Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Dahilerin Sözleri

1. Ünlü Son Sözler Ünlülerin Ölürken- Ölmeden Önce Söyledikleri: Son cümleler ve söylenenler Filozofların son sözleri Ölürken söylenen laflar Ölüm sözleri.
2. En Güzel Seslerden – En Güzel 13 İlahi
Thank you for watching!
3. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
4. Pusula s zler – Tumblr
q4
5. Pekii, sadece dahilerin full yaptığı bu kelime testinde sen başarılı olabilecek misin.
6. Emoji.com.tr
q6
7. Pusula s zler – Tumblr
q7
8. Evrim A ac
q8
9. Bu sayfamızda dahi sözler, dahi insanların sözleri, dahice söylenmiş sözler, dahi adamların sözleri, zeki insanların sözleri, dahilerden dahi sözler, dahi kelamlar konulu bir yazı hazırladık.
10. Dahi Sözleri, Dahilerin meshur sozleri, Sokaklar sözleri, Anlamlı sözler, Maestro sözleri, Güzel sözler, Tsubasa sözleri, Maestro sokaklar sözleri, Anlamlò sözler.
11. Yeni Johann Wolfgang von Goethe Sözleri Kısa, Johann Wolfgang von Goethe Sözleri facebook, Johann Wolfgang von Goethe Sözleri twitter.
12. Sevilen S zler
q12
13. MalumatFurus.org
q13
14. Psikolog Bet l zt rk
q14
15. Emoji.com.tr
q15
16. G zel S zler
q16
17. (Will Henry ) Anlaşılmamaktan gurur duyuyordu, çünkü tüm dahiler bu bedeli ödemişlerdi.
18. Mozart, Picasso, Einstein, Darwin, gibi dünyayı etkilemiş olan dahiler, nasıl daha farklı düşünebiliyor.
19. Bu adla açılmış ilk Azeri sehifesiyik.
20. Kitap M ptelas
q20
21. Emoji.com.tr
q21
22. Emoji.com.tr
q22
23. Posted in Özlü Sözler, tagged Aforizm, Aforizma, anlamlı güzel sözler, Anlamlı Sözler, Apothegm, Özdeyiş, Özlü Sözler, ünlü fikirler, ünlü yazar sözleri, ünlü yazarlardan özdeyişler, büyük sözler, büyük türk sözleri, dahi üzerine sözler, dahice sözler, dahilerin özdeyişleri, damar sözler, darbımeseller.
24. Dahilerden sözler, ünlülerden sözler, yazarlardan güzel sözler bulabileceğiniz seçme sözler sizlerle.
25. Thomas Edison’un Özlü Sözleri, Thomas Edison’un Resimli Sözleri, Thomas Edison’un Son Sözleri Nedir, Ünlü İnsanların Ölmeden Önce Son Sözleri, Thomas Edison’un Söylediği Sözler.
26. Tarih boyunca insanlığa ve evrene hizmet etmiş bilim adamlarının, büyük düşünürlerin, Dünya ‘yı renklerle anlatmış ressamların, duygularını satırlara dökmüş şairlerin, sınırsız bilgi ve hayalgücüne sahip yazarların, ilham veren sözleri.
27. HD Images g zel s zler
q27
28. KBT Bilim Sitesi
q28
29. Tüm bu deneylerden elde edilen sonuçlar da bilinen tüm dahilerin, zamanının tümünü belli bir konuya ayırıp böylece farklı yetenekler ortaya koyabilen,.
30. Pozitif düşünme sözleri, pozitif düşünmekle ilgili sözler, olumlu düşünme sözleri, pozitif özdeyişler, pozitif özlü sözler, pozitif anlamlı kısa sözler, pozitif düşünmeyle ilgili sözler, pozitif düşünce özlü sözleri, pozitif resimli sözler, ilham verici pozitif sözler, motivasyon kişisel gelişim sözleri.
31. Dahilerin ifade gücü genellikle çok güçlü olmaz, bu sebeple spesifik konularda özellikle de teorik olarak çalışmalarına fırsat sunabilecek oluşumlar gerekli, özel sektörde ya da iletişim temelli alanlarda ise başarısız olmaları mümkündür.
32. Thomas Edison’un Resimli Sözleri, Thomas Edison’un Son Sözleri Nedir, Ünlü İnsanların Ölmeden Önce Son Sözleri, Thomas Edison’un Söylediği Sözler.
33. Emoji.com.tr
q33
34. Sevilen S zler
q34
35. Emoji.com.tr
q35
36. Dahi Sözleri, Dahilerin meshur sozleri, Sokaklar sözleri, Anlamlı sözler, Maestro sözleri, Güzel sözler, Tsubasa sözleri, Maestro sokaklar sözleri, Anlamlò sözler.
37. Tolerantlıq sözü mənim xoşuma gəlmir, lakin mən bundan yaxsı söz tanımıram (Mahatma Qandı) 8.
38. Evrim A ac
q38
39. Sevilen S zler
q39
40. Sevilen S zler
q40
41. Biletix Blog
q41
42. 2016 · Dünyanın gelmiş geçmiş en zeki insanları ve sözleri derlemesi.
43. Eger sizde düzgünlük varsa, başqa meseleler vacib deyil, eger sizde düzgünlük yoxdursa başqa heç ne vacib deyil.
44. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q44
45. Sevilen S zler
q45
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: