Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Devlet Sözleri

1. Devlet, bütün vatandaşların devletin kanunlarını anlayıp onlara uyma lüzumunu takdir etmelerini, memleketin güvenliği ve savunması için önemli görür.
2. Şiyar û Dijwar Teyrıkê Xurbetê Yeni-Nu-New 2018 (akustik)
Thank you for watching!
3. Nternet Haber
q3
4. G zel S zler
q4
5. Faydal Payla mlar…
q5
6. Ok G zel S zler
q6
7. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında belki gayelere tamamen erişemediğimizi, fakat.
8. Yeni a Gazetesi
q8
9. Www.sozcu.com.tr
q9
10. G zel S zler
q10
11. Resimli S zler
q11
12. Sevilen S zler
q12
13. Sayfamızda Vatan Sözleri, Vatan Sevgisi ile İlgili Sözler, Vatan Mesajları yer almaktadır.
14. “Devlet” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
15. Bandedegosses
q15
16. Nagehan Alçı’nın “katil devlet” sözlerine suç duyurusu Sunucu ve yazar Nagehan Alçı’nın, bir televizyon programındaki “Devlet şayet katil devletse, ona sonuna kadar da katil.
17. Bir birimin devlet olarak nitelendirilebilmesi için diğer devletler tarafından tanınmasına gerek yoktur.
18. Milli Gazete
q18
19. Yeni a Gazetesi
q19
20. Zmir Haber Merkezi
q20
21. G zel S zler
q21
22. Hayatı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Hayatı Fotoğrafları Devlet Bahçeli Fotoğraf Albümleri Konuşmaları Genel Başkanın 1999 yılından itibaren yaptığı tüm konuşmalar Kitapları Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Yazmış Olduğu Kitaplar.
23. En yeni Platon (Devlet) ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa.
24. Resimli S zler
q24
25. E-Devlet şifresi yurt dışında Elçilik ve Konsolosluklardan ücretsiz olarak temin edilebilmektedir.
26. Resimli iirler
q26
27. Yeni a Gazetesi
q27
28. Ere li Haberleri
q28
29. MHP lideri Devlet Bahçeli, grup toplantısında partisi için `İktidarın ve Saray’ın yedek lastiği` diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Selin Sayek Böke’ye cevap verdi.
30. Yeni a Gazetesi
q30
31. Samsun Haber
q31
32. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: