Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Oprah Winfrey Sözleri

1. Eğer bu sayfada herhangi bir Oprah Winfrey alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
2. Oprah Winfrey Transandantal Meditasyon ‘a (TM) Nasıl Başladığını Anlatıyor
Thank you for watching!
3. Ki isel Ba ar
q3
4. Hepsiburada
q4
5. Hollywood’un taciz suçlamalarıyla çalkalandığı, politik olarak zorlu dönemler geçiren ABD’nin en önemli ödül gecelerinden biri olan bu gecede, tarihte ilk kez bir Afro kadın Yaşam Boyu Başarı ödülüyle eve gitti.
6. Oprah Winfrey Sözleri, Oprah Winfrey tarafından söylenmiş ve kayıtlara geçmiş kaynaklı özlü sözler.
7. Salla gitsin b!
q7
8. Karanl a I k Tutun Dergisi Resmi Web Sayfas
q8
9. Sayfa İçeriği: Oprah Winfrey Sözleri, Etkileyici Oprah Winfrey Sözleri, Oprah Winfrey Sözleri 2020, Oprah Winfrey Sözleri İngilizce, Oprah Winfrey Sözleri Facebook, Güzel Oprah Winfrey Sözleri, Oprah Winfrey Sözleri Twitter The Oprah Winfrey isimli show programının sunuculuğunu üstlenen ünlü televizyon sunucusu ABD asıllı Oprah Winfrey Sözlerini sizler ile buluşturuyoruz.
10. Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız.
11. Verdiği röportajlarda her seferinde bu sözleri dile getiren Winfrey’in neden kadınların güçlenmesi için çalıştığını.
12. Cosmopolitan
q12
13. Yayın tarihi Kategoriler Farklı Düşünme Sözleri, Güncel Yazılar, Komik Sözler, Özgüven Sözleri, Zenginlik ve Para Sözleri Etiketler Oprah Winfrey “Arabanız varken sizinle gelmek isteyen çok olur.
14. Oprah Winfrey 29 Ocak 1954’de Mississippi – Kosciusko’da doğmuş olan, TIME dergisi tarafından dünyadaki en etkili kadın olarak seçilen ve 1986’dan 2011’e kadar en çok izlenen Oprah Winfrey Show’a ev sahipliği yapan televizyon sunucusu ve yapımcısıdır.
15. B lge G ndem
q15
16. Sevilen S zler
q16
17. Karanl a I k Tutun Dergisi Resmi Web Sayfas
q17
18. Besthqwallpapers.com
q18
19. CevapSepeti
q19
20. NeoBilge.com
q20
21. Network Okulu
q21
22. Network Okulu
q22
23. Güzel Sözler Durum Sözleri.
24. Hızlı bir yükselişle, yıllar içinde “medya kraliçesi” oldu.
25. Karanl a I k Tutun Dergisi Resmi Web Sayfas
q25
26. Yeni Oprah Winfrey Sözleri Kısa, Oprah Winfrey Sözleri facebook, Oprah Winfrey Sözleri twitter.
27. Dostkelimeler
q27
28. Biz göremesek de, her şeyin geçerli bir sebebi olduğuna inanıyorum.
29. Ki isel Geli im
q29
30. FilmLoverss
q30
31. Network Okulu
q31
32. Network Okulu
q32
33. , Farklı Düşünme Sözleri , Komik Sözler , Özgüven Sözleri , Zenginlik ve Para Sözleri Etiketler Oprah Winfrey “Arabanız varken sizinle gelmek isteyen çok olur.
34. Epic Rap Battles of History sanatçısının ‘Oprah Winfrey vs Ellen DeGeneres’ şarkısının İngilizce dilinden İtalyanca diline çevirisi.
35. Www.kobigirisim.net
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: