Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tasarruf Atasözleri

1. Bu sayfada Tasarruf ne demek nedir tasarruf hakkında bilgiler sözleri ingilizce türkçede çevirisi tasarruf resimleri yazıları türkçesi ne demek tasarruf ile ilgili sözler cümleler bulmaca görseller tasarruf hakkında yazı türkçe almanca ingilizcede sözlük anlamı kısaca tanımını ve benzeri diğer konuları inceleyebilirsiniz.
2. YANLIŞ BİLİNEN DEYİM VE ATASÖZLERİ [BİZDEN SÖYLEMESİ].
Thank you for watching!
3. Etkinlikburada
q3
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. SlidePlayer
q5
6. En Son Haber
q6
7. De erler E itimi
q7
8. Damlaya damlaya göl olur: Hepimizin bildiği gibi tasarruf etmenin önemini en iyi vurgulayan ve en sık kullanılan atasözüdür.
9. Bu bölümde tasarrufun önemi ile ilgili atasözleri, tasarruf ile ilgili atasözleri, tutumluluk ile ilgili atasözleri, Tasarrufla İlgili Atasözleri, tasarruf sözleri, birikim ile ilgili atasözleri ve anlamları, tasarrufla ve tutumlulukla ilgili atasözleri, birikim ile ilgili atasözleri ve anlamları bulunmaktadır.
10. Sonuç olarak atalarımızın (ata olarak benimsediğimiz insanların) yaşayış ve tecrübelerini günümüzde kullanmakta olduğunuz bu sözler ile yaşantımıza uydururuz, özlü, hatasız hayat yaşamak için her zaman örnek alırız.
11. Tasarruf İle İlgili Atasözleri Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez » En ucuz enerji, tasarruf edilen enerjidir Üretimde süreklilik, enerjide tutumla olur Yaya gidilecek yere otomobille gitmeyelim Enerji daha güçlü atılımlar için birikimdir Damlaya damlaya göl olur.
12. [/box] Cevap: Tasarruf ve tutum ile alakalı olabileceğine ihtimal verdiğimiz ve bulabildiğimiz bazı atasözlerini bir araya getirmeye çalıştık.
13. SlidePlayer
q13
14. Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Tasarruf İle İlgili Sözler, Tasarrufla İlgili Sözler, Tasarruf Üzerine Sözler, Tasarruf Hakkında Sözler, Tasarruf İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler, Tasarruf İle İlgili Sloganlar, Tasarruf İle İlgili Atasözleri, Tasarruf İle İlgili Resimli Sözler.
15. SlidePlayer
q15
16. SlidePlayer
q16
17. Zel smail Kaymak Koleji
q17
18. Dostkelimeler
q18
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. Sakla samanı gelir zamanı: Elinde var olanı saklayasın ki zor duruma düştüğün zaman sıkıntı.
21. Internette günün 5 saati uyumak için yeterli, kalan 19 saatte de hem okulunuza gider, hem işe gider para kazanır, hem sporunuzu yapar, hem arkadaşlarınızla zaman geçirir hem de kendinize zaman ayırabilirsiniz diye pr kasan tiplere sakın inanmayın.
22. Dostkelimeler
q22
23. Tasarruf ile ilgili atasözleri, tasarruf ile ilgili sözler, tasarruf ile ilgili atasözü ve deyimler.
24. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q24
25. Her yerde bulamadığınız en anlamlı damar sözlerin sitesinde şimdi de sizlere su ile ilgili güzel sözler hazır ettik.
26. Sayfa İçeriği: Tasarruf ile ilgili Kısa sözler, Tasarruf İle İlgili Mesajlar, Tasarruf İle İlgili Etkileyici Sözler, Tasarruf İle İlgili Uzun.
27. ZTB K k Melekler Kre ve ocuk Bak mevi
q27
28. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q28
29. Eşyalarınızı doğru şekilde kullanarak o cimrilikle arasındaki ince çizgide bulunmanız gereklidir.
30. Okula Renk Kat
q30
31. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q31
32. Soruları arama motorlarında sıkça araştırılmaya başlandı.
33. Dostkelimeler
q33
34. Dostkelimeler
q34
35. Tasarruf Atasözleri Tasarruf Atasözleri Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez.
36. Cevap: Tasarruf ve tutumluluk ile ilgili atasözleri Tasarrufla İlgili Atasözleri ve Anlamları Sakla samanı, gelir zamanı Gereksiz görülen, işe yaramaz kabul edilen şey günün birinde, ileride lâzım olabilir.
37. De erler E itimi
q37
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: