Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sükut Ile Ilgili Sözler

1. Bu yazımızda Söz Gümüşse Sükut Altındır Atasözü ile ilgili kompozisyon yazısı paylaşacağız.
2. “Söz gümüşse sükut altındır.”
Thank you for watching!
3. S z neng zeli
q3
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. “ atasözü konuşmanın çok değerli ve önemli bir özellik olduğunu ancak nerede susması ve dinlemesi gerektiğini bilmenin konuşmaktan daha değerli olduğunu ifade etmektedir.
6. Sayfamızda derlediğimiz sözlerden beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.
7. Sayfadaki Susmak İle İlgili Sözleri dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.
8. Sabah lkesi
q8
9. G zel S zler
q9
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Söz gümüşse sükut altındır Kol Kırılır ,Yen İçinde Kalır Aba da bir diba da bir giyene, güzel de bir, çirkin de bir sevene Ne dilersen eşine,o gelir başına Acı acıyı bastırır, su sancıyı.
13. Resimli S zler
q13
14. Edebiyat Defteri
q14
15. Sevilen S zler
q15
16. Bir gün Efendimiz (sas) kalkıyor, kızı Fatıma’nın evine geliyor… Eve girdiğinde görüyorki, Fatıma Validemiz oturmuş elinde beyinin elbisenin söküğünü dikiyor.
17. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q17
18. Bilirizde teleffuz edemeyiz sanki üzerinde birşeyler yüklüdür karşımızdakine söyleyerek agzını bir çırpıda tıkayı vericek kelimeler ama.
19. Yürekli Sözler Kısa, Yürekli Sözler Facebook, Yürekle İlgili Sözler, Yürekli Sözler Etkileyici, Yürekli Sözler Anlamlı, Yürek İle İlgili Sözler, Yürekle İlgili Sözler Mevlana, Yürekli Sözler Sevgiliye.
20. Suk t-u Hayal
q20
21. Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız.
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. Dile sahip olmakla ilgili hadis-i şeriflerde bazıları da şöyle: (Dilini tutan kurtulur.
24. Sükut ile ilgili Sözler sayfamızda susmak ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz….
25. Anlami-nedir.com
q25
26. Bilirizde teleffuz edemeyiz sanki üzerinde birşeyler yüklüdür karşımızdakine söyleyerek agzını bir çırpıda tıkayı vericek kelimeler ama.
27. Sevilen S zler
q27
28. Mehmet DEVEC iirleri, S zleri ve Yaz lar
q28
29. Resimli S zler
q29
30. Dostkelimeler
q30
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: