Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Iğrenç Sözler

1. İğrenç Espriler 2018, En İğrenç Espriler Kısa, En İğrenç Espriler Facebook, En İğrenç Espriler Ekşi, En İğrenç Espriler Twitter, En İğrenç Espriler Sarı Mikrofon, En İğrenç Espriler Yeni ve tam da sözlerin anlam kazandığı yere geldiniz ve sayfamızı buldunuz.
2. Soğuk Ama Komik 109 Espri
Thank you for watching!
3. 2019 · İstanbul’da Avcılar – Hadımköy arasında yolcu taşıyan Özel Halk Otobüsü şoförü ile yolcuların tartışması karakolda bitti.
4. Ne G zel S zler
q4
5. Sanal Bas n
q5
6. Hayatlar ve hayata ho seda
q6
7. ’ İstanbul Pendik’te ailesiyle birlikteyken kalabalıkta kaybolan şizofreni hastası genç kadına tacizde bulunduğu iddia edilen.
8. Yeni Akit Gazetesi
q8
9. İstanbul Küçükçekmece’de 30 yıllık komşu olan iki aile birlikte denize gitti.
10. Uluda s zl k galeri
q10
11. Nazilli Havadis
q11
12. Posta Gazetesi
q12
13. Gölcüklü iş adamı Mehmet Avcı “Ne kadar erkek Atatürkçü varsa ananızı da karınızı da çocuğunuzu da becerir de belki onlardan doğan vatansever çıkar” dedi.
14. İğrenç Şakalar Kısa, İğrenç Şakalar Facebook, İğrenç Şakalar Komik, İğrenç Şakalar Espriler, İğrenç Şakalar 2017, İğrenç Ötesi Şakalar, İğrenç Şakalar Arkadaşa, İğrenç Soğuk Şakalar.
15. Ki isel Ba ar
q15
16. Almanya’nın Dresden kentinde 2014’te kurulan İslam ve göçmen karşıtı PEGIDA hareketinin gösterisinde, Kassel Valisi Walther Lübcke cinayetine ilişkin sarf edilen sözler infiale yol.
17. Hem düşündüren hem de güldüren esprilerin yanında bir de insanı kızdıran ama aynı zamanda güldüren espriler de vardır.
18. İstanbul’da Avcılar – Hadımköy arasında yolcu taşıyan Özel Halk Otobüsü şoförü ile yolcuların tartışması karakolda bitti.
19. ’nin kendisine “Denize tekrar gir ki kimse bir şey anlamasın.
20. Kimi espriler ya da “komik” sözler vardır o kadar kötü, o kadar kötüdür ki dayanamaz kötülüğüne güleriz.
21. İklim aktivisti Greta Thunberg’in BM’de yaptığı konuşmanın yankıları sürüyor.
22. Sapıktan iğrenç sözler ‘Kısmetim ayağıma geldi…’ İstanbul Pendik’te yaşanan şizofren hastası kadına tecavüz olayı ajanslara son dakika olarak düşmüştü.
23. Güzel sözler ve komik sözler hazırladığımız bu harika sitede sizlere iğğğ dedirtecek ama bir taraftan da güldürecek iğrenç espriler hazırladık.
24. Ne G zel S zler
q24
25. Ne G zel S zler
q25
26. 58 yaşındaki komşudan küçük kıza iğrenç sözler: Denizden çıkıp hemen annesine anlattı.
27. S per Kul p
q27
28. Yeni Akit Gazetesi
q28
29. APKPure.com
q29
30. Sanal Bas n
q30
31. Albayrak Gazetesi
q31
32. G zel S zler
q32
33. Posta Gazetesi
q33
34. Sayfamızdaki en güzel iğrenç esprileri facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
35. Ne G zel S zler
q35
36. PEGIDA’cı göstericileri takip eden Alman Birinci Televizyon Kanalı ARD muhabirlerinin Vali Lübcke’nin öldürülmesi konusundaki sorusuna gösteriye katılan Almanlardan bazılarının, “Aşırı sol tehlikesine kıyasla her iki ya da üç yılda bir, bazı nefret nedenleriyle.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: