Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Uzuntulu Sozler

1. Üzüntülü sözler 2017 yılında mutsuz olacağınız anlamına gelmez.
2. Oğuzhan Uğur’un duygusal konuşması
Thank you for watching!
3. Agir-sozler.blogspot.com
q3
4. El eşya gibi ortada kaldım ama artık alisamiyorum yokluğuna kaan i çok seviyorum ama o benim kanka seviyorum beni bir ara çık seviyorum adam gibi sevmedim anlatacak bir sizi buldum beni sevmiyor artık ama ben onu çok seviyorum derdime derman vulurmusunuz.
5. APKPure.com
q5
6. Bu sayfada yer alan üzüntülü mesajları whatsapptan yazabilirsiniz ya da kısa sms ile arkadaşınıza ya da sevgilinize yollayabilirsiniz.
7. Sessiz Nota
q7
8. Ne G zel S zler
q8
9. APKPure.com
q9
10. Anlaml S zler
q10
11. Ne G zel S zler
q11
12. Sevilen S zler
q12
13. Üzüntülü Sözler — Nelere değiştim hayalini, bilseydin kalırdın sonsuza kadar.
14. G zel S zler
q14
15. Sitemli mesajlar sitem mesajları kısa sitemli sms sevgiliye sitemli mesaj üzüntü mesajları kırgınlık mesajları darılma mesajları dosta mesajlar arkadaşa mesajlar sitemli sözler üzüntülü sözler.
16. G zel S zler
q16
17. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q17
18. Etiketler : Üzüntülü Sözler Kısa Üzüntülü Sözler Resimli Üzüntülü Sözü Üzüntü İçeren Sevgiliye Mesajlar Üzüntülü Sözler Kısa Hüzünlü Sözler Üzüntü Sözleri Sevgiliye Üzüntülü Mesajlar Aşk Anlamlı Kısa ve Öz Üzüntülü Kırgın Sözler Sevgiliye Üzüntülü Sözler En Etkileyici Üzüntü Sözleri Üzüntülü Sözler, İlgili, Sözler….
19. Gözlerimden akan her damla yaş kalbimden akan bir damla kan gibi ölememi istiyorsan durma ağla bu canım sana feda… İnsan sandım seni yüreğimi verdim yetmedi duygularımı hayallerimi sevdamı verdim ama ne.
20. Foto rafl s zler
q20
21. Melekler Mekan
q21
22. Üzüntülü sözler facebook yada kısa sms üzerinden gönderilebilir ve üzüntülü kısa sözler ile kendinizi ifade edebilirsiniz.
23. Bandedegosses
q23
24. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q24
25. Iir air ve G zel S zler Portal
q25
26. G zel S zler
q26
27. G zel S zler
q27
28. Hediye Sepeti
q28
29. Ne G zel S zler
q29
30. MobiRoller App Store
q30
31. Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerdeilik bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin(Hüzün evine döndü).
32. HD Images g zel s zler
q32
33. Sonhaberler
q33
34. Hüzünler buldum kendimi, sensizliğin içinde tarumar oldum gezerim sokaklarda serseri, beni bıraktın ya hüzünlerimin sözleri sana be güzelim.
35. Reklamlar Sayfamızda sizleri hüzünlendiren haber aldığınızda yada sizleri üzecek hareketleri yapanlara karşı olanlarını hazırladık.
36. G zel S zler
q36
37. G zel s zler ve mesajlar
q37
38. Rüzgâr nerden eserse hesap kitap yok bu gece.
39. Ne G zel S zler
q39
40. Anlaml s zler – G zel s zler
q40
41. Agir-sozler.blogspot.com
q41
42. Ne G zel S zler
q42
43. Bu üzüntülü sözleri kısa mesajla gönderebileceğiniz gibi bu güzel üzüntülü sözleri whatsapp tan yazabilir, facebook ve twitter dan da paylaşabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: