Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ahmet Telli Sözleri

1. Ahmet Telli’nin hayatı, şiirleri, fotoğrafları ve yazılarını bulabileceğiniz Ahmet Telli adına açılan sitedir.
2. Çocuksun sen 2 şiiri – Ahmet Telli – Ahmet Faruk Nalbantoğlu
Thank you for watching!
3. Yolcu Haber
q3
4. Lokman Demir
q4
5. Şair Ahmet Telli’nin şiirlerinin paylaşıldığı facebook sayfası.
6. Ahmet Telli Sözleri, Ahmet Telli Aşk Sözleri, Ahmet Telli Gülüş Sözleri, Ahmet Telli Anlam Yüklü Aşk Sözleri, Resimli Kısa ve Anlamlı Ahmet Teli Sözleri.
7. Ahmet Telli tarafından söylenen sözleri ve alıntıları bu sayfada bulabilirsiniz.
8. Ahmet Telli Sözleri: Hiç kimse bir aşkı onarmaya kalkmasın, kaybedilmeye değer en güzel anında bitirilmişse eğer.
9. BELKİ YİNE GELİRİM Dudaklarımı kanatırcasına ısırıyorum günlerdir Her sözcük dilimin ucunda küfre dönüyor çünkü Bir gök gürlese bari diyorum, bir sağnak patlasa Bitse bu sessizlik, bu kirli yapışkanlık bitse Ama bir tufan az mı gelir yoksa yine de Yırtılan ve parçalanan bir şeyler olmalı mutlaka Hiç durmadan yırtılan ve parçalanan bir şeyler.
10. G zel S zler
q10
11. Ok G zel S zler
q11
12. BekÎenmedik bir anda terk ediÎmişsindir bütün sevdikÎerince SuçÎamak istemesende hiç kimseyi üzünçÎe yanmakta yüzün Adını biÎe koyamadığın bir boğunç doÎmakta şimdi yüreğine Ve usuÎca ağmaktadır gözÎerinin peteğine ağuÎu bir hüzün.
13. Hiç kimse bir aşkı onarmaya kalkmasın, kaybedilmeye değer en güzel anında bitirilmişse eğer.
14. Resimli S zler
q14
15. Ahmet Telli Sözleri Güzel sözler kategorimizde şimdi de sizlere en güzel ve en ilgi çekici Ahmet Telli Sözlerini hazırladık.
16. 2015 · Ahmet Telli Sözleri.
17. , Özlü Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Anlamlı Sözler, Komik Sözler, Dostluk Sözleri, Manalı Sözler, Düşündüren Sözler, Romantik Sözler, Kısa sözler, Anonim Sözler.
18. Sevda ile hasret varsa eğer, zulüm varsa mapusluk varsa, ayrılıklar yakıyorsa içimizi, gurbet mutlaka olacaktır.
19. Bu sayfamızda yer alan anlamlı Ahmet Telli sözlerini güzel güzel okuyun ve bir tanesini sevdiğiniz insana kısa mesajla gönderin.
20. Simge iir Edebiyat – WordPress.com
q20
21. Eğer bu sayfada herhangi bir Ahmet Telli alıntısında hata olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden bizimle irtiabata geçiniz.
22. Ahmet Telli’nin Özlü Sözleri, Ahmet Telli’nin Güzel Sözleri, Ahmet Telli’nin Şiirleri, Ahmet Telli’nin En Güzel Şiirleri, Ahmet Telli’nin Resimli Sözleri, Ahmet Telli’nin.
23. E-vren g nl
q23
24. Ahmet Telli Hakkında Bilgi… 1946’da Çankırı’nın Eskipazar ilçesinde doğdu.
25. Artful Living
q25
26. Ahmet Telli – Soluk Soluğa (büyük Aşklar) Şarkı Sözleri sitemize 25 Ekim 2014 Cumartesi tarihinde admin tarafından eklenmiştir.
27. Ahmet Telli’nin Özlü Sözleri, Ahmet Telli’nin Güzel Sözleri, Ahmet Telli’nin Şiirleri, Ahmet Telli’nin En Güzel Şiirleri, Ahmet Telli’nin Resimli Sözleri, Ahmet Telli’nin Resimli Şiirleri, Ahmet Te….
28. AHMET TELLİ hayatı ve şiirleri 1946’da Çankiri’nin Eskipazar ilçesinde dogdu.
29. K lt r Servisi
q29
30. Resimli iirler
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: