Anlaml─▒ s├Âzlere, ak─▒lda kal─▒c─▒ memelere ve esprili al─▒nt─▒lara herkesten daha de─čer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin bi├žiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farkl─▒ kaynaktan gelen ak─▒ll─▒ kelime ├Âbekleri ve d├╝┼č├╝ncelerimizi i├žermektedir.

Dosta Kapak S├Âzler

5e42a8334f6db - Dosta Kapak S├Âzler

Merhaba! Bu yazımızda sizlerle en iyi dosta kapak sözleri paylaşacağız. Arkadaşlık, güçlü bir bağdır ve bazen en samimi dostlar bile kavgaya tutuşabilir ya da incitebilir. İhtiyacınız olan şey ise bu durumları atlatabileceğiniz mükemmel cümlelerdir. Bu listemizde yer alan sözler arkadaşlığı daha da güçlendirecek ve tartışmalara son verecektir. Hadi başlayalım!

“Güneş balçıkla sıvanmaz.” – Atasözü

Sayfadaki dosta anlamlı kapak sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın. DOSTA ANLAMLI KAPAK SÖZLER Manşet: Bilemezsin ki kim dost kim düşman.

1748 102164 - Dosta Kapak Sözler

Sokrates Aşk Sözleri

“Dost kazığı yemek, yoldaşın yokluğuna tercih edilir.” – Şems-i Tebrizi

DOSTA ANLAMLI KAPAK SÖZLER. En iyi goIü sana dostun atar. Sokak Iambası gibisin kime yandığın beIirsiz. GeIen ne getirdi ki giden ne götürsün? Dostun iyisi güzeI günde değiI zor günde beIIi oIur. DostIarınızı tanımak mı istiyorsun? Hata yap! Kimi insan girdiğinde odayı aydınIatır, kimide çıktığında.

1748 102191 - Dosta Kapak Sözler

“Kıskançlık, dostluğu zehir eden bir illettir.” – Necip Fazıl Kısakürek

Dosta Ağır Sözler | Eski Dosta Göndermeli, Ağır, Sert, Kapak Sözler Bazen hayatın getirdiği deneyimler ve hayal kırıklıkları sonucunda içimizde biriktirdiğimiz duyguları ifade etmek gerekir. Arkadaşlık ilişkilerinde yaşanan hayal kırıklıkları, güvensizlik ve haksızlık gibi durumlar, bazen insanın içinden ağır …

“Dostluk, çiçek açan bir ağaç gibidir.” – Mevlana

“Dostların kapısı gönüllerinde açılır.” – Atasözü

Sayfamız da derlediğimiz en harika dosta kapak sözleri yazımızın devamında ulaşabilir ve hoşunuza giden en dosta kapak sözleri sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz.Birbirinden güzel dosta kapak sözler 2020 …

“Dostluğun yolu paylaşmaktan geçer.” – Eflatun

Dosta Kapak Sözler Hangi yaşta olursanız olun, dostluk kavramı kapınızı çalabilir. Bazı insanlar vardır ki, dost kelimesinin tam karşılığı dersiniz. Hayatınızın ortasına, o kişiyi, yerleştirirsiniz. Kendinizi şanslı sayar ve o kişinin varlığına hep şükredersiniz.

“Dostluk, güneşin açtığı çiçektir.” – Yunus Emre

Sayfadaki dosta kapak ağır sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın. DOSTA AĞIR KAPAK SÖZLER Manşet: B ilemezsin kim dost kim düşman.

Kafa Güzel Sözler

“Dostluk, gönülden gönüle yolculuktur.” – Cemal Süreya

Dosta kapak sözler, Dostlara kapak yazılar. Dostum dediklerinizi iyi seçin. Bir gün ne olacağını hiç bilemezsiniz. Çok şerefsiz gördüm ama hiçbiri senin kadar profesyonel değildi. Küfür edemem ben bilirsin susuyorum. Dile getiremediklerimi sen anla. Şu zamanda ne dost belli ne düşman. Herkes menfaatince insan!

“Dostluk, yüreklerin birbirine yakınlaşmasıdır.” – Mevlana

Anasayfa » Güzel Sözler » Dosta Kapak Sözler. Dosta Kapak Sözler. 29 Kasım 2019. 0. 888 kez görüntülendi. Manşet: Bilemezsin ki kim dost kim düşman. Bazen tuttuğun eldir seni arkandan vuran. En iyi golü sana dostun atar. … Dost için en iyi kapak onun yüzüne bile bakmayıp. Varlığını unutmaktır.

“Dostluğun en güzel tarafı, her şeyi paylaşmaktır.” – Cemal Süreya

“Dostlarımız, hayatımızın en değerli hazineleridir.” – Atasözü

Espirili Mesajlar

“Dostluk, insanın yalnızlığına ilaçtır.” – Mevlana

“Dostluk, kalbin anahtarıdır.” – Mevlana

“Dostluk, sevginin bir yansımasıdır.” – Cemal Süreya

“Dostluk, sıcak bir yuvadır.” – Atasözü

“Dostluğun kıymeti, yalnızlığın acısıyla anlaşılır.” – Şems-i Tebrizi

“Dostluk, bir çiçek bahçesi gibidir. Her çiçeğin ayrı bir güzelliği vardır.” – Mevlana

“Dostluk, bir yolculuktur. Bu yolculukta birbirimize destek oluruz.” – Cemal Süreya

“Dostluk, bir şarkıdır. Herkesin kendi sözleri ve melodisi vardır.” – Atasözü

“Dostluk, bir hazine gibidir. Onu korumak için çok çaba sarf etmek gerekir.” – Şems-i Tebrizi

Umarım “Dosta Kapak Sözler” yazımız sizin için eğlenceli ve keyifli olmuştur. Arkadaşlarınıza atabileceğiniz, onlara gönderebileceğiniz birbirinden özel kapak sözleriyle dolu bir yazı oldu. Eğer siz de bu tarz yazıları seviyorsanız, sayfamızı takip etmeye devam edin. Yeni ve ilginç içeriklerimizle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler!

Rate article