Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ünlü Sözler

1. Filozofların Ünlü Özlü Sözleri Meşhur Düşündürücü Felsefi Sözler Felsefe cümleleri Yazarların özlü sözleri en önemli tarihi sözler cümle konuşmalar.
2. 42 Ünlü Kişinin Ölmeden Önceki Son Sözleri
Thank you for watching!
3. Ünlü seyyah Marco Polo 69 yaşında vefat ederken Kimse bana inanmayacağı için gördüklerimin yarısını bile anlatmadım demiş.
4. LA ROCHEFOUCAULD Moda Öyle Dayanılmaz, Öyle Çirkin Bir Şey Ki, Altı Ayda Bir Değiştirmek Zorunda Kalırız.
5. Cosmopolitan
q5
6. Atatürkün Birlik, Beraberlik ile İlgili Sözleri Birlik ve beraberlik.
7. Leblebitozu
q7
8. Ünlü düşünürlerin sözleri yazımızda filozofların düşündüren sözleri, ünlü düşünürlerin sözleri, düşünür sözleri ve filozof sözleri bulabilirsiniz.
9. Ünlü Sözleri Kısa, Ünlü Sözleri Özlü, Ünlü Sözleri Aşk, Ünlü Sözleri Anlamlı, Ünlü Sözleri Twitter, Ünlü Sözleri Facebook, Ünlü Sözleri Yeni.
10. G zel S zler
q10
11. K ssa hisse k ssadan hisse
q11
12. Acayip şeyler, acayip düşüncelerden doğarlar.
13. İngilizce Motive Edici ve Ünlülerin Söylemiş Odukları Güzel Sözler 1.
14. Dünyanın en zeki insanlarından biri, hatta ve hatta dünyanın en zeki insanı olarak kabul edilen ünlü Alman bilim insanı Albert Einstein’ın zekasını konuşturduğu, ufuk açan, ilhan veren sözleri merak ediyorsanız doğru yerdesiniz… Gelin Einstein’ın söylediği etkileyici sözleri birlikte bakalım….
15. G zel S zler
q15
16. Ünlü sözlere sahip mimarlar ve o mimarların başlıca eserlerini sizler için derledim.
17. Özlü Sözler, Tarihin farklı dönemlerinde, birbirinden çok uzak mekânlarda yaşayan bilgelerin türlü olaylar karşısında söyledikleri ve tüm insanlığın benimsediği yüzlerce.
18. En G zel zl S zler
q18
19. Görevi verdi Atatürk’ün müzikle ilgili sözleri diye bana sadece Atatürk’ün müzikle ilgili özlü sözleri lazım Atatürk’ün müzikle ilgili sözlerinden biraz daha çeşitli yazarsanız sevinirim (ayrıca pek bilinmeyen olursa sevinirim).
20. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q20
21. 2018 · Ünlü Sözleri, Ünlü sözler mevlana, Dünyaca ünlü sözler, Ünlü sözler ingilizce, Ünlülerin sözleri anlamlı, Ünlü sözler türk, Ünlü sözler onedio, Ünlü sözler resimli, Ünlü düşünürlerin sözleri.
22. Www.sozcu.com.tr
q22
23. Yeni Akit Gazetesi
q23
24. Ne G zel S zler
q24
25. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q25
26. Bizi ilgilendiren konu yalnız barışı kurmanın ve korumanın teknik çareleri değil, aynı zamanda kafaları eğitmenin, aydınlatmanın yoludur.
27. Yazarlardan sözler konulu bir yazı yazmadan önce yerli ve yabancı ünlü sözler olarak ayırmanın doğru olabileceğini düşündük.
28. Örneğin ünlü İngiliz matematikçi, gökbilimci ve fizikçi Newton seksten uzak durmanın yararlarından söz ediyor, Yunan filozof ve matematikçi Pisagor fasulyeyi ağzına sürmüyor, ABD’nin kurucularından Benjamin Franklin çıplak ‘hava banyosu’ yapıyordu.
29. Leblebitozu
q29
30. Serinin bu yazısında dünyaca ünlü hümanist psikolog Carl Rogers ve davranışçı psikolog B.
31. Engelliler.Biz Platformu
q31
32. Anlaml s zler – G zel s zler
q32
33. Mynet Galeri
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: