Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Minnet Sözleri

1. Minnet İle İlgili Sözler, Minnet Sözleri, Minnettarlık İle İlgili Sözler, Minnet Hakkında Sözler, Minnet Etme Üzerine Söylenilmiş Sözler, Arkadaşa Minnet Sözler.
2. Minnet Eylemem (Serhat Durmus Remix)
Thank you for watching!
3. Www.sozcu.com.tr
q3
4. Bir acayip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, Hak kerimdir yarına Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına Rızkımı veren Hüda’dır kula minnet eylemem.
5. 2007 · Minnet Eylemem Lyrics: Har içinde biten gonca güle minnet eylemem / Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem / Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi / İblisin talim ettiği yola minnet.
6. B lge G ndem
q6
7. Rızkımı veren Hüda’dır kula minnet eylemem Oy Nesimi Can Nesimi ol gani mihman iken Yarın şefaatlarım Ahmed-i Muhtar iken Cümlelerin rızkını veren ol gani settar iken Yeryüzünün halifesi hünkara minnet eylemem.
8. Sevilen S zler
q8
9. Tv dizilerinde de en özel sahnelerde çalmasıyla bu başarılı şarkıyı dinlemeyenler içinde dinleme fırsatı olmakta.
10. Ne G zel S zler
q10
11. Har içinde biten gonca güle minnet eylemem / Arabiyi, Farisiyi bilmem, dile minnet eylemem / Sırat-i müzre müstakim gözetirim rahimi.
12. Zg r Hip Hop
q12
13. Minnet beklemek değil ama yaptığınız her iyilik aslında sizden az ya da çok bir şeyler götürür, bunu da karşı tarafın görmesini ve en azından minnetsizlik yapmamasını beklersiniz.
14. Bir acaip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına Rızkımı veren hüda’dır, kula minnet eylemem.
15. 2014 · İblisin talim ettiği yola minnet eylemem Bir acaip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına.
16. Hediye Sepeti
q16
17. Minnet Hüda Har içinde biten gonca güle minnet eylemem Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi İblisin talim ettiği yola minnet eylemem Bir acaip derde düştüm herkes gider karına.
18. Anlaml G zel S zler
q18
19. Kalbimi bezlederim minnet ü zevkle dilesen Bir muhabbet kuşu da ben olurum sev diye sen Sevgimin meltemidir şimdi şu ruhumda esen Bir muhabbet kuşu da ben olurum sev diye sen.
20. Turkulerimiz.biz
q20
21. Har içinde biten gonca güle minnet eylemem / Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem / İblisin talim ettiği yola minnet eylemem.
22. Zlesene.com
q22
23. Zg r Hip Hop
q23
24. G zel S zler
q24
25. Hediye Fabrikas Blog
q25
26. Ahmet Aslan Minnet Eylemem Şarkı Sözleri: Har içinde biten gonca güle minnet eylemem Arabi’yi Farsi’yi bilmem dile minnet eylemem Sırat-ı üzre Mustakim gözettim Rahimi Zalimin talim ettiği yola.
27. Minnet Eylemem Şarkı Sözleri – Burcu Güneş Har içinde Biten Gonce Güle Minnet Eylemem Arabi, Farisi Bilmem, Dile Minnet Eylemem Sırat-ı Mustakim Üzere Gözetirim Rahimi İblisin Talim Ettiği Yola Minnet Eylemem Bi̇ir Acayip Derde Düştüm Herkes Gider Karına.
28. Sevilen S zler
q28
29. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q29
30. Har içinde biten gonca güle minnet eylemem Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi İblisin talim ettiği yola minnet eylemem Bir acaip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına Zerrece ….
31. Ok G zel S zler
q31
32. Sevilen S zler
q32
33. G zel S zler
q33
34. Hediye Fabrikas Blog
q34
35. Sayfamızda Harika Mesajlar, Harika Sözler, Harika Laflar ve Harika Yazılar yer almaktadır.
36. Cicekdagi.Net
q36
37. Ahmet Aslan Minnet Eylemem Sözleri ile Dinle: Ahmet Aslan Minnet Eylemem Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle.
38. Www.sozcu.com.tr
q38
39. 2015 · 50+ videos Play all Mix – Ahmet Aslan – MINNET EYLEMEM YouTube Aynur & Endless Duo I Kara Toprak & Nesine Söyleyim I Live Performance – Duration: 9:47.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: