Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Insanoğlu Ile Ilgili Sözler

1. Sayfa İçeriği: Yardımlaşma Sözleri, Anlamlı Yardımlaşma Sözleri, Yardımlaşma Sözleri Twitter, Yardımlaşma Sözleri 2019, Yardımlaşma ile ilgili Sözler, Yardımlaşmayla alakalı Sözler İnsanlar, istese de istemese de birbirlerlerinin yardımlarına muhtaçtır Belki de farkında olmadan da yardımlaşan insanlar var En anlamlı ve en güzel yardımlaşma ile alakalı.
2. ŞiiR – Faruk ÇINAR -34- İKİ YÜZLÜ İNSANLAR – Tarih 21-04-2013 saat 03h25
Thank you for watching!
3. İçerisinde İnsanoğlu geçen, İnsanoğlu temalı, İnsanoğlu tarafından söylenmiş veya İnsanoğlu hakkında sözler ve kitap alıntıları listelenmektedir.
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. G zel S zler
q5
6. Filozofların Ünlü Özlü Sözleri Meşhur Düşündürücü Felsefi Sözler Felsefe cümleleri Yazarların özlü sözleri en önemli tarihi sözler cümle konuşmalar.
7. Resimli S zler
q7
8. İnsanlar iyilikte, on dört yaşında oldukları gibi kalsalardı, dünyanın görünüşü başka olurdu.
9. Ok G zel S zler
q9
10. G zel S zler
q10
11. G zel S zler
q11
12. Insanlıkla alakalı sözler, insanlık ile ilgili sözler, insanlık ile ilgili sözler kısa, insanlıkla ilgili sözler uzun, yeni insanlıkla ilgili güzel sözler 2018.
13. B lge G ndem
q13
14. G zel S zler
q14
15. G zel S zler
q15
16. Resimli S zler
q16
17. Güç ile İlgili Sözler – Kuvvet ile İlgili Sözler – Güç Sözleri – Güzel Sözler – İnce Sözler – Anlamlı Sözler – Güzel Mesajlar.
18. G zel S zler
q18
19. Hediye Sepeti
q19
20. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
21. Hediye Sepeti
q21
22. İnsanoğlu ile ilgili atasözleri, İnsanoğlu ile ilgili sözler, İnsanoğlu ile ilgili atasözü ve deyimler.
23. S zler ve Mesajlar
q23
24. Hayvanlar dünyasından, bitkiler alemine, yemyeşil ormanları, masmavi gökyüzü ve denizi , bin bir çeşit renkteki doğal örtüsü ile her türlü nimeti barındıran tabiat (doğa) ile ilgili sözlerden bir demet hazırladık.
25. Deprem, sel, çığ ve fırtınalar aslında bize yok oluş sinyallerini veriyor fakat bizler hala anlamamakta ısrar ediyoruz.
26. Sayfa İçeriği: İnsanlar ile ilgili Sözler, En Güzel İnsanlık Sözleri, İnsanlar ile ilgili Sözler 2018, İnsanlarla ilgili Sözler, İnsanlık ile ilgili Özlü Sözler, Anlamlı İnsan Sözleri Her insan farklı karaktere sahiptir Ve insanoğlu birbirinden farklı özelliklere sahiptir Sosyal mecralarda paylaşım yapabileceğiniz en anlamlı ve en özlü İnsanlar ile ilgili.
27. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q27
28. S zler ve Replikler
q28
29. G zel S zler
q29
30. Ne G zel S zler
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: