Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Almanca Sözler Ve Anlamları

1. Almanca güzel sözler ve Türkçe anlamları | En iyiler, Almanca güzel sözler kısa, güzel sözler, Almanca sözler, yabancı güzel sözler, Almanca Türkçe Daha fazla bilgi Bu Pin’i ve daha fazlasını Nurhan Kılıç tarafından oluşturulan DİLLER panosunda bulabilirsiniz.
2. Günlük Hayatta Sıklıkla Kullanılan Almanca Deyimler
Thank you for watching!
3. Hediye Sepeti
q3
4. Ngilizce T rk e eviri
q4
5. Zl S zler Anlaml ve G zel
q5
6. G zel s zler ve mesajlar
q6
7. Almanca Sözler-Almanca Anlamlı Sözler ve anlamları ♥Dıcke kuss an deın lıppe – Dudaklarından Öptüm.
8. Ngilizce T rk e eviri
q8
9. Espirili whatsapp sözleri esprili whatsapp durumları espirili sözler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
10. Bandedegosses
q10
11. Almanca laf sokucu, kapak Sözler ve Türkçe anlamları, almanca kısa havalı sözler, almanca atarlı sözler, almanca alaycı ve aşağılayıcı sözler.
12. Kısa almanca atasözleri ve anlamları sayfası – Bu sayfamızda sizlere çok yeni ve değişik alman atasözleri türkçe karşılıkları anlamları ile beraber hazırlamaya çalıştık.
13. Isamveri.org
q13
14. Ana Sayfa Kategoriler Eğitim Bilgileri Almanca İsimler ve Anlamları Almanca İsimler ve Anlamları Siz değerli takipçilerimiz için hem almanca kız isimleri hemde almanca erkek isimleri derledik.
15. Maya.k12.tr
q15
16. Com Güzel Sözler, Fıkralar, Capsler, Kısa Hikayeler, Makaleler, Resimli Sözler, Komik Paylaşımlar , İngilizce, Rusça, Almanca paylaşımlar ve daha fazlası paylaşılan, üyelerin de paylaşım yapabildiği bir blog sayfasıdır.
17. Zdilekteyim.com
q17
18. Bu sayfamızda almanca atasözleri, alman atasözleri, alman atasözleri ve anlamları, almanların söylediği sözler, alman özlü sözler içeren bir yazı hazırladık.
19. SUBSTANTIVE-Isim der Mund ne demektir- Agiz Athen – Atina Österreich – Avusturya der Vater anlamı nedir- Baba das Bier – Bira die Nase – Burun die Tasche ne.
20. Arkhe Sanat
q20
21. G zel S zler
q21
22. Ok G zel S zler
q22
23. Atasözleri ve anlamları, atasözleri ve deyimler, alfabetik Türkçe atasözlerimiz ve konularına göre kısa açıklamalı atasözü sözlüğü sitesi.
24. Çeşitli kaynaklardan derlediğim atasözü ve özlü sözlerden oluşan İngilizce kısa sözler için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.
25. AB-ilan.com
q25
26. Bilgilerinize
q26
27. Belki de internet aleminde bulabileceğiniz en büyük Almanca isimler arşivini oluşturduk.
28. Stanbul letme Enstit s
q28
29. Hediye Sepeti
q29
30. Zl S zler Anlaml ve G zel
q30
31. Almanca Atasözleri, Almanca Türkçe Atasözleri, Almanca Sözler, Almanca Deyimler, Almanca Ata Sözleri, Almanca Sözler.
32. Sayfamızda Almanca Sözler Yer Almaktadır, Almanca sözler resimli, almanca sözler kısa, almanca sözler ve okunuşları, almanca sözler güzel, almanca sözler, almanca sözler aşk, almanca sözler ve anlamları, almanca sözler okunuşu, almanca sözler türkçe anlamlı, almanca ağır sözler.
33. İçerik: Hazırladığımız içeriğin ilk sayfalarında resimli Almanca güzel sözleri, alıntıları, atasözlerini bulacaksınız.
34. Dostum yakamoz yunanca ve o almanca cümlenin anlamı ise mehtap (gerçi bu da farsça) 8 Eyl 2018 Yanıtla Beğen (5) Şikayet Et Engelle.
35. Ngilizce G zel S zler, ngilizce A k S zleri, ngilizce S zler
q35
36. Ngilizce T rk e eviri
q36
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: