Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

1 Nisan Şaka Sözleri

1. Solaklar için Whopper, Nixon’ın sesini taklit edip adaylığını açıklayan bir çılgın ve gezegenlerin dizilişinin değişeceğini iddia eden asparagas haber listede yer alan şakalardan sadece.
2. Seksenler 220.Bölüm
Thank you for watching!
3. Bandedegosses
q3
4. En Son Haber
q4
5. Evrim A ac
q5
6. HD Images g zel s zler
q6
7. Y ld r m Beyaz t niversitesi
q7
8. Uluda s zl k
q8
9. Tumbral.com
q9
10. Maalesef Türkiye’de de yaygınlaşmış bulunan bu günde yani binlerce müslümanın katledildiği günde 1 Nisan’lar şaka yapılan gün olarak bilinmektedir.
11. HD Images g zel s zler
q11
12. Edremit Olay Gazetesi
q12
13. Keişan & Ben Fero – Kim O Şarkı Sözleri Mustafa Ceceli – Saçma Sapan Şarkı Sözleri.
14. Şakanın evrensel günü kabul edilen 1 Nisan’da bazı şakalar güldürürken, bazıları da sabrın sınırlarını zorluyor.
15. Sayfa İçeriği: Komik Şaka Sözleri Kısa, Komik Şaka Sözleri Arkadaşa, Komik Şaka Sözleri Sevgiliye, Komik Şaka Sözleri Facebook, Komik Şaka Sözleri Yeni, Komik Şaka Sözleri 2016.
16. Siz siz olun çevrenizdekilerin 1 Nisan şakalarına hazırlıksız yakalanmayın, hiç tahmin etmediğiniz bir anda büyük bir şakaya maruz kalabilirsiniz.
17. G zel S zler
q17
18. Erva Davetiye
q18
19. Catalogues.metro-group.com
q19
20. YeniBirlik Gazetesi
q20
21. Evrim A ac
q21
22. TutumluAnne
q22
23. Mesleği bırakıp uyduruk aşk romanları yazıcılığına ve bazen serdar ortaça anlamsız şarkı sözleri yardımında bulunduğuna bu ….
24. Nisan’ın ilk günü, yeni yıl kutlamaya alışmış olan halk ve yeni takvim uygulamasını beğenmeyenler, çeşitli şakalar yapmaya başladılar.
25. 20 Mart’tan bu yana televizyonda ve sosyal medyada yayında olan bu reklam filmi 1 Nisan’ın şaka ruhunun ve hep olageldiği üzere aile bireyleri ve bilhassa kardeşler arasındaki.
26. Siyer Vakf
q26
27. Biz daha önceden birkaç erkek arkadaşla planladık ve ben kız arkadaşımdan başka bir erkek arkadaşı gösterek baban neden elma soyamıyo diye sormasını istedim.
28. Slam Dergisi
q28
29. Ne G zel S zler
q29
30. 2017 · Kanalımda eğlence,challange, komedi, şaka,vlog,slime,şarkı,parodi, kedi bakımı ve benzeri bir çok video paylaşıyorum.
31. Her yıl hemen hemen dünyanın her yerinde Nisan ayının biri şaka günü olarak kutlanmakta ve birçok insan ya şaka yapılan ya da şaka yapan taraf olmaktadır.
32. Insanları güldüren güldürürken de düşündüren en komik sözler burada en komik sözler kısa komik sözler komik paylaşımlar espirili sözler komik aşk sözleri ve dahası için doğru tercihiniz.
33. Bandedegosses
q33
34. Sevdiğin kisiye seni seviyorum de o seni sevmiyosa nisan 1 de en iyisi bu.
35. Bu Kategoriye Son Eklenenler Yeni doğum yaptım fazlalık sütlerimi satmak istiyorum ( sadece yetişkin hastalara ).
36. 2019 · 1 Nisan Şakası | Bütün Sınavlardan ‘’0’’ Aldım – Eğlenceli ve çok güzel bir video oldu iyi seyirler.
37. En güzel ve komik 1 Nisan şakaları… Dünya genelinde Şaka Günü olarak kabul edilen ve ülkemizde dâhil olmak üzere hemen her yerde çeşitli şakalar.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: