Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kabadayı Sözleri

1. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
2. ZEUS KABADAYI (15 DK SINI AYIRANLAR İZLESİN LÜTFEN)
Thank you for watching!
3. Bandedegosses
q3
4. This feature is not available right now.
5. G zel S zler
q5
6. G zel S zler, En G zel S zler
q6
7. G zel s zler ve mesajlar
q7
8. Hediye Sepeti
q8
9. Agir-sozler.blogspot.com
q9
10. Sevilen S zler
q10
11. 2018 · Şarkı Sözleri: Alınırım seni tam üzerime alınırım Darılırsam anca kendime darılırım Dayanamam diye bir şey yok dayanırım Gerekiyorsa yalancının birine sarılırım.
12. Soner Sarıkabadayı Şarkı Sözleri – Buz : düşemem bu hale yeniden önüme bakamam günlerce aylarca gücüm yok artık oynayamam kimselere dert mi adın acı mı tadın bilene gözyaşım desen bitti bitti.
13. Hediye Sepeti
q13
14. Ne G zel S zler
q14
15. En G zel , Anlaml , Orjinal S zler
q15
16. Sayfamızdaki en güzel mafya sözlerini facebook ve twitter ile paylaşabileceğiniz gibi whatsapp ile de gönderebilirsiniz.
17. Daha öncesinde yayınladığı bir çok şarkı ile, hayranlarının gönlüne taht kuran Soner Sarıkabadayı Tarifi Zor şarkı sözleri ve şarkının dinleme bağlantıları internet sitemiz sozlerisozu.
18. Nasıl istediğini biliyorum öyle hepsi onlardan olmayacak bazı cümlelerimizde de delikanlı sözlerini aşklarla ilgili olarak bulacaksınız.
19. Sevilen S zler
q19
20. Akla gelebilecek hemen hemen her konuda söylenen bir çok güzel söze rastlamak ve bulmak mümkün.
21. Zl S zler Anlaml ve G zel
q21
22. Galatasaray’ı karıştıracak sözler: Diagne’yi bize çaktılar, Hasan Şaş kabadayı gibi.
23. Delikanlı Sözleri, Delikanlı Mesajları, Delikanlı Lafları, Delikanlı Yazıları, Delikanlı Cümleleri hakkında ilgi ile hazırlanmış en güzel, kısa, anlamlı,en iyi, yeni ve güncel içerikleri sayfamızda bulabilirsiniz.
24. Webgramb.com
q24
25. Ark S zleri
q25
26. M zik Onair
q26
27. Racon sözler yazımızda birbirinden anlamlı racon sözler, giderli racon mesajlar, atarlı racon yazılar ve delikanlı racon sözler bulabilirsiniz.
28. Can dündarın sınıflandırmasına göre kabadayı sınıfından hali hazırda hayatta bulunan sadece hasan heybetlibulunmaktadır.
29. G zel S zler
q29
30. Ne G zel S zler
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: