Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Cennet Sözleri

1. Sakın inanma cennet uzakta Aç kalbini sevgiye cennet orada Cennet, Allah-Resul sevgisinde cennet Anne baba kalbinde cennet Sevginin göbeğinde cennet Cennet çok yakın bize Cennet çok yakın bize Severiz Allah”ı en yüce sevgi Severiz Resul”ü Allah”ın emri.
2. Erdal TOPRAK – Cenneti Ver Bana ( Şarkı Sözleri )
Thank you for watching!
3. Bandedegosses
q3
4. Sosyal Haklar Derne i
q4
5. S zler ve Mesajlar
q5
6. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
7. G zel S zler
q7
8. Lokman suresinde olduğu gibi, söz konusu hadiste de özellikle annelere -güncel bir ifadeyle- pozitif ayrımcılık yapılmıştır.
9. G zel S zler, En G zel S zler
q9
10. Cennet ve cehennemle ilgili ileri geri sözler söylemek istemem çünkü ikisinde de dostlarım var.
11. Ferhat Göçer Cennet Şarkı Sözleri: Bana ne geIecekse dünyanın sonu Bitecekse bitsin artık hayat yoIu Korkum yok içim rahat huzurIa doIu Aşkı yaşadım senIe bir ömür boyu Yüzümdeki çizgiIerin.
12. Www.sozcu.com.tr
q12
13. HD Images g zel s zler
q13
14. Yeni a Gazetesi
q14
15. Sevilen ark s zleri
q15
16. Selim Gülgören Cennet Şarkı Sözü Hani fani bu hayat ümit bağlayamam Olmadı diye oturup ağlayamam Gönlü geniş olan sükûtu öğrensin Sevgimi yok yere ele bağlayamam Gelir mi diye hayallere sığınamam K….
17. G zel S zler
q17
18. G zel s zler ve mesajlar
q18
19. Şiirlerin “Cennet” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.
20. Ne G zel S zler
q20
21. G zel s zler ve mesajlar
q21
22. Www.arabuloku.com
q22
23. Sevilen S zler
q23
24. Demlicay.net
q24
25. Ben gözü görmeyene resim gösteremem Değerimi bilmeze değer öğretemem O önce, e haddini öğrensin Biten sevgiye imrenip özenemem Boş sözü duyup düstur edinemem Eden, kendine ah etsin.
26. Ben gözü görmeyene resim gösteremem Değerimi bilmeze değer öğretemem O önce, e haddini öğrensin Biten sevgiye imrenip özenemem Boş sözü duyup düstur edinemem Eden, kendine ah etsin.
27. Ark S zleri
q27
28. Hayatlar ve hayata ho seda
q28
29. ŞOL CENNETİN IRMAKLARI Şol cennetin ırmakları Akar Allah deyü deyü Çıkmış İslam bülbülleri Öter Allah deyü deyü Salınır tuba dalları Kur’an okur hem dilleri Cennet bağının gülleri Kokar Allah deyü deyü Kimi yiyip kimi içer Hep melekler rahmet saçar İdris nebi hülle biçer Diker Allah deyü deyü Altındandır direkleri Gümüştendir yaprakları Uzandıkça.
30. Hediye Sepeti
q30
31. Mesele şudur ki, biz bu geçici, fani dünya hayatının nimetlerine mi kendimizi kaptıracağız yoksa sonsuz hayatta Allah’ın bize bahşettiği cennet hayatını hak etmek için bu dünyada ibadet edip, emek vereceğiz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: