Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Darılma Sözleri

1. Darılma Mesajları, Darılma Sözleri, Üzücü Darılma Mesajları, Sevilen Darılma Mesajları, Anlamlı Darılma Mesajları, Komik Darılma Mesajları, Düşündüren Darılma Mesajları.
2. -TARKAN- İşim Olmaz
Thank you for watching!
3. Hadislerden Se meler Hadisler DuaDualar – DUA DUALAR
q3
4. G zel S zler
q4
5. Kimseye kırgın değilim, kaderime küstüm bundan kime ne.
6. Nstadurum – nstagram S zleri
q6
7. Hediye Sepeti
q7
8. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q8
9. Kadınlar Neden Ayrılır Neden Gider.
10. Gönül dostum arasıra selamı Kesiyorum diye bana darılma Elime alınca kağıt kalemi Susuyorum diye bana darılma Yaşıyorum kafesteki kuş gibi Gerçekleri görür oldum düş gibi Arzuları yüreğime taş gibi Basıyorum diye bana darılma Sıkı tutunalım dostluk bağına Düşmeyelim şu feleğin ağına Sitem edip dostlarımın çoğuna Küsüyorum diye bana darılma Medine.
11. Resimli S zler
q11
12. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q12
13. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q13
14. Sevilen S zler
q14
15. G zel s zler ve mesajlar
q15
16. Head Topics
q16
17. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q17
18. Darılma abim bize darılma Daha nice yollardan bizi ayırma (CANBAY VERSE) Gün gelecek yatacak yerin yok Duvar az gelir Mahalleme hayalini koy Yat yere zorlama kimseyi koş.
19. G zel S zler
q19
20. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Bay X – Darılma Bana Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
21. HD Images g zel s zler
q21
22. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q22
23. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q23
24. Çağırsam bile gelme, yorulma ne olursun, Sen üzülme, incinme, kırılma ne olursun, Beni yanlış anlama, darılma ne olursun, Senden sadece beni sevmeni istiyorum.
25. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q25
26. D nen nsanlar in
q26
27. Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa, o yine dilsiz sayılır.
28. Www.instazu.com
q28
29. Anlaml G zel S zler
q29
30. Pera Şarkı Sözleri – Sevdiğim Kadın : Sarılma senin olmayan kadına saymamış seni sevmemiş asla yanılma bu yangının yeter sana unutmuş o seni ama sen unutma darılma terk.
31. Darılma sözleri, darılma mesajları Bu sayfada “Darılma sözleri facebook, Darılma sözleri sevgiliye, Darılma sözleri kısa, Darılma mesajları kısa, Darılma sözleri dosta, Darılma nickleri, Darılma sözleri mevlana” yer verilmektedir.
32. Canbay & Wolker Lyrics “Darılma” Sokağımın sesi de bilene gelir Aklını alır ve bi’ adım geri (Haah) Düzene karşı bu düzenek seri Kimler geldi ve kimler geçti (Bam bam bam) Çabala boşa ve yorulur koşar Sigara tohumun burada yaşar (Aa).
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: