Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Baba Sözleri

1. 10 saniyede bir “baba bir yerde dur, baba bir yerde dur” diye kafasını gagalarken, babam yol kenarında durdu.
2. BABALARI ANLATAN EN GÜZEL SÖZLER – SESLENDİREN: ÖMER KUTBAY
Thank you for watching!
3. Evmambo.com
q3
4. The Godfather – Baba Replikleri, The Godfather – Baba Sözleri, The Godfather – Baba Konuşmaları.
5. Yeni Türkü Şarkı Sözleri – Bana Bir Masal Anlat Baba : Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar.
6. Murda Eh Baba şarkı sözleri: [chorus: murda] / Düşe kalka geldik buralara eh baba / Mahkum olmadık bi.
7. Urun.n11.com
q7
8. Babaya sözler yazımızda babaya güzel sözler, babaya sözler, baba ile ilgili sözler ve babaya uzun sözler bulabilirsiniz.
9. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q9
10. Ferdi Tayfur – Şiki Şiki Baba sözleri, Ferdi Tayfur – Şiki Şiki Baba şarkı sözü, Ferdi Tayfur – Şiki Şiki Baba lyrics, Ferdi Tayfur – Şiki Şiki Baba şarkı sözleri.
11. Cadastro Black Friday – AutoZ
q11
12. Sözlerin yüreğimi delip geçerdi Bu sukutun neden ses ver be baba Nice nasihatlar sözler söylerdin Şaşırmışım yollarda nerdesin baba.
13. G zel S zler
q13
14. Hediye Sepeti
q14
15. Sayfamızda Aile İçin Sözler, Aile Sözleri, Aile ile ilgili Sözler yer alır.
16. Benim için yıllar yıllar önce, denizden bulup çıkardığım 250,000 lira ( biz küçükken 250,000 lira vardı mavi, o zaman en az 3 gofret 1 big babool alınabilecek bir paraydı, arkadaşlar bilir) sonrasında babamın söylediği sözlerdir.
17. Hediye Sepeti
q17
18. Heyder Baba, ıldırımlar şakanda, Seller, sular şakkıldayıb akanda, Kızlar ona saf bağlayıb bakanda, Selâm olsun şevkatize, elize, Menim de bir adım gelsin dilize.
19. B lge G ndem
q19
20. Www.sarkisozum.net
q20
21. Sayfanın altında da ayrıca baba özlemi ile ilgili duygusal uzun yazılar ve mektuplar da mevcuttur.
22. Halkla liskiler
q22
23. G ncelDiziProgram
q23
24. G zel S zler
q24
25. Ansiklomedia
q25
26. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q26
27. APKPure.com
q27
28. Baba Sözler Damar, Baba Sözler Kapak, Baba Sözler Arkadaşa, Baba Sözler Sevgiliye, Baba Sözler Kısa, Baba Sözler Kapak, Baba Sözler Facebook, Baba Sözler Ağır.
29. Aynı fabrikadan çıkmış gibi aynı cümleleri kuran babalarımızın, klasik sözlerini yazan Twitter fenomeni @baba_klasigi’nin en ilgi çeken ve bazı durumları özetleyen iletilerini biraraya getirdim.
30. Bu yazımızda en baba sözler kısa ve uzun, baba sözler 2020, yeni baba sözler facebook twitter için olanlarını yayınladık.
31. Baba ile ilgili sözler, Baba ile alakalı mesajlar ,Baba ile ilgili Resimli Sözler ,Baba ile ile ilgili Dualar Hadisler.
32. Sevilen S zler
q32
33. Baba sözlerden kastımız sizlerin de tahmin edebileceği üzere aslında son derece kaliteli ve insanların ilgisini çeken sözler bütünüdür demek yanlış olmaz.
34. G zel S zler
q34
35. G zel S zler
q35
36. Kategorisindeki Güzel sözler Bu kategoride toplam 784 Baba sözler mesajı var , şu anda 1.
37. İçerisinde babaya söylenecek güzel sözlerin yanı sıra, en güzel baba sözleri, resimli babaya sözler ve baba ilgili duygusal sözler.
38. Ölen babaya güzel sözler yazımızda bu dünyadan göçen babalar için sözler hazırladık.
39. Quadrant Park Reunions
q39
40. MeoEdebiyat
q40
41. Özellikle şiir konusu özel bir zevke hitap ettiğinden bazı babalar için en mükemmel hediye olabilir.
42. Amcaya Güzel Sözler, Amcama Güzel Sözler, Amcaya Anlamlı Sözler, Amcama Güzel Sözler Kısa, Amca İle İlgili Sözler, Amcam Sözleri, Amcaya Söylenecek Güzel Sözler.
43. Resimli iirler
q43
44. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: