Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sahur Duasi

1. Haberimizde Peygamber Efendimiz’den sahur ve iftar duası ile Ramazan ayında bir gününü nasıl geçirdiğini görebilirsiniz.
2. Kabe’den Sahur Duası – Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti
Thank you for watching!
3. SuperHaber.TV
q3
4. İftar duası, Peygamberimizin müjdesiyle redolunmayan üç duadan biri olması nedeniyle önemlidir.
5. BitkiselDestek.com
q5
6. Www.instazu.com
q6
7. Ramazan ayının gelmesi ile beraber vatandaşlar yapılacak ibadetleri araştırmaya başladılar.
8. Kamu B lteni
q8
9. Dua,aciz olan insanoğlunun sonsuz kudret sahibi Allah ile kurduğu iletişimdir-ibadettir.
10. Peygamber Efendimiz’in sahurda okuduğu bir dua şu şekildedir: “Ey bu gеcеnin vе biraz sonra оlacak sahurun Rabbi olan Allаh’ımız….
11. Anlaml s zler
q11
12. İftar ve Sahur Duasıİftar vaktinde şu duayı okumak sünnettir: İftar ve Sahur Duası Allahümme leke sumtü, ve bike âmentü, ve aleyke tevekkeltü, ve alâ rızkıke eftartü, ve savmel’ğadi min şehri ramazane neveytü, fağfir lî ma kaddemtü ve mâ ahhartü Anlamı: Allahım, se.
13. Sosyete S zler
q13
14. APKPure.com
q14
15. Oruç Tutarken okunması gereken dualar haberimizin devamında.
16. G zel S zler
q16
17. Www.artofit.org
q17
18. Nci S zl k
q18
19. Cevap: Sahurda Yapılacak Duâ Sahur Duası İftar anında okunacak dua: Bismillahi vel hamdü lillâhi, allâhümme leke sumtü ve alâ rizkike eftartü ve aleyke tevekkeltü, Sübhâneke ve ni hamdike tekabbel minni, inneke entes semiul aliym.
20. Www.posta.com.tr
q20
21. 2019 · Ramazan Duaları çerçevesinde siz değerli takipçilerimiz için Sahur Duası hazırladık.
22. Mutluluk Rehberim
q22
23. İftar ve Sahur Duası İftar vaktinde şu duayı okumak sünnettir: “Allahümme leke sumtü, ve bike âmentü, ve aleyke tevekkeltü, ve alâ rızkıke eftartü, ve savmel’ğadi min şehri ramazane neveytü,.
24. Peygamber Efendimizin okuduğu sahur duası ibadetini yerine getirecek vatandaşlar tarafından araştırılıyor.
25. Bu sayfada sahur duaları, sahur duasi nasil okunur, sahur duası sözleri, sahur duası oku, sahurda okunacak dua, sahur sofra duası, sahur duası sözleri bulunmaktadır.
26. Pozitivenerji.com
q26
27. Www.star.com.tr
q27
28. Www.sozcu.com.tr
q28
29. Son Peygamber
q29
30. UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar.
31. Bu Yazımızda: Sahur Duası,Sahur Duası Facebook,Sahur Duası 2017,Sahur Duası Kısa,Sahur Duası Twitter,Sahur Duası İnstagram,Sahur Duası 2016,Sahur Duası Etkileyici,Sahur Duası Yeni,Sahur Duası İndir,Sahur Duası Paylaş bulacaksınız.
32. 2017 · Sahur Duası | Sahurda Yapılacak En Güzel Dualar | Ramazan Ayına Özel 2017 ***** Gönülden Gönüle İlahiler kanalımız tüm ilahi seven kardeşlerimize bir hizmet olarak siz değerli.
33. )’in İftar Duası ve Sahur Duası Sahur duası nasıl yapılır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: