Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Hicri Izgören Sözleri

1. Bahtı teninden yanık bir serencamdı Bir ömrün bana giydirdikleri Kaçamadım şerrinden şamarından feleğin Daha tüysüz bir çocukken dilim dağlandı Yasaklarla korumaya alındı bütün düşlerim Ardımsıra kurallar devriyeler gezerdi Başım üç numara traş trahomlu gözlerim.
2. Yılmaz Odabaşı Sevginin Herkesten Şikayeti Var (Sabri Ejder öziç)
Thank you for watching!
3. Yeni zg r Politika
q3
4. Ayrıca şairin şiir sayfasının kaç defa ziyaret edildiğine ilişkin istatistik verilerin bulunduğu ve şiirlerin e-kitap versiyonuna ulaşabileceğiniz e-kitap ….
5. Diyarbakirsairleri.blogspot.com
q5
6. Hepsiburada
q6
7. Showing Media For Hashtag #boots
q7
8. Antoloji.Com
q8
9. Aşksız geçen günleri düşmeli ömürlerden akşamın buğulu yorgunluğunda gözlerinin ormanındayım yine bir suzinak şarkıya kurulmuş bütün saatler.
10. Hicri İzgören Sözleri Kısa, Hicri İzgören Sözleri feysbuk, Hicri İzgören Sözleri twitter.
11. Cevap: Ahmet Hicri İzgören Şiirleri Bir ömür yetmez Bahtı teninden yanık bir serencamdı.
12. Bende gözlerin kaldı o şarkının sözleri Bu biraz da kendimi seninle tanımlamak gibidir Orda saklıdır dünyanın bütün hazineleri Kutlu bir mirastır elbet Bir ömür yetmez anladım Yazmak için bütün sen’leri.
13. Sevgi Rehberi Sevgi Rehberi
q13
14. G zel S zler
q14
15. Kolnkutuphane.de
q15
16. Meçhul İle İlgili Sözler Kısa, Meçhul İle İlgili Sözler Anlamlı, Faili Meçhul İle İlgili Sözler, Meçhul Asker İle İlgili Sözler, Meçhul İle İlgili Sözler Facebook.
17. Güzel Sözler İnstagram Biyografi.
18. Afrika Gazetesi
q18
19. Bende gözlerin kaldı o şarkının sözleri Bu biraz da kendimi seninle tanımlamak gibidir Orda saklıdır dünyanın bütün hazineleri Kutlu bir mirastır elbet.
20. Gelin canlar – WordPress.com
q20
21. Sevgi Rehberi Sevgi Rehberi
q21
22. Iir Rehberi
q22
23. İzgören, Türkiye Yazarlar Sendikası, Edebiyatçılar Derneği ve PEN üyesidir.
24. Studylibtr.com
q24
25. Yakamoz iirler
q25
26. Sevilen S zler
q26
27. Ahmet Şerif İzgören mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.
28. Tumbral.com
q28
29. BİR ÖMÜR YETMEZ Bahtı teninden yanık bir serencamdı Bir ömrün bana giydirdikleri Kaçamadım şerrinden şamarından feleğin Daha tüysüz bir çocukken dilim dağlandı Yasaklarla korumaya alındı bütün düşlerim Ardımsıra kurallar devriyeler gezerdi Başım üç numara traş trahomlu gözlerim Babamın ters-yüz ceketi gibiydi hayat Acısı bol bir ağıt gibi dururdu.
30. Zg r Denizli
q30
31. Gelin canlar – WordPress.com
q31
32. İzgören, Türkiye Yazarlar Sendikası, Edebiyatçılar Derneği ve PEN üyesidir.
33. Iirler Asla Bitmemeli
q33
34. Medya Haber TV
q34
35. BİR ÖMÜR YETMEZ Bahtı teninden yanık bir serencamdı Bir ömrün bana giydirdikleri Kaçamadım şerrinden şamarından feleğin Daha tüysüz bir çocukken dilim dağlandı Yasaklarla korumaya alındı bütün düşlerim Ardımsıra kurallar devriyeler gezerdi Başım üç numara traş trahomlu gözlerim.
36. Hepsiburada
q36
37. Antoloji.Com
q37
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: