Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dünya Mimarlık Günü

1. Dünya Mimarlık Günü Kapsamında Atatürk Anıtına Çelenk Bırakılıp, Basın Açıklaması Yapıldı.
2. MİMARLARDAN, DÜNYA MİMARLIK GÜNÜ’NDE SERGİ
Thank you for watching!
3. Topik D nya
q3
4. Mimarl kta Dayan mac Taban Hareketi
q4
5. Haber Dairesi
q5
6. Www.peramezat.com
q6
7. Selendi Belediyesi
q7
8. Mimarlar Odası Ordu Şubesi’nde gerçekleşen etkinliğe Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Kültür ve Turizm Müdürü.
9. Mimarlar Odas Antalya ubesi
q9
10. Mimarlar Odas Eski ehir
q10
11. Mimarlar Odas Antalya ubesi
q11
12. Halk n Sesi
q12
13. Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi`nin düzenlemiş olduğu “DÜNYA MİMARLIK GÜNÜ “ Etkinliğine tüm akademik, idari kadromuz ve öğrencilerimiz davetlidir.
14. 2 gün önce BES’te Kategorilerine Göre En Fazla Kazandıran Fonlar.
15. “Dünya Mimarlık Günü” etkinlikleri kapsamında açılan serginin açılış törenine Fakülte Dekanımız Prof.
16. Türkiye’de her yıl 9 Nisan tarihlerinde Türk mimarlık ve sanat tarihinde çok önemli yeri olan Mimar Sinan ve eserlerinin tanınması ve korunması için gerekli araştırma ve geliştirmeyi teşvik etmek amacıyla Mimar Sinan’ı Anma ve Mimarlar Günü kutlanmaktadır.
17. Uluslararası Mimarlar Birliği tarafından, Ekim ayının ilk pazartesi günü, tüm dünyada kutlanan “Dünya Mimarlık Günü” nedeniyle Mimarlar Odası Bursa Şubesi etkinlik gerçekleştirdi.
18. Konya Teknik niversitesi
q18
19. Misak- Milli lkokulu
q19
20. Mimarlar Odas Ankara ubesi
q20
21. Zg mim restorasyon
q21
22. Mimarlar Odas Bursa ubesi
q22
23. Uluslararası Mimarlar Birliği’nin (UIA) her yıl Ekim ayının ilk pazartesi gününü Dünya Mimarlık Günü olarak tüm dünyada kutlandığını söyleyen Prof.
24. Mimari Tasar m
q24
25. EkoYap Dergisi
q25
26. Mimarlar Odas Adana ubesi
q26
27. TMMOB Mimarlar Odası’ndan Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla yayınlanan bildiride, “Yeryüzünde her alanda yaşam kalitelerinin yükseltilmesinde, küresel ekonomi politikalarının doğa, kültür ve mekân üzerindeki baskısının sonlandırılmasında mimarların, mimarlığın ve tasarımın önemli rolünü vurguluyor ve kamuoyu ile paylaşıyoruz” denildi.
28. Her sene Mimarlık Günü’ne özel farklı bir tema ilan eden Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA)’nin, 2018’in temasını “Mimarlık.
29. Emlak Kulisi
q29
30. Taşları hale koyan, evi haneye sokan Güzelleyen o evi yaşama değer katan Bilimle sanatı aynı kareye koyan Mimardır bu dünyayı daha yaşanır kılan.
31. Kısa ve basit bir tanımla, binaları ve çeşitli fiziki yapıları tasarlama ve kurma sanatı olarak tanımlayabileceğimiz mimarlık, şehirleşmenin zirvede olduğu çağımızda.
32. Muhte em S zler
q32
33. RAF r n Dergisi
q33
34. Girne Amerikan niversitesi
q34
35. Mimarlığın dünya ve insanlık için öneminin bir kez daha algılandığı bu günde tüm mimarlarımıza çalışmalarında sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam içinde başarılar dileğiyle “Dünya Mimarlık Günü”nü kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım.
36. Mimarlar Odas Diyarbak r ubesi Dimod.org.tr
q36
37. Girne Amerikan niversitesi
q37
38. Emlak Haberleri
q38
39. Mimarlar Odas Antalya ubesi
q39
40. Mimarlar Odas Ankara ubesi
q40
41. Projede F rsat
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: