Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Hoşçakal Sözleri

1. Aklıma biri gelecekse, elim hep sana gidiyor Bindiğimiz vapurlar, seferlerine devam ediyor On geçeler, on kalalar Sevmedin mi beni hoşçakal kadar.
2. Emre Aydin – Hoşçakal (Kağit Evler) + sözler
Thank you for watching!
3. Hoşçakal sözleri, ayrılık sözleri ve sevgiliye hoşçakal sözleri, veda etmek isteyenler için en güzel resimli ve anlamlı hoşçakal mesajlari.
4. Söz grubunu “hoşça kal” biçiminde değil de “hoşçakal” biçiminde birleşik olarak aradığınızda zaten site bir sonuç göstermiyor size.
5. MeoEdebiyat
q5
6. Sevilen ark s zleri
q6
7. Sevilen ark s zleri
q7
8. Com sizlere bolca şarkı sözü sunmaz, en iyilerini, en popülerlerini sunmayı amaçlar.
9. Zülfü Livaneli – Hoşçakal Kardeşim Deniz şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
10. Hoşçakal hoşçakal Hoşçakal hoşçakal Ben bir kısrak gibi Gelmişim dünyaya Şahlanıp koşmak içimde var Hoşçakal.
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Emre Aydın isimli sanatçının seslendirdiği Hoşçakal’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Hoşçakal’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
13. Songaah.com
q13
14. B y k Kocaeli
q14
15. Hoşcakal beni düşünme ölmedin aslında biliyorum off off ne kadar yalanmış ilk geldiğindi yanıma off off ölmemi dile dokunmaktan sakınamam şimdi gördüğüm o düşler yok.
16. Dizi Haberci
q16
17. Sevilen ark s zleri
q17
18. Erginbay iirleri – WordPress.com
q18
19. Ben bir kisrak gibi gelmisim dünyaya sahlanip kosmak icimde var hoscakal biraz su biraz yesillik her yer benim evimdir tasirim dünyayi sirtimda her dil benim dilimdir ama söylenecek söz yok gidiyorum ben hoscakal hoscakal hoscakal hoscakal ben bir kisrak gibi gelmisim.
20. Bandedegosses
q20
21. 5 10 Aşağıda 1,500,000’dan fazla şiir başlıkları arasından “Hoşçakal” terimini içeren şiirler listelenmektedir.
22. Sayfa İçeriği: Hoşçakal Sözleri, Kısa Hoşçakal Sözleri, Uzun Hoşçakal Sözleri, Anlamlı Hoşçakal Sözleri, Özlü Hoşçakal Sözleri, Hoşçakal Mesajları, Anlamlı Hoşçakal Mesajları Hoşçakal demek zordur Hoşçakal sözüne kalmak daha da zordur Hoşçakal sözlerini bu yazımızın altından irdeleyebilirsiniz Siz de hoşunuza giden Hoşçakal sözlerini de Facebook.
23. We Heart It
q23
24. Www.sarkisozum.net
q24
25. Hoşçakal Biraz Su biraz yeşillik Her yer benim evimdir Taşırım dünyayı sırtımda Her dil benim dilimdir Ama söylenecek söz yok Gidiyorum ben şebnem ferah hoşçakal şarkı sözü şarkısının sözleri hoşçakal hoşçakal şebnem ferah şarkı sözleri.
26. Emre Aydın – Hoşçakal sözleri, Emre Aydın – Hoşçakal şarkı sözü, Emre Aydın – Hoşçakal lyrics, Emre Aydın – Hoşçakal şarkı sözleri.
27. Hoşçakal, kal benimle Gitme gel, gel güle güle Aşk heves mi, nefes mi Söyle bal.
28. Ansiklomedia
q28
29. Emre Aydın – Hoşçakal Şarkı Sözü: Sen hiç görmedin Su vermeye benzedik Plastik çiçeklere Hiç görmedin Sen hiç görmedin Dans ettik durmadan Kırık camlar üstünde Sen öyle sana benzeyen her şey gibi Erirken avuçlarında ben Unutuyorum Hoşçakal Olacaklar sensiz olsun Daha durmam boşluklarında ben Unutuyorum Sen hiç görmedin.
30. Bu sayfamızda Efkarlı Sözler, Efkar Sözleri, Efkarlı Mesajlar, Efkar Mesajları yer almaktadır.
31. Emre Aydın – Hoşçakal şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
32. Sevilen S zler
q32
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. Cahit Zarifo lu S zleri
q34
35. Songaah.com
q35
36. Hoscakal hoscakal hoscakal hoscakal ben bir kısrak gibi gelmisim dünyaya sahlanip gitmek icimde var hoscakal….
37. Şebnem Ferah Şarkı Sözleri – Hoşçakal : Seni ararken Kendimi kaybetmekten yoruldum Bulduğumu zannettiğimde Kendimden ayrı düştüm Bu garip bir veda olacak Çünkü aslında hep içimdesin Ne.
38. Söyle nasıl kahramanım Bense hala sıradan biriyim Kusursuz bir kadın aradın Oysa hep hataların dibindeyim Yaprak xsarkisozleri.
39. Sevilen S zler
q39
40. Zlesene.com
q40
41. Şarkı Sözü Bul ‘da güncel şarkı sözleri yer almaktadır.
42. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q42
43. G zel S zler
q43
44. Www.sarkisozum.net
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: