Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Unlu Ask Sozleri

1. Aşk dediğin göğsünü deler geçer suskunluklara boğar hıcırığınıda yanlızlığa bürür…Saim Lal.
2. Cemal Süreya – Tarihe Damga Vuran 20 Sözü
Thank you for watching!
3. Güzel Şiirler Bu sayfamızda Güzel Şiirler, Harika Şiirler, Muhteşem Şiirler, Etkileyici Şiirler, En Güzel Şiirler yer almaktadır.
4. Siberalem.com
q4
5. Kötülükler aşktan uzaklaşma oranında bir takım derecelere sahiptir ve kötülük aşka yaklaşmak için sarf ettiği üç oranında erdeme yaklaşmış olur.
6. Mevlana Sözleri, Anlamlı Mevlana Sözleri Kısa, En Güzel Mevlana Sözleri, Mevlana Aşk Sözleri, Etkileyici Mevlana Sözleri 2020 yer almaktadır.
7. Ne G zel S zler
q7
8. G zel S zler, En G zel S zler
q8
9. Zl S zler Anlaml ve G zel
q9
10. G zel S zler, En G zel S zler
q10
11. × Ana Sayfa Dini Sözler Aşk Cümleleri Aşk Acısı Sözleri Felsefi Sözler Edebi Sözler Düşündüren Sözler Şair Sözleri Filozof Sözleri Mevlana Sözleri Öğüt-Ders Veren Sözler Hayata Dair Sözler Motivasyon Sözleri Derin Sözler Alimlerin Sözleri Derviş Sözleri Bilge Sözler Blog Güzel Cümleler ×.
12. Sevmek zevktir ama yalniz sevilmenin hiçbir zevki yoktur” François Bacon: “Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanlarin kendilerini budalaca aska kaptirdiklari görülmez.
13. Aşk Sözleri 2020 (Romantik, Duygusal, Kısa, Uzun Aşk Sözleri) Sevgiliye Aşk Mesajları Sevgiliye aşk sözleri göndermek isteyen ancak duygularına tercüman olamayanlar doğru yerdeler.
14. A k S zleri, G zel S zler, Anlaml G zel Mesajlar, Resimli S zler
q14
15. Türk Halk Müziği tarihinin gelmiş geçmiş en iyi söz yazarlarından ve bağlama üstatlarından birisi olan Aşık Veysel, yazdığı sözler ile insanların gönlünde daima taht kurmayı başarmıştır.
16. Zl S zler Anlaml ve G zel
q16
17. S rpriz Hediye Fikirleri
q17
18. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q18
19. Narodnapolitika.info
q19
20. Resimli S zler
q20
21. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q21
22. G zel S zler, En G zel S zler
q22
23. G zel S zler, En G zel S zler
q23
24. G zel s zler ve mesajlar
q24
25. Ünlülerin Güzel Sözleri Anlamlı, Ünlülerin Güzel Sözleri Kısa, Ünlülerin Güzel Sözleri Facebook, Ünlülerin Güzel Sözleri Aşk, Ünlülerin Güzel Sözleri 2017.
26. G zel s zler ve mesajlar
q26
27. Sadi Şirazi Aşk Sözleri yazımızda İran’ın büyük şairlerinden Sadi Şirazi’nin sözlerini ünlü eserleri olan Gülistan ve Bostan adlı eserlerinden derledik.
28. HD Images g zel s zler
q28
29. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir ünlü filozofların aşk ve sevgiyle ilgili söylediği sözler.
30. Iirler G zel s zler
q30
31. Aşk şiirleri yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz birbirinden duygusal aşk şiirleri, hiç bir yerde bulunmayan tamamen özgün olarak yazdığımız aşk şiirleri, duygu yüklü sevgiliye aşk şiirleri bulabilirsiniz.
32. Ünlü yazarlar, şairler, düşünürler ve sanatçılardan aşk sözleri… Bu güzel sözleri sevdiğiniz kişiye bir mesaj, bir e-posta ya da ellerinizle yazacağınız bir mektup ile iletmek romantik ve hoş bir jest olacaktır.
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. Ne G zel S zler
q34
35. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q35
36. G zel S zler, En G zel S zler
q36
37. G zel S zler
q37
38. Abdülkadir Geylani Sözleri Allah’tan korkmak ilmin ta kendisidir.
39. Leblebitozu
q39
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: