Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Şiddet Ile Ilgili Sözler

1. Ne yazık ki bu günü göremeyen ve bir caninin yüzünden hayatını kaybetmiş olan kadınlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum.
2. Demet Akalın – Koltuk
Thank you for watching!
3. Nternet Haber
q3
4. We Heart It
q4
5. Www.star.com.tr
q5
6. SlidePlayer
q6
7. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer.
8. G zel s zler ve mesajlar
q8
9. SlidePlayer
q9
10. Şiirlerin “Şiddet” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.
11. Bu sebeple birbirinden değişik kadına şiddete hayır mesajları veya “ kadına şiddete dur diyelim ” protesto İle İlgili özlü sözler derledik.
12. Kad n Cinayetlerini Durduraca z Platformu
q12
13. Kadına Şiddete Hayır İle İlgili Sloganlar, Kadına Şiddete Hayır İle İlgili Sözler, Kadına Şiddete Hayır Sloganları 2019.
14. Bu sayfada Şiddet nedir Şiddet ne demek Şiddet ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Şiddet anlamı tanımı açılımı Şiddet hakkında bilgiler resimleri Şiddet sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz.
15. Anlaml ve G zel S zler 2020
q15
16. Ankara Tabip Odas
q16
17. Ger ek Basin
q17
18. Ben ɑrtık bir hɑber sunucusunun kɑlɑbɑlık, söz dinlemez oldu ve polis, sekse bɑşvurmɑk için zorundɑ kɑldı demesini bekliyorum.
19. Ne G zel S zler
q19
20. TC Aile, al ma ve Sosyal Hizmetler Bakanl
q20
21. Sayfamızda Şiddete Karşı Sloganlar, Şiddetle İlgili özlü Sözler, Kadına Şiddete Hayır Yazıları, Kadına Şiddete Hayır Afişleri, Kadına Şiddete Hayır Sloganları, Kadına Şiddetle İlgili Şiirler, Şiddete Hayır İle İlgili Sözler, Çocuğa Şiddete Hayır Sloganları yer almaktadır.
22. Sevilen S zler
q22
23. En yeni g zel s zler 2020
q23
24. G zel S zler
q24
25. Şiddet İle İlgili Sözler Bu güzel sayfamızda sizler için şiddet ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazırladık.
26. Www.star.com.tr
q26
27. Coğrafya, kültür ve servet sınırı da tanımayan bu şiddet devam ettiği sürece, eşitliğe, kalkınmaya ve barışa dair gerçek bir ilerleme sağlayacağımızı iddia edemeyiz.
28. Ekmek ve G l
q28
29. Anlaml ve G zel S zler
q29
30. Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız.
31. Www.sozcu.com.tr
q31
32. Ne G zel S zler
q32
33. Kadına Şiddet Kompozisyon, Kadına Şiddet İle İlgili Bilgilendirici Yazı kadınlar evimizin gülü oldukları gibi onlar yaratılırken erkekler tarafından korunması için olmuştur.
34. G zel s zler ve mesajlar
q34
35. Kadına Şiddet Konulu Kompozisyon Kadınlar evimizin baş tacı oldukları gibi onlar yaratılırken erkekler tarafından şiddet görsün diye değil korunsun diye yaratılmışlardır.
36. Hayvanlara Zulüm ile ilgili Sözler sayfamızda hayvana şiddet ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz.
37. G zel s zler ve mesajlar
q37
38. Kad n Cinayetlerini Durduraca z Platformu
q38
39. 1001 konuda sözlerin bulunduğu Söz Dünyasında şairlerin şiirleri,yazar ve filozof sözleri,bilim adamlarının bilimsel sözleri ….
40. Nternet Haber
q40
41. Ne G zel S zler
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: