinde “Ücyüz-onda gelmisidim cihana” diyor.
26. İlahiler isimli sanatçının seslendirdiği Benim Sadık Yarim Yüce Allah’tır’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Benim Sadık Yarim Yüce Allah’tır’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
27. T rk Sitesi
q27
28. Benim sadık yârim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sadık yârim kara topraktır Nice güzellere baılandım kaldım Ne bir vefa gördüm ne fayda buldum Her türlü isteğim topraktan aldım.
29. KARA TOPRAK Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sâdık yârim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sâdık yârim kara topraktır Nice güzellere bağlandım kaldım Ne bir vefa gördüm ne fayda buldum Her türlü isteğim topraktan aldım Benim sâdık yârim kara topraktır Koyun verdi kuzu verdi süt verdi Yemek verdi ekmek verdi et verdi Kazma ile döğmeyince kıt.
30. Âşık Veysel (Âşık Veysel Şatıroğlu) Kara Toprak şarkı sözleri: Dost dost diye nicesine sarıldım / Benim sâdık yârim kara topraktır / Be.
31. SlidePlayer
q31
32. G zel S zler
q32
33. S zler ve Replikler
q33
34. 2015 · Aşık Veysel – Benim sadık yarim kara topraktır.
35. Www.star.com.tr
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: