Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Zeka Ile Ilgili Sözler

1. “Zeka” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
2. Söz ve Müzik Zeki Müren
Thank you for watching!
3. İnsan, zaman selinde kaybolmaya mahkumdur, ama aklı bu sonsuzlukta bir yıldız gibi parlayacaktır.
4. Emoji.com.tr
q4
5. G zel S zler
q5
6. Sevilen S zler
q6
7. Kendindeki kusurları görebilmek bir özelliktir, bu kusurları söyleyebilmek ikinci özellik, hele kendisiyle alay edebilmek bir ….
8. Bu sayfada Zeka nedir Zeka ne demek Zeka ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Zeka anlamı tanımı açılımı Zeka hakkında bilgiler resimleri Zeka sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz.
9. G zel S zler
q9
10. Ne G zel S zler
q10
11. Yaşayan en büyük fizikçi olan Stephen Hawking, geçtiğimiz sene gelişmekte olan yapay zekâ teknolojisiyle ilgili bu sözleri sarf etmişti.
12. En G zel S zler, G zel s zler, Anlaml s zler, zl s zler
q12
13. Pusula s zler – Tumblr
q13
14. HD Images g zel s zler
q14
15. Anlamlı sözler Zeka ve zekilik sözleri • Bir gram zekâ, bir kilo kültüre bedeldir.
16. G zel S zler
q16
17. Mevlana S zleri
q17
18. Bir gram zeka, bir kilo kültüre bedeldir.
19. Bu sayfada çalışmak ile ilgili sözler, ayet ve hadisler, çalışmanın önemini anlatan sözler ve çalışmanın önemini vurgulayan sözler, ders çalışmak ile ilgili sözler, Atatürk’ün çalışma ile ilgili sözlerini bulacaksınız.
20. Başarı sözleri ve mesajlarının yer aldığı sayfamızı hemen ziyaret et, en iyi başarı ile ilgili sözleri sevdiklerinle paylaş.
21. Bu konunun linki : Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada.
22. Muhammed Bozda
q22
23. Zeka İle İlgili Sözler, Zekayla İlgili Sözler, Zeka İle İlgili Özlü Sözler, Zeka Hakkında Söylenmiş Sözler, Zeka İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler, Zekası.
24. Sayfadaki Zeka ile ilgili sözleri dilediğiniz gibi sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.
25. Ne G zel S zler
q25
26. Dostkelimeler
q26
27. İnsan, zaman selinde kaybolmaya mahkumdur, ama aklı bu sonsuzlukta bir yıldız gibi parlayacaktır.
28. Ünlü bilim adamları, yazar, düşünür ve matematikçilerin matematik ile ilgili söylediği güzel ve özlü sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.
29. Ndigo Dergisi
q29
30. G zel S zler
q30
31. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q31
32. Denetim Uzman – Besim al kan
q32
33. G zel S zler
q33
34. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
35. Be tepe Bloggers
q35
36. SlidePlayer
q36
37. Çalışmak ile ilgili özlü sözler 02 Şubat 2010 · Ekleyen: · 47 Basit bir adamın elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir adamın tembelliğinden iyidir.
38. Hediye Sepeti
q38
39. Zekanın önemi Ile Ilgili Sözler Insan Zekasının önemi Ve Zekanın üstün Görülmesinin Tehlikeleri.
40. Akıl,zeka, akıllı olmak, akılsızlık, aptallık, akılsız olmak ile ilgili güzel sözler, özlü sözler, alıntılar Akıl Sözleri “Akıl sahibi aklıyla yol gösterir, görüşü ile yardımcı olur, sözleri isabetlidir, işi güzeldir.
41. G zel s zler ve mesajlar
q41
42. Her türden en güzel sözlerin ve en güzel mesajların yer aldığı bu anlamlı sözler sayfalarından birinde daha beraberiz.
43. Sevilen S zler
q43
44. Bandedegosses
q44
45. Dahiler ile ilgili sözler, dahilik ile ilgili sözler, deha ile ilgili güzel sözler, deha ile ilgili cümleler, üstün zeka ile ilgili sözler, dahilerle ilgili sözler sayfamızda sizler için derlenmiştir.
46. Ki isel Geli im
q46
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: