Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Deprem Sözleri

1. Deprem ile ilgili tüm video, Deprem fotoğrafları ve Deprem haberleri Sabah.
2. Ebru Polat – Madam
Thank you for watching!
3. B lge G ndem
q3
4. Yeni a Gazetesi
q4
5. Son zamanlarda yaptığı tahminlerle adından sık sık söz ettiren deprem kahini Frank Hoogerbeets’in son tahmini de tuttu.
6. Malatya S z
q6
7. Dikkat çeken “deprem” sözleri İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Ekim Ayı Meclis Toplantısı”na katıldı.
8. Songaah.com
q8
9. Değerli ziyaretçiler.
10. Deprem Bölgeleri Haritası’na göre, yurdumuzun %92’sinin deprem bölgeleri içerisinde olduğu, nüfusumuzun %95’inin deprem tehlikesi altında yaşadığı ve ayrıca büyük sanayi merkezlerinin %98’i ve barajlarımızın %93’ünün deprem bölgesinde bulunduğu bilinmektedir.
11. Www.pinterest.co.kr
q11
12. Dikkat çeken “deprem” sözleri İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Ekim Ayı Meclis Toplantısı”na katıldı.
13. Deprem haberleri ve güncel son dakika gelişmeleri için tıklayın.
14. 8 büyüklüğünde meydana gelen ve 41 vatandaşımızın ölümüne sebep olan depremin ardından Türkiye sallanmaya devam ediyor.
15. Sevilen S zler
q15
16. Geri Gündem Elazığ’daki depremde ölen Ömer’in son sözleri kahretti:.
17. Abhaz Postas
q17
18. Naci Görür, Elazığ’da deprem olacağını 4 ay önce söylemişti Elazığ’da meydana gelen 6.
19. 2020 · Elazığ’da yaşanan depremde cansız bedenlerine ulaşılan anne ile 12 yaşındaki oğlunun cenazeleri, defnedilmek üzere morgdan alındı.
20. Açıklama: Peygamberimizin öğretmiş olduğu bu duayı okumuş olan kimseler, altı yönden (önünden, arkasından, sağından, solundan, üstünden ve altından) gelebilecek felaketlerden, bela ve kazalardan Allah’ın yüce kudret ve azametine sığınmış olur.
21. G zel s zler ve mesajlar
q21
22. Haluk Levent – Deprem sözleri, Haluk Levent – Deprem şarkı sözü, Haluk Levent – Deprem lyrics, Haluk Levent – Deprem şarkı sözleri.
23. Burhan Kuzu’nun deprem tweetine MHP’li Enginyurt’tan çok sert sözler: Nefret ediyorum MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, 1999 depreminde toplanan paralarla memur maaşlarının ödendiğini iddia.
24. Sevilen S zler
q24
25. Www.sozcu.com.tr
q25
26. G nboyu Gazetesi
q26
27. Kadıoğlu konferanstaki konuşmasında, “Deprem anında insanlar travma geçirdiği için ne yapacağını bilemiyor.
28. B lge G ndem
q28
29. Yeni a Gazetesi
q29
30. Bizler de bu içerikte hem Deprem Haftası ile ilgili bilgiler verirken hem de en güzel ve en anlamlı deprem ile ilgili sözleri bir araya getirdik.
31. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q31
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. Www.posta.com.tr
q34
35. Yakın zamanda gerçekleşen deprem olayları ile ilgili sosyal medyada toplumsal bir yara olan tedbirsizliği önlemeye yardımcı olmak için sizlerde deprem sözlerini paylaşarak farkındalık oluşturmamıza yardımcı.
36. S zc Gazetesi
q36
37. Yeni a Gazetesi
q37
38. 2020 · KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Kuzey Makedonya Cumhurbaşkanı Pendarovski, Kosova Cumhurbaşkanı Thaçi ve Boşnak lider Dzaferovic, Elazığ’da meydana gelen deprem dolayısıyla.
39. Bedava Tubidy Mp3 indir Muzik Dinle,Sarki Sozleri,Sarki Dinle …
q39
40. G zel S zler
q40
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: