Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Büyük Sözler

1. Sen de zerre kadar insanlık kaldıysa gözlerime bak dikkat et adamlık demiyorum.
2. Kurtlar Vadisi Pusu – Polat Alemdar’ın Efsane 10 Sözü
Thank you for watching!
3. Büyük Sözler Kısa, Büyük Sözler Facebook, Büyük Sözler Aşk, Büyük Sözler Anlamlı, Büyük Sözler Twitter, Büyük Sözler Küfürlü, Özlü Büyük Sözler, Büyük İnsanlardan Büyük Sözler, Büyük Laflar.
4. ‘in daha fazla içeriğini gör.
5. Bundan dolayı hiçbir kimse başkalarını kınayıp “ben böyle yapmazdım, ben böyle kötü duruma düşmezdim”, gibi sözler söylememelidir.
6. Sadece Oku – Online Kitap Ma azas
q6
7. Sinema Bir Mucizedir
q7
8. Ceddimiz, devletimizin kurucusu Osman Gazi Hazretlerinden, büyük dedemiz Kanuni Sultan Süleyman’a kadar bütün padişahlar askerin önünde sefere çıkmışlardır.
9. Aşk Sözleri ve Aşk Mesajlarının yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Güzel Aşk Sözleri Etkileyici Aşk İle İlgili Sözler Sevgiliye Harika Aşk Sözleri’ni sevdiklerinle paylaşabilir, yorum ve söz ekleme bölümlerinden sayfamıza katkına bulunabilirsiniz.
10. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q10
11. Hediye Sepeti
q11
12. Felsefi Sözler ile ilgili yazımızda düşünür Sözleri, filozofların sözleri, Felsefe Sözleri ve Filozofların Sözleri bulunmaktadır.
13. Iirler G zel s zler
q13
14. Aklıma biri gelecekse, elim hep sana gidiyor Bindiğimiz vapurlar, seferlerine devam ediyor On geçeler, on kalalar Sevmedin mi beni hoşçakal kadar.
15. Anlaml s zler – G zel s zler
q15
16. Sevilen S zler
q16
17. G zel S zler
q17
18. Risale Haber
q18
19. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
20. S zler K k
q20
21. G zel S zler
q21
22. Ne G zel S zler
q22
23. Büyük sözler dediğim zaman sizlere pek bir şey anımsatmamış ya da çağrışım yapmamış olabilir.
24. Sergah Dergi
q24
25. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q25
26. Nasıl olsa öleceğiz dediğiniz an neden çalışıyorum deyip yaşamınızı değersiz kılma hatasına düşebilirsiniz, diğer tarafta ise her şeyi iş ve çalışma olarak görüp bu sefer de hayatı yaşamayı ihmal edebilirsiniz, sonuç olarak büyük bir titizlikle yaşamınızı dengede tutmanız gerek.
27. S rpriz Hediye Fikirleri
q27
28. Kapak Sözler, Kapak Laflar, Kapak Sözler 2020, Laf Sokucu Sözler, Laf Sokan Sözler, En Kapak Sözler, KAPAK LAFLAR Dilerim ki, bir gün benden yana şikâyet ettiği ne varsa onlara muhtaç olmasaydın.
29. Bas n Hayat
q29
30. Özdeyişler (Vecizeler, Özlü Sözler) Özdeyiş: Bir düşünceyi en kısa, en özlü biçimde anlatan bir veya birkaç cümleden oluşan bilgece söz.
31. Resimli S zler
q31
32. Hediye Sepeti
q32
33. Arşivinde bulunan binlerce şarkıcıya ait onbinlerce şarkı sözü arasından istediğinize alfabetik dizinde arama yaparak ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.
34. G zel s zler ve mesajlar
q34
35. Kitap Saray
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: