Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Manuş Baba Sözleri

1. Manuş Baba Vay Yine mi Keder Şarkı Sözleri: Her ayrılık zor Bin yıldır söyler dururum Öğrenmiyor kalp Görüldüğü üzere durumum İnsan biraz olsun akıllanmaz mı.
2. Power Türk En İyiler 2019 Canlı Yayın Müzik Dinle • Türkçe Pop ve Slow Şarkılar 2020′ Powertürk
Thank you for watching!
3. Manuş Baba Dönersen Islık Çal sözleri yazımızda Manuş Baba’nın yeni albümü ile aynı adı taşıyan Dönersen Islık Çal şarkısının sözlerini paylaştık.
4. Posta Gazetesi
q4
5. S zleri, Dinle, ark S zleri, ark S z
q5
6. Narodnapolitika.info
q6
7. Ark S zleri, ark S z , Sozvesarki.com
q7
8. Manuş Baba Bırak Seveyim Rahat Edelim sözleri yazımızda Manuş Baba’nın hareketleri ve aşka dair parçalarından Nazan Öncele ait olan Bırak Seveyim Rahat Edeyim şarkısının sözlerini paylaşmaya çalıştık.
9. APKPure.com
q9
10. 2017 · Manuş Baba’nın, Kınay Production etiketiyle yayınlanan “Dönersen Islık Çal” albümünde yer alan “Eteği Belinde” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.
11. Zlesene.com
q11
12. Dizihaberci.com
q12
13. Manuş Baba Eteği Belinde Şarkı Sözleri: GeIiyor bak kaIem kaşIı Eteği belinde güI de takmış güI de takmış AI dudakIar, mor sümbüIIer ÖyIe de güzeI ince de beIIi ince de beIIi Yar beIine beIine.
14. Haberazzi.com
q14
15. Gelir mi gelmez mi derken İnce ince düşünürken Bir çiçekle kalkmış gelmiş Film orada koptu zaten.
16. 2018 · Manuş Baba’nın, DMC etiketiyle yayınlanan “Ve Nazan Öncel Şarkıları” albümünde yer alan “Bu Havada Gidilmez” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.
17. Manuş Baba – Dönersen Islık Çal şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
18. Www.sarkisozum.net
q18
19. Manuş Baba şarkı sözleri, Nazan Öncel – Kimler Gelmiş ft.
20. Www.sozcu.com.tr
q20
21. Powiat-bielsko-biala.info
q21
22. Spontaned – WordPress.com
q22
23. Manuş Baba özellikle Dönersen Islık Çay albümündeki Eteği Belinde şarkısı ile popülerliğini arttırdı ve sevilen sanatçılar içinde yerini aldı.
24. S zleri, Dinle, ark S zleri, ark S z
q24
25. Manuş Baba Şarkı Sözleri – Derin Derin Sevdalara Dalarsın : Akşam olur karanlığa kalırsın (2x) Derin derin sevdalara dalarsın Oy gelin gelin sevdalı gelin öldürdün beni Derin derin sevdalara dalarsın Oy gelin gelin.
26. Kivi Tad nda
q26
27. Manuş Baba Şarkı Sözleri – Güncel ve popüler 23 şarkı sözüne ulaşabilirsiniz.
28. Nazan Öncel ft Manuş Baba Kimler Gelmiş şarkı sözleri internet sitemiz sozlerisozu.
29. Manuş Baba – İki Gözümün Çiçeği şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
30. Yaptığı şarkılarla adından söz ettiren Manuş Baba bir anda en merak edilen isimlerden biri haline geldi.
31. Bandedegosses
q31
32. Bandedegosses
q32
33. Ark S zleri
q33
34. Ark S zleri, ark S z , M zik Dinle
q34
35. Bandedegosses
q35
36. S zleri, Dinle, ark S zleri, ark S z
q36
37. Manuş Baba – Yana Yana sözleri, Manuş Baba – Yana Yana şarkı sözü, Manuş Baba – Yana Yana lyrics, Manuş Baba – Yana Yana şarkı sözleri.
38. MeoEdebiyat
q38
39. Karnaval.com
q39
40. Manuş Baba Değmez Şarkı Sözleri: Değmez değmez Güzelim sana değmez Kırmızı rujlarla boyalı yataklarda Saçılmış nar gibi, paramparça Varsın olsun buda böyle olsun Güzeli yaşamak bizlere.
41. Zlesene.com
q41
42. Manuş Baba | Beni Düşünme ( Milad Remix ) Manuş Baba’nın, Manuş Baba Music Production etiketiyle yayınlanan “İki Gözümün Çiçeği” albümünde yer alan “Beni Düşünme” isimli şarkısı, ”Milad” yeniden düzenlemesiyle şimdi Manuş Baba YouTube kanalında.
43. Manuş Baba Bu Havada Gidilmez Sözleri Bu Havada Gidilmez Beni birakip gitme bir yere Gidersen unutursun Dilerim böyle olmaz Bu havada gidilmez Günesli günde ….
44. Manuş Baba Haberin Var mı Şarkı Sözleri: Karanfil kokuyor cigaram cigaram Dağlarına bahar gelmiş memleketimin Haberin var mı taş duvar.
45. GeIiyor bak kaIem kaşIı Eteği beIinde güI de takmış güI de takmış AI dudakIar, mor sümbüIIer ÖyIe de güzeI ince de beIIi ince de beIIi.
46. Manuş Baba Şarkı Sözleri sayfasında Manuş Baba şarkılarının sözlerini okumanın yanında videolarını izleyebilir, şarkılarını dinleyebilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: