Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Emanet Sözleri

1. Cankan Emanet Dinle Bir kenara bir köşeye yaz bunu sen Bundan sonra hiç yoksun sen Benden ki aşk çoktan çürüdü Gönlüm yürüdü kalbim peşinden Durmak gelmiyor içimden Niyetimdir aldım birini Yerine koydum kestim dilini Elimi çektim senden Sende gurur.
2. MEVLANA’NIN GÜZEL SÖZLERİ…GÖNÜL ALMAYI BİLMEYENE ,ÖMÜR EMANET EDİLMEZ.
Thank you for watching!
3. Www.sozcu.com.tr
q3
4. Depositphotos
q4
5. Her şeyin yaratıcısı olarak kabül ettiğimiz Yüce Yaradanımızın ismiyle kendimizi emanet ettiğimiz bağışlayıcı Yüce Allah’ ımızın korucu sözlerin paylaşıldığı bir sayfamızla yine sizlerleyiz.
6. Yener Çevik Gürbüz Hadi Allah’a Emanet Şarkı Sözleri: Gitmem Iazım geIiyo teşkoIar YanIış yer yanIış zaman gencoIar Etraf çevre paranoya kuşkuda Çare teIIi vurmaIı veya tuşIuda Motorda hıp hızIı yap yavaş.
7. Emanet İle İlgİlİ atasÖzlerİ ve anlamlar Sayılı koyunu kurt kapmaz Anlamı : Birine teslim edeceğiniz bir şeyi eğer sayarak, ölçerek ya da tartarak verirseniz, emanet alan kişi onu daha iyi korur.
8. Sendeyim.net
q8
9. Haber blog kursistem
q9
10. Her şeyin yaratıcısı olarak kabül ettiğimiz Yüce Yaradanımızın ismiyle kendimizi emanet ettiğimiz bağışlayıcı Yüce Allah’ ımızın korucu sözlerin paylaşıldığı bir sayfamızla yine sizlerleyiz.
11. Pek güzel sözler, aşk sözleri, güzel sözler, anlamlı sözler, en güzel aşk sözleri, doğum günü mesajları.
12. İkimiz yarıştık hep inadına Birimiz bıraktık hep oluruna Elimiz uzansa yeni bir ele Yerimiz emanet ….
13. Nternet Haber
q13
14. Dini s zler,anlaml s zler a k s zleri, Hz.Mevl na
q14
15. HD Images g zel s zler
q15
16. G ncelDiziProgram
q16
17. 2017 · Bu sayfamızda emanet ile ilgili sözler, emanet sözleri, emanetle ilgili sözler, emanet ile ilgili hadisler, emanet ile ilgili ayetler, emanetle ilgili hadisler içerikli bir yazı hazırladık.
18. Emanet ile ilgili Kur’anı Kerim de sure ve ayetlerin anlamları meali nedir.
19. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesabınızda paylaşabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
20. => Kukla Kiz => Kurban Bayrami Mesajlari => Kücük Bir Cocuk ve Dua => Minik Bir Yürekten Babaya Mektup => Misafirperverlik => Muhsin Yazicioglu’nun Annesine Mektubu => Mutluluk Nedir.
21. G zel S zler
q21
22. Net kategorimiz , Emanet İle İlgili Sözler Kısa, Emanet Mal İle İlgili Sözler, Emanet İle İlgili Özlü Sözler, Emanete İhanet Etmek İle İlgili Sözler, Emanete Riayet Etmek İle İlgili Sözler.
23. Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Emanet İle İlgili Sözler, Emanetle İlgili Sözler, Emanet İle İlgili Güzel Sözler, Emanet Hakkında Özlü Sözler, Emanet İle İlgili Söylenmiş Sözler,.
24. Corek-otu-yagi.com
q24
25. Sihirli Kad n
q25
26. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q26
27. Demlicay.net
q27
28. 2018 · Emanet Sözleri sayfamızda emanet ile ilgili tüm sözleri sizler için derledik, dilediğiniz sozlersitesi.
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. SlidePlayer
q30
31. M zik Mp3 ndir
q31
32. Uluda S zl k
q32
33. Emanet İle İlgili Sözler Kısa, Emanet Mal İle İlgili Sözler, Emanet İle İlgili Özlü Sözler, Emanete İhanet Etmek İle İlgili.
34. Sevilen S zler
q34
35. Resimli S zler
q35
36. Yaradanın hikmeti, Bu büyük emaneti, Gökler onu reddetti, Ona çok ağır geldi.
37. This feature is not available right now.
38. S zler K k Blog
q38
39. Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Emanet İle İlgili Sözler, Emanetle İlgili Sözler, Emanet İle İlgili Güzel Sözler, Emanet Hakkında Özlü Sözler, Emanet İle İlgili Söylenmiş Sözler, Emanet Sözleri Resimli Facebook, Emanet İle İlgili Sözler Tumblr.
40. Ebrar Medya
q40
41. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
42. Edebiyat kliminde A k S zleri – WordPress.com
q42
43. Elimde olmayan sebeplere çare nasıl bulayım Böyle yaratmış yüce mevla kime hesap sorayım.
44. G zel s zler ve mesajlar
q44
45. Şair Oğuz Alp Yüksel isimli şaire ait Emanet adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
46. Lahi S zleri
q46
47. Anlaml s zler – G zel s zler
q47
48. Sessiz Nota
q48
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: