Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Değişik Laflar

1. Komik sözler 2020 komik fıkralar en yeni komik sözler komik laflar bulacağınız en komik site.
2. Emre AKAD – Bu Ara İhtiyacım Var Sana(Söz&Müzik: Emre AKAD) (Sen Anlarsın)
Thank you for watching!
3. Komik yazılı resimler (resimli yazılar) Bu paylaşımları, facebook, twitter, tümblr, google + gibi popüler sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
4. S rpriz Hediye Fikirleri
q4
5. En Komik sözler, yazılar, çok komik fıkralar ve fotoğraflar ile eğlenin.
6. Komik Bilmeceler – Birbirinden komik cevaplı onlarca bilmeceler.
7. Hem de bazıları resimli… 2019 Yılından En Komik Sözler ve Espriler yazımızdaki sözleri sevdiklerinizle whatsapp, twitter, facebook, instagramdan paylaşabilirsiniz.
8. Resimli Komik Sözler, Sayfamızda resimli komik sölzer, resimli komik mesajlar, komik resimler ve komik resimli sözleri bulabilirisiniz.
9. Hamarat Abla
q9
10. Sayfamızda Öğrenci Lafları, Komik Öğrenci Sözleri, En Güzel Öğrenci Mesajları, Komik öğrenci Lafları yer almaktadır.
11. Anlaml G zel S zler
q11
12. Her paylaştığınız komik sözler ile arkadaşlarınız gülsün, onlar mutlu oldukça sizde mutlu olun.
13. Hediye Sepeti
q13
14. Birbirinden ilginç komik gerçek olaylar yazılar resimler.
15. Lunaparkta gece bekçisi iki kafadar (zincirlerin ucuna bağlanmış salıncaklardan oluşan) uçan sandalyelere biner ve mekanizmayı çalıştırırlar.
16. Bir gün arkadaşıma gittim o kıza gıcık kapıyordum zaten onu gıcık etmek istemiştim.
17. B lge G ndem
q17
18. Anlaml s zler – G zel s zler
q18
19. En komik sözler ve erkekler için komik yazılar Komik sözler – kıyamet kopmadı ve şirince köyünden dönenler gülünç resim En komik sözler komik yazılı kedi fotoğrafı Erkekler ve kadınlar ile ilgili gülünç komik yazılar komik imam karikatürleri – komik yazılı dini resimler En komik matematik sözleri ve komik ….
20. Pek G zel S zler
q20
21. Türkiye’nin mizah sitesi, komik animasyonlar, komik videolar, komik yazılar, komik karikatürler, komik sesler.
22. Ağır Sözler yazımızda Ağır Sözler 2017, Sert Sözler, Ağır Laflar, Oturtan Laflar, Ağır Sözler Tumblr, Ağır Sözler Resimli, Koyan Laflar, Fena Laflar, Laf Sokucu Sözler, Ağır Sözler Sevgiliye, En Ağır Sözler, Ağır Sözler Facebook, Güzel Ağır Sözler, Ağır Mesajlar, Ağır Sözler Anlamlı, Ağır Sözler Kısa ve Öz bulabilirsiniz.
23. 789evdeyokuz.tumblr.com
q23
24. Ne G zel S zler
q24
25. Sayfamızda Kamyon Arkası Anlamlı Yazılar, Kamyon Arkası Güzel Yazılar, Kamyon Arkası Komik Yazılar, Kamyon Arkası Kısa Yazılar, Kamyon Arkası Yeni Yazılar yer alır.
26. Bandedegosses
q26
27. Hediye Sepeti
q27
28. Sevgiliye lakap, kızlara ve erkeklere lakap, komik lakaplar, en güzel isimler, en güzel lakaplar ve daha fazlasını bu sayfada bulabilirsiniz.
29. Sosyete S zler
q29
30. Komik sözler kısa ve öz olacak şekilde resimli olarak etrafınıza biraz olsun neşe saçmanız için bu sayfamızı hazırlamayı uygun bulduk.
31. G zel S zler
q31
32. Ek i eyler – Ek i S zl k
q32
33. Kamyon arkası yazıları yolculuğun stresi içinde insanların dikkatini çeken, bir noktada muhabbetler açılmasına neden olan, çoğu komik , bazen ise mesaj vermeye yönelik yazılardır.
34. Ne G zel S zler
q34
35. Ne G zel S zler
q35
36. Hediye Sepeti
q36
37. Ne G zel S zler
q37
38. Komik Küfürlü Sözler, Küfürlü Sözler 18, Küfürlü Kapak Sözler, En Güzel Küfürlü Sözler, Küfürlü Sözler Kısa, Anlamlı Küfürlü Sözler, Küfürlü Sözler Facebook, Küfürlü Sözler Sevgiliye, Küfürlü Sözler Arkadaşa.
39. HD Images g zel s zler
q39
40. Güzel sözler ve Özlü sözler kategorisinde yer alan içerikte hem tüm zamanların resimli, kısa ve en komik sözlerine ulaşabilir, aynı zamanda en yeni komik sözlerine ve Espirili sözler ve mesajlarını erişebilirsiniz.
41. En güzel kısa komik şiirler 2016 – Sayfamızda amatör ve ünlü şairlerden bu konu ile ilgili şiirleri bulabilirsiniz.
42. Beğenmeniz dileğiyle :)Benzer içeriklerAnlamlı yazılı resimler (resimli yazılar) – 2Resimli Dini Sözler – En anlamlı resimli.
43. Hediye Sepeti
q43
44. Hediye Sepeti
q44
45. Güzel sözler, Güzel sözler resimli ve anlamlı yazılı resimler ile facebook, twitter, instagram ve pinterest gibi sosyal medya sitelerinde düşüncelerinizi ve hislerinizi arkadaş çevreniz ile paylaşın.
46. Biz de bir eksiklik daha kalmasın istedik ve bu sayfamızda sevdiklerinizin doğum günlerinde onlara yollayabileceğiniz çok komik doğum günü mesajları hazırladık.
47. Sayfa İçeriği: Komik Yazılar Kısa, Komik Yazılar Facebook, Komik Yazılar Tumblr, Komik Duvar Yazıları, Komik Yazılar İndir, Komik Yazılar Paylaş, En Komik Yazılar, Harika Komik Yazılar, Komik Yazılar 2016.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: